Jump to content
Dogomania

Maleńkie Gacki mają wspólny , cudowny dom:):):)


ewu

Recommended Posts

Topi, wkurzyłaś mnie na maks. Jakie psy uratowane przez ewu znikają ? Co, ona je zjada czy na smalec przerabia? Czy za pukt honoru masz cel wykończenia ewu na dogo ? A chociaż ją znasz? Zamieniłaś z nią parę słów osobiście?  Spójrz jej prosto w oczy i powiedz to co tu wypisujesz.

Nie należę do żadnego TWA tylko nienawidzę niesprawiedliwości .

 

Dotychczas pisałaś o tym ,że makila itd, itp ,a teraz obciążasz ewu  wydumanymi oskarżeniami? Dodatkowo mnie wkurzyłaś, bo ja mam 2. psa w BDT przywiezionego przez ewu. I co ? z tego też powodu niedługo mnie oskarżysz ,że nie wiadomo co robię z psami i jeszcze może zarabiam na nich?

Nie potrafisz przyjąć do wiadomości ,że nie wszystkie DS. mają dostęp do internetu , a nawet komórki? Poza tym nie wszyscy właściciele chcą nachodzenia ich . Psy są ich i jeżeli stosują się do umowy i zgodzili się na wizytę poadopcyjną, to nie znaczy ,że co chwilę można ich nachodzić i robić zdjęcia.

Jedną sunię ewu zawiozła do MALWA i co? Też będziesz ją posądzać o niecne zamiary i żądać zdjęć?

Pochwal się może co Ty w ostatnim miesiącu zrobiłaś dla zwierząt. Żądań masz wiele, więc ja mam tylko tę małą prośbę.

Zastanawiam się skąd tyle w Tobie jadu i złej woli? Nie szkoda Ci energii ? Można ją naprawdę lepiej spożytkować .

 

Z tego wątku ?

Gacki.

******************************

Dzisiaj telefon komórkowy mają nawet menele.

***********************************************************

Tylko tacy co mają coś do ukrycia.

*************************************************************

Tu się próśb nie spełnia - taki zwyczaj.

A zresztą ja nie mam dostępu do internetu.

 

*****************************************************************************

Link to comment
Share on other sites

Z tego wątku ?

Gacki.

******************************

Dzisiaj telefon komórkowy mają nawet menele.

***********************************************************

Tylko tacy co mają coś do ukrycia.

*************************************************************

Tu się próśb nie spełnia - taki zwyczaj.

A zresztą ja nie mam dostępu do internetu.

 

*****************************************************************************

To że nie ma ich zdjęć, to nie znaczy ,że zniknęły.

Może i menele mają komórki ,ale znam nie meneli, którzy ich nie mają z innych powodów niż finansowe.

Prośby można spełniać albo nie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zuleczka dostała z konta Gacków 50,- dziękuję serdecznie w imieniu sunieczki!!!

Dzięki za potwierdzenie.

Muszę napisać "małe" sprostowanie :P

Od Gacusiów dostałaś 30 zeta, a to za sprawą Mysiakowej, która nadal wpłaca swoją deklarację, mimo iż Gacorki już od 27 lipca maja swój wymarzony dom. Kilkakrotnie usiłowałam powiadomić o tym Mysiakową, lecz bezskutecznie. Moje PW nie zostają wysłane z powodu zapchanej skrzyneczki Mysiakowej.

30 zł od Mysiakowej przesłałam na konto Basi, która dołożyła od siebie 20 zł i przesłała 50zł dla Zuleczki.

 

Tak więc jest to przelew łączony:  30,00 zł od Mysiakowa + 20,00 zł od ewu :)

 

Dostałam zdjęcia Gacków na mejla dziękuję.

Prawda, że mają wspaniałe warunki ? Widać, że mają kochających opiekunów :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

I od skarbnika :)

 

 

17.08. (wczoraj) na konto Gacusiów wpłynęło nadprogramowo 20,00 zł od Dulska :)

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz
 
Ponieważ Gacusie maja już czyste konto, dług spłacony, proponuję, żeby te 20,00 zł przekazać Basi na potrzeby psiaczków wyciągniętych ze schronu.
Czy są jakieś inne propozycje ?

 

 

 

 

Dzięki za potwierdzenie.

Muszę napisać "małe" sprostowanie :P

Od Gacusiów dostałaś 30 zeta, a to za sprawą Mysiakowej, która nadal wpłaca swoją deklarację, mimo iż Gacorki już od 27 lipca maja swój wymarzony dom. Kilkakrotnie usiłowałam powiadomić o tym Mysiakową, lecz bezskutecznie. Moje PW nie zostają wysłane z powodu zapchanej skrzyneczki Mysiakowej.

30 zł od Mysiakowej przesłałam na konto Basi, która dołożyła od siebie 20 zł i przesłała 50zł dla Zuleczki.

 

Tak więc jest to przelew łączony:  30,00 zł od Mysiakowa + 20,00 zł od ewu :)

 

Prawda, że mają wspaniałe warunki ? Widać, że mają kochających opiekunów :)

 

elik, sądzę, że te 20 są od cioci Dulskiej.

 

Chyba trzeba zapytać Mysiakowej, czy zgadza się, by 30,- wpłacić dla Zulki, bo tak głupio przyjąć bez pytania. Jeśli Mysiakowa nie odblokuje skrzynki może masz adres z przelewu? W ostateczności można wysłać kartkę pocztową.

Link to comment
Share on other sites

elik, sądzę, że te 20 są od cioci Dulskiej.

 

Chyba trzeba zapytać Mysiakowej, czy zgadza się, by 30,- wpłacić dla Zulki, bo tak głupio przyjąć bez pytania. Jeśli Mysiakowa nie odblokuje skrzynki może masz adres z przelewu? W ostateczności można wysłać kartkę pocztową.

Dulska przysłała 20 zł w sierpniu, a Mysiakowa 30 w październiku,  nie jestem więc pewna czy te dwie wpłaty można łączyć.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wpłaty :) Usiłowałam Cię powiadomić o szczęściu Gacusiów, niestety nie udało mi się. Szkoda, że nie zaglądałaś do psiaczków. Twoje wpłaty przekazałam ewu, a Ona część przekazała dla suni zabranej z tego samego schronu co i Gacusie, a która jest na BDT u Gabi79, a pozostałe na inne psiaczki bezdomniaczki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzę ze zagląda tu najwięcej koleżanek makily wiec tu pisze.

Dlaczego Was nie zdziwiło ze Kajko nagle stracił głównego sponsora który miesięcznie oplacal jego pobyt w hotelu? Bo wiedzialyscie, prawda? A moze nie?

Otóż. Sponsor z doświadczenia , postanowił sprawdzić wlascicielke hotelu "u Leona"
Wplacil na jej konto pieniądze inne niż te na hotel. Pod tytułem na leczenie Kajko,i jakichś tam psów. I czekal cierpliwie aż Makila o tym wspomni na wątku. Byla cisza. Po 3 miesiącach ponownie wplacil . I makila tez o tym nie wspomniała ani nawet mnie nie poinformowała a my co miesiąc smsowalysmy bo pytalam czy wplata dotarla.
I na tym zakonczyla wspolpraca.
To byla KRADZIEZ. miały być dla psów w potrzebie a ponieważ sie z tego nie rozliczyla, to możemy potraktować tego tak, ze przeznaczyła na swoje wydatki.

JA moze i przedluzalam rozliczenie z psich pieniazkow, ale co do grosza oddalam. A makila ukradla, a Wy pomoglyscie pozamiatać tego pod dywan?

Nie zostawie tego tak. Pieniadze mogly być duże.

Bede kontaktować z ta osoba , zadbam zeby sprawa trafila do sadu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Widzę ze zagląda tu najwięcej koleżanek makily wiec tu pisze.

Dlaczego Was nie zdziwiło ze Kajko nagle stracił głównego sponsora który miesięcznie oplacal jego pobyt w hotelu? Bo wiedzialyscie, prawda? A moze nie?

Otóż. Sponsor z doświadczenia , postanowił sprawdzić wlascicielke hotelu "u Leona"
Wplacil na jej konto pieniądze inne niż te na hotel. Pod tytułem na leczenie Kajko,i jakichś tam psów. I czekal cierpliwie aż Makila o tym wspomni na wątku. Byla cisza. Po 3 miesiącach ponownie wplacil . I makila tez o tym nie wspomniała ani nawet mnie nie poinformowała a my co miesiąc smsowalysmy bo pytalam czy wplata dotarla.
I na tym zakonczyla wspolpraca.
To byla KRADZIEZ. miały być dla psów w potrzebie a ponieważ sie z tego nie rozliczyla, to możemy potraktować tego tak, ze przeznaczyła na swoje wydatki.

JA moze i przedluzalam rozliczenie z psich pieniazkow, ale co do grosza oddalam. A makila ukradla, a Wy pomoglyscie pozamiatać tego pod dywan?

Nie zostawie tego tak. Pieniadze mogly być duże.

Bede kontaktować z ta osoba , zadbam zeby sprawa trafila do sadu.

 

 

Doda_, czekam na Ciebie od dłuższego czasu. Zrób to, o czym piszesz i porównamy rozliczenia :) posłuż się dobrym kalkulatorem, bo niewątpliwie się spotkamy.

Miłego wieczoru i dalszych dni :)

 

Edycja:

- i proponuję, Doda_ i TWA - jeśli jest wzmożona potrzeba dalszego szykanowania Hotelu U Leona w Węgrzcach Wielkich to może warto założyć odrębny wątek na Dogo, np. w off-topic albo gdziekolwiek indziej - do swobodnego wyboru, bez różnicy - gdzie można byłoby bić pianę, a jednocześnie nie szkodzić psiakom.

Poddaję pod rozwagę podobno Dogomaniaczkom :) 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Doda_, czekam na Ciebie od dłuższego czasu. Zrób to, o czym piszesz i porównamy rozliczenia :) posłuż się dobrym kalkulatorem, bo niewątpliwie się spotkamy.
Miłego wieczoru i dalszych dni :)

Edycja:
- i proponuję, Doda_ i TWA - jeśli jest wzmożona potrzeba dalszego szykanowania Hotelu U Leona w Węgrzcach Wielkich to może warto założyć odrębny wątek na Dogo, np. w off-topic albo gdziekolwiek indziej - do swobodnego wyboru, bez różnicy - gdzie można byłoby bić pianę, a jednocześnie nie szkodzić psiakom.
Poddaję pod rozwagę podobno Dogomaniaczkom :)


Usiata,
znów straszysz ?
Czy naprawdę nie widzisz, ze w ten sposób nie pomagasz Makili tylko robisz Jej coraz wiecej kłopotów.
********************************************************

Ty elik też
swoją "niewyparzoną gębą", prymitywnymi odzywkami starej przekupy robisz Makili "ziazi".

Weźcie się lepiej za uczciwą pracę i pomaganie zwierzętom a nie hotelikom, bo na razie jadaczki macie pełne frazesów a efekty są pozorowane.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Usiata,
znów straszysz ?
Czy naprawdę nie widzisz, ze w ten sposób nie pomagasz Makili tylko robisz Jej coraz wiecej kłopotów.
********************************************************

Ty elik też
swoją "niewyparzoną gębą", prymitywnymi odzywkami starej przekupy robisz Makili "ziazi".

Weźcie się lepiej za uczciwą pracę i pomaganie zwierzętom a nie hotelikom, bo na razie jadaczki macie pełne frazesów a efekty są pozorowane.

 

Idealny przykład prymitywnej wypowiedzi.

Ciekawe gdzie Topi  ma okazję przysłuchiwać się starym przekupom. Może sama kupczy ?  Pytanie, czym ?

 

Ziazi, to chyba Topi zrobiła sobie w główkę, bo nie sposób inaczej wytłumaczyć tego, co i jak pisze.

Link to comment
Share on other sites

Sorki Gacusie kochane, że tu pokażę jeden z ponad setki  pozorowanych efektów działalności  ewu . Akurat przed chwilą dostałam zdjęcie suni, która kilka dni temu, dzięki ewu i razem z ewu opuściła schron. Beton boksu zamieniła na piękne, mięciutkie posłanko :D

 

V__47B9.jpg
 
Basiu, Kochane Dziewczyny pozorujcie tak dalej !!!
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Sorki Gacusie kochane, że tu pokażę jeden z ponad setki  pozorowanych efektów działalności  ewu . Akurat przed chwilą dostałam zdjęcie suni, która kilka dni temu, dzięki ewu i razem z ewu opuściła schron. Beton boksu zamieniła na piękne, mięciutkie posłanko :D

 

V__47B9.jpg
 
Basiu, Kochane Dziewczyny pozorujcie tak dalej !!!

 

 

Przecudne Słonko...

Link to comment
Share on other sites

 

Sorki Gacusie kochane, że tu pokażę jeden z ponad setki  pozorowanych efektów działalności  ewu . Akurat przed chwilą dostałam zdjęcie suni, która kilka dni temu, dzięki ewu i razem z ewu opuściła schron. Beton boksu zamieniła na piękne, mięciutkie posłanko :D

 

V__47B9.jpg
 
Basiu, Kochane Dziewczyny pozorujcie tak dalej !!!

 

 

W pozorowaniu jesteście doskonałe. Trzeba Wam przyznać:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...