Jump to content
Dogomania

wychowanie maluszkow 3 dn po smierci matki pomocy


gooralska

Recommended Posts

potrzebuje pomocy - jak wychowac maluszki
masowanie brzuszka - jak ?
nie mam czasu szukac w tej chwili w watkach]
potrzebuje konretnej porady
maluszkow jest 6

ich mama wyskoczyla przez okno -historia opisana na miau.
otoz pies wypadl przez okno z 5 pietra
urodzila szczeniaki - wlasnie karmila je
ale nas nie bylo w domu
pies wypadl na trawe zyl zdaniem sasiedow -nikt nic nie zrobil poza
wezwaniem policji
z informacji jakie mamy
policja przyjechala i potem eko patrol
sporzadzono notatki - ale pies zyl w tym czasie - nikt zas nie udzielil jej pomocy - ekopatrol odjechal, potem policja (z tego co mowili sasiedzi) i przekazali jakiemus panu aby wezwal dozorce i ZAKOPAl psa
w pobliskim parczku (kolo bloku)!!! zostal zakopany, 20 cm pod ziemia
nie bylo nas w domu, jak maz przyszedl nie znalazl psa-i dowiedzial sie pytajac ludzi ze sunia wypadla i o tej calej sytuacji
odkopalismy ja -bo nikt nie byl w stanie powiedziec czy jeszcze zyla
pomijam fakt ze nie wolno przeciez chowac zwlok w miejscach publicznych

nie wiedzielismy co robic

teraz sierotki - 4 sunie i 2 chlopcow czekaja na pomoc
kupilismy mleko dla szczeniat ktore dostaja z butelki
ale codalej
jak masowac brzuszki? na co zwracac uwage itd itp?
nie mamy doswiadczenia w tej kwestii zadnego

bede wdzieczna za kazde rady

Link to comment
Share on other sites

ja też masowałam mojego malucha przez chsteczke lub lignine wilgotna. Jak położysz malucha na plecki to tuż za odbytem na dole brzuszka patrzac w kierunku pępka delikatnymi kolistymi ruchamilub góra dół dotąd aż się wyprózni, Victor zazwyczaj najpierw robił siusiu, poza tym codziennie był ważony,patrz czy sa ruchliwe, teraz nie musisz dogrzewać (ja w zimie musiałam) a w ogóle to bardzo mi przykro nie mam słów na te "istoty pseudo ludzkie"

Link to comment
Share on other sites

madziu dziekuję ale dajemy rade. organizujemy jakoś życie. zrezygnowałam z pracy, siedzę z nimi 24 h i jakos idzie. znalazłam kilka dobrych osób które czasem pomagają, pani z bloku obok dała mi kojec po dziecku i kupiła mleko. jakoś radzimy sobie i kupki nawet wychodzą. teraz najbardziej z kasą problem.

Link to comment
Share on other sites

sunia wiemy że zyła ok 90 minut!!!
nikt nawet do niej nie podszedł!!!nie została zabrana do weta ani nawet nikt jej nie zastrzelił tylko lerzała i skamlała aż padła sama.policja odwołała ekostraz że oni sie tym zajmą.a na pytanie ludzi czemu nie wzywają weta powiedzieli "ptrzeciez i tak nie wyzyje, dajcie spokój"

Link to comment
Share on other sites

nie umiem wogóle sobie wyobrazić jak mozna stac i sie patrzec czemu ekostarz nie zagrała jej do weta!!! moze by zyła!!! jedyne co to umieja mi walic teksty ze to moja wina ze zostawiłam otwarte okno, debile w taki upał jak był w poniedziałek to suka i małe by sie zatchnęły przy zamkniętym oknie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Co za ludzie z tych policjantów?!? :shake: :mad: Do d... z taką policją! :angryy:[/QUOTE]
Ludzie ???? nie mają prawa nosić tego miana nawet zwierzęta tak się nie zachowują, sk*****yny i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

czy to jest ta sama suczka o ktorej mowa w watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54501[/URL] ?
czy moze "...sunia roczna pogryziona, zachudzona, i w dodatku chyba w ciąży potrzebny tymczas od soboty 30-go czerwca..." ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

musisz bardzo CIERPIEC -WSPÓŁCZUJĘ

TAK NA PRZYSZLOSC PAMIETAJ ZE LEPIEJ ZOSTAWIC OKNA OTWARTE ALE TYLKO UCHYLONA GORE

WIEM BO KIEDYS MIALAM TAKA SYTUACJE (GDY JESZCZE MIESZKALAM W BLOKU NA 4 P.) MIALAM DWA PSY JEDEN MALY KUNDEL SCARLETT (BIDUSIA 3 TYG. TEMU ZOSTALA USPANA MILA 12 LAT I BYLA BARDZO SCHOROWANA ROPOMACICZE ITD.) NO ALE TA DRUGA DALMATYNKA USLYSZALA ZE MOJ TATO PODJEŻDŻA AUTEM NA PODWORKO I Z TEGO PODEKSCYTOWANIA ROZPĘDZIŁA SIE CHCAC WSKOCZYC NA PARAPET

MATKO W OSTATNIEJ CHWILI JA ZLAPALAM!!!OD TEJ PORY JAK PSY BYLY ZAWSZE BYLY UCHYLANE U GORY OKNA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odnoszac sie do 1 strony postów nie ma co pisac jak pały sie zachowały bo to niedziwne ale dziwi mnie bezinteresownosc sąsiadów czysta glupota mogla by jeszcze zyc a co do szczeniąt to powodzenia jeszcze mi sie taka sytuacja nie zdarzyla oczywiscie to co napisalem powyrzej nie zmienia faktu ze paly to ciemnoty i s**i jak na ulicy tak i w takich przypadkach

Link to comment
Share on other sites

odnoszac sie do 1 strony postów nie ma co pisac jak pały sie zachowały bo to niedziwne ale dziwi mnie bezinteresownosc sąsiadów czysta glupota mogla by jeszcze zyc a co do szczeniąt to powodzenia jeszcze mi sie taka sytuacja nie zdarzyla oczywiscie to co napisalem powyrzej nie zmienia faktu ze paly to ciemnoty i s**i jak na ulicy tak i w takich przypadkach

Link to comment
Share on other sites

odnoszac sie do 1 strony postów nie ma co pisac jak pały sie zachowały bo to niedziwne ale dziwi mnie bezinteresownosc sąsiadów czysta glupota mogla by jeszcze zyc a co do szczeniąt to powodzenia jeszcze mi sie taka sytuacja nie zdarzyla oczywiscie to co napisalem powyrzej nie zmienia faktu ze paly to ciemnoty i s**i jak na ulicy tak i w takich przypadkach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...