Jump to content
Dogomania

Maleńkie Gacki mają wspólny , cudowny dom:):):)


ewu

Recommended Posts

Boję się, że mi lodówkę zapaskudzisz, nic ponadto. Goń sobie gdzie chcesz, twoja sprawa, nic mi do tego. Rób z siebie debilkę, też nic mi do tego.

 

Poza tym nie kradnij cudzych określeń. TWA, to któraś z nas określiła wasze towarzystwo. Ewu do pięt nie urastasz, że nie wspomnę o reszcie.

 

Jest na dogo wstrętna, prymitywna baba,

która nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji

bo brak argumentów zastępuje inwektywami.

 

Ta baba jak przekupa (bez obrazy dla tej profesji)

szarpie się jak wesz na łańcuchu by nie wypaść z obiegu dogo

i robi wszystko by bez wazeliny wkręcić się tam

gdzie bez wazeliny wkręcić się nie da.

 

Sęk w tym, że ci którym ta baba się wkręca mają więcej rozumu

i zamilkli a baba pyszczy i pyszczy jakby się zacięła.

Link to comment
Share on other sites

Jest na dogo wstrętna, prymitywna baba,

która nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji

bo brak argumentów zastępuje inwektywami.

 

Ta baba jak przekupa (bez obrazy dla tej profesji)

szarpie się jak wesz na łańcuchu by nie wypaść z obiegu dogo

i robi wszystko by bez wazeliny wkręcić się tam

gdzie bez wazeliny wkręcić się nie da.

 

Sęk w tym, że ci którym ta baba się wkręca mają więcej rozumu

i zamilkli a baba pyszczy i pyszczy jakby się zacięła.

Nie podejrzewałam Topi o aż taka dużą dozę samokrytycyzmu. Brawo !!! Aż przy tym zagotowała :D

Link to comment
Share on other sites

Topi, zajmij się jakimś pieskiem w potrzebie. Tyle ich jest wokół nas :(

Spożytkuj ten nadmiar czasu i energii jakimi dysponujesz na jakiś pozytywny cel.

 

Dziękuję za dobrą radę.

 

Właśnie się zajmuję, a cele są dwa

i zapewniam, że oba bardzo pozytywne.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczyłaś już swój przedostatni bazarek ?

Ignoruję twoje posty i już dawno powinnaś to zauważyć.

Nie odpowiadam nawet wówczas, gdy pomawiasz innych o czyny, których to właśnie ty się dopuszczasz. Cytuję z wątku Kaja

 

"kto na tym i innych wątkach psów u Makili :

straszy sądem ? - najczęściej Usiata

ubliża ? - nagminnie elik, czasem gabrysia2424

a teraz do tego udanego towarzystwa dołączyła gwiazda kultury i dobrego wychowania,

delikatna dziewczynka, specjalistka od roślin pastewnych - Kama202"

 

Ale posuwasz się za daleko. Sugerujesz, że nie rozliczyłam jakiegoś bazarku, że nie przekazałam pieniędzy na wyznaczony cel ? To już jest wstrętne.

Link to comment
Share on other sites

Ignoruję twoje posty i już dawno powinnaś to zauważyć.

Nie odpowiadam nawet wówczas, gdy pomawiasz innych o czyny, których to właśnie ty się dopuszczasz. Cytuję z wątku Kaja

 

"kto na tym i innych wątkach psów u Makili :

straszy sądem ? - najczęściej Usiata

ubliża ? - nagminnie elik, czasem gabrysia2424

a teraz do tego udanego towarzystwa dołączyła gwiazda kultury i dobrego wychowania,

delikatna dziewczynka, specjalistka od roślin pastewnych - Kama202"

 

Ale posuwasz się za daleko. Sugerujesz, że nie rozliczyłam jakiegoś bazarku, że nie przekazałam pieniędzy na wyznaczony cel ? To już jest wstrętne.

 

Nic nie sugeruję. Pytam tylko.

Pytanie o rozliczenia nie jest zabronione.

Link to comment
Share on other sites

 

A musiała zrobić? Bo taki jest obowiązek? Bo przedstawiciele kultury obrazkowej będą się niecierpliwić?

 

Do tej pory było normą wstawianie zdjęć jak psiak znalazł domek. Nie wiem w czym jest problem. Domek jest blisko ewu, ma z nim dobry kontakt, czy o tak wiele proszę ? Psiaki zapadły mi w sercu i też chciałabym nacieszyć oczy szczęśliwymi pycholami wylegujcąymi się w łóżku.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Edek, masz numer do ewu. Dlaczego nie zadzwonisz? Nacieszysz oczy i uszy. A ewu, której dwa tygodnie nie było w Polsce, nie będzie wstawiała zdjęć na wątku dopóki nie zapanuje tutaj porządek.

 

Ciekawe jak nacieszę oczy przez telefon..... jak nie chce wstawiać zdjęć na wątek to niech wyśle mi na mejla.
Link to comment
Share on other sites

 

Niech.... niech zadzwoni, niech poprosi, to może ewu wyśle. A do tego czasu będzie musiała znaleźć inne źródło satysfakcji :)

 

Dziękuję za radę. Jak były potrzebne pieniądze to dogo było dobre, jak proszę o zdjęcia to mamy cię głęboko w du...... Dziękuję, już mam cały obraz sytuacji.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

My obraz sytuacji znamy już od dawna. BTW: w czasie kiedy my klepałyśmy w klawiaturkę i cieszyłyśmy się z darowanej godziny, Basia już dawno była w drodze i ratowała kolejnego psa. I niech wybaczy, ale nie myślała wtedy o robieniu zdjęć, żeby nacieszyła oczy, bo dogo służy psom, a nie nacieszeniu oczu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

My obraz sytuacji znamy już od dawna. BTW: w czasie kiedy my klepałyśmy w klawiaturkę i cieszyłyśmy się z darowanej godziny, Basia już dawno była w drodze i ratowała kolejnego psa. I niech wybaczy, ale nie myślała wtedy o robieniu zdjęć, żeby nacieszyła oczy, bo dogo służy psom, a nie nacieszeniu oczu

 

Moja pierwsza prośba o wstawienie zdjęć była 4 sierpnia.W międzyczasie ewu była u Gacków. Wiem do czego służy dogo, nie musi mi Pani tego tłumaczyć. Tylko proszę pamietać, że to jest forum publiczne, kilka osób składało się na ich hotelowanie. Chyba nie zauważyłam drobnegu druku, wpłacaj kasę i nie zadawaj pytań.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

   

Moja pierwsza prośba o wstawienie zdjęć była 4 sierpnia.W międzyczasie ewu była u Gacków. Wiem do czego służy dogo, nie musi mi Pani tego tłumaczyć. Tylko proszę pamietać, że to jest forum publiczne, kilka osób składało się na ich hotelowanie. Chyba nie zauważyłam drobnegu druku, wpłacaj kasę i nie zadawaj pytań.

 

Dzisiaj w każdym domu jest kilka telefonów komórkowych z aparatem fotograficznym.

Zdjęcie można wysłać dowolnej osobie z prośbą o wstawienie na dogo.

No chyba, że roaming za drogi ?

Link to comment
Share on other sites

  

Do tej pory było normą wstawianie zdjęć jak psiak znalazł domek. Nie wiem w czym jest problem. Domek jest blisko ewu, ma z nim dobry kontakt, czy o tak wiele proszę ? Psiaki zapadły mi w sercu i też chciałabym nacieszyć oczy szczęśliwymi pycholami wylegujcąymi się w łóżku.

 

To była norma gdy psiak rzeczywiście znalazł dom.

 

Każdy normalny dom zawsze chętnie dzieli się wrażeniami

z pierwszych dni wspólnego życia z psiakiem

i zawsze znajdzie sposób na pokazanie tego wspólnego życia.

 

Psy "ratowane" przez ewu znikają.

Link to comment
Share on other sites

Edek, masz numer do ewu. Dlaczego nie zadzwonisz? Nacieszysz oczy i uszy. A ewu, której dwa tygodnie nie było w Polsce, nie będzie wstawiała zdjęć na wątku dopóki nie zapanuje tutaj porządek.

 

Jaki porządek ma tutaj zapanować ?

Pytanie o zdjęcia nazywasz brakiem porządku ?

Link to comment
Share on other sites

Topi, wkurzyłaś mnie na maks. Jakie psy uratowane przez ewu znikają ? Co, ona je zjada czy na smalec przerabia? Czy za pukt honoru masz cel wykończenia ewu na dogo ? A chociaż ją znasz? Zamieniłaś z nią parę słów osobiście?  Spójrz jej prosto w oczy i powiedz to co tu wypisujesz.

Nie należę do żadnego TWA tylko nienawidzę niesprawiedliwości .

 

Dotychczas pisałaś o tym ,że makila itd, itp ,a teraz obciążasz ewu  wydumanymi oskarżeniami? Dodatkowo mnie wkurzyłaś, bo ja mam 2. psa w BDT przywiezionego przez ewu. I co ? z tego też powodu niedługo mnie oskarżysz ,że nie wiadomo co robię z psami i jeszcze może zarabiam na nich?

Nie potrafisz przyjąć do wiadomości ,że nie wszystkie DS. mają dostęp do internetu , a nawet komórki? Poza tym nie wszyscy właściciele chcą nachodzenia ich . Psy są ich i jeżeli stosują się do umowy i zgodzili się na wizytę poadopcyjną, to nie znaczy ,że co chwilę można ich nachodzić i robić zdjęcia.

Jedną sunię ewu zawiozła do MALWA i co? Też będziesz ją posądzać o niecne zamiary i żądać zdjęć?

Pochwal się może co Ty w ostatnim miesiącu zrobiłaś dla zwierząt. Żądań masz wiele, więc ja mam tylko tę małą prośbę.

Zastanawiam się skąd tyle w Tobie jadu i złej woli? Nie szkoda Ci energii ? Można ją naprawdę lepiej spożytkować .

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

To była norma gdy psiak rzeczywiście znalazł dom.

 

Każdy normalny dom zawsze chętnie dzieli się wrażeniami

z pierwszych dni wspólnego życia z psiakiem

i zawsze znajdzie sposób na pokazanie tego wspólnego życia.

 

Psy "ratowane" przez ewu znikają

Topi, włącz mechanizmy obronne! Twój organizm Cię zawodzi. Jeśli tego nie zrobisz dokonasz  autodestrukcji swojej osoby. Osobiście znalazłam dwa posty, które mogą być dowodem w sprawie o pomówienie Ewu. Jak się przeszuka wszystkie wątki, w których się udzielasz..:( może zacznij się na nogi leczyć?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...