Jump to content
Dogomania

Maleńkie Gacki mają wspólny , cudowny dom:):):)


ewu

Recommended Posts

Brudne, śmierdzące, przestraszone ale całe , zdrowe i bezpieczne wyjechały ze schronu po dobre szczęśliwe życie.

Panna Marple -dziękuję za jak zwykle ogromne serce , pomoc i luksusowy transport chłopaków do Makili :calus: :calus: :calus: :calus:

Nie było czasu na kąpiel ale najważniejsze ,że zły okres za nimi.

Dziękuję Wam kochane , szalone, dobre Kobietki z dogo :calus:  :calus:  :calus:

Link to comment
Share on other sites

Brudne, śmierdzące, przestraszone ale całe , zdrowe i bezpieczne wyjechały ze schronu po dobre szczęśliwe życie.

Panna Marple -dziękuję za jak zwykle ogromne serce , pomoc i luksusowy transport chłopaków do Makili :calus: :calus: :calus: :calus:

Nie było czasu na kąpiel ale najważniejsze ,że zły okres za nimi.

Dziękuję Wam kochane , szalone, dobre Kobietki z dogo :calus:  :calus:  :calus:

 

Ewu, to TY walczyłaś o nie najbardziej i za to dzięki Ci po stokroć :loveu:  Jestem sczęśliwa, że udało się oba psiak zabrać jednocześnie! One miały do tej pory  na tym świecie tylko siebie... Marzy mi się wspólna ich adopcja, może o to powalczymy, co?

Link to comment
Share on other sites

Ewu, to TY walczyłaś o nie najbardziej i za to dzięki Ci po stokroć :loveu:  Jestem sczęśliwa, że udało się oba psiak zabrać jednocześnie! One miały do tej pory  na tym świecie tylko siebie... Marzy mi się wspólna ich adopcja, może o to powalczymy, co?

Oj to by było cudowne, zawsze razem:)

Link to comment
Share on other sites

Przyznam,że dopóki ich nie zobaczyłam umierałam z nerwów.

 

Rozumiem Cię doskonale. Tyle nieszczęść się przydarzyło innym. Najważniejsze, że są już bezpieczne!!!

 

Panno Marple - kłaniam się i dziękuję za pomoc w transporcie!

 

Makila, ściskam Cię mocno za całokształt :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Brudne, śmierdzące, przestraszone ale całe , zdrowe i bezpieczne wyjechały ze schronu po dobre szczęśliwe życie.

Panna Marple -dziękuję za jak zwykle ogromne serce , pomoc i luksusowy transport chłopaków do Makili :calus: :calus: :calus: :calus:

Nie było czasu na kąpiel ale najważniejsze ,że zły okres za nimi.

Dziękuję Wam kochane , szalone, dobre Kobietki z dogo :calus:  :calus:  :calus:

Panno Marple - dziękujemy za wydatną pomoc!   :B-fly:

Makilo - dzięki za bezpieczną przystań!    :B-fly:

 

Przyznam,że dopóki ich nie zobaczyłam umierałam z nerwów.

właśnie, ja też.

dobrze, ze są bezpieczne.

Ewu - dziekuję!!!   :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

I ja marzę o wspólnym domku dla Gacusiów. Śmierdziały okrutnie :) Biedactwa przerażone siedziały cichutko w transporterkach, wciśnięte w kącik i sparaliżowane ze strachu. Zero reakcji, zero dźwięków...nikt by się nie domyślił, że psiaki wiozę. Po godzinie zaczęłam słyszeć znajomy bulgot :megagrin: . Gacuś w mniejszym transporterku rozpoczął rzyganko...Biedny maluszek narzygał tyle, że z transporterka się wylało. Maluszki kochane takie są, że aż serce rozwalają. Najfajniejszy byłby wspólny domek...

Link to comment
Share on other sites

a jak Gacki się mają? czy wiadomo że to są bracia?

Gacki coraz lepiej.

Nie znamy ich historii ale wyglądają na braci.Trafiły do schronu razem.Aneta się śmieje ,że mogłyby chodzić przywiązane do siebie:)

Fotki będą ale Makila ma naprawdę masę pracy i nie wiem czy ma chwilę na oddech:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wpłynęły kolejne wpłaty dla Filka i Rudzika

 

....30,00 - Mariolaok

..100,00 - Poker

....20,00 - Handzia55

....10,00 - Jo37

 

W ten sposób na koncie słodziaków jest już 490,00 zł

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

:iloveyou: :Rose:

 

4b51e4a7ce9313fa5391d250f8b09483.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...