Jump to content
Dogomania

Czy ten szczeniak wyrośnie na dużego psa?


damian1446

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum. Jestem tu swieży i chciałbym się zapytać czy szczeniak którego przygarnołem wyrośnie na dużego psa w przyszłości?

Obecie ma około dwóch miesięcy ale jak na swój wiek jest dosyć dobrze zbudowanym psem. Chciałbym też zapytać o identyfikacje rasy chociaż nie uważam że szczeniak jest przedstawicielem konkretnej rasy. Z góry przepraszam za jakość zdjęć są troszke rozciągnięte przez zmiane formatu.

 

[attachment=7018:5.jpg]

 

 

[attachment=7019:6.jpg]

 

 

[attachment=7020:7.jpg]

 

 

[attachment=7021:8.jpg]

 

 

[attachment=7022:41.jpg]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Widać, że jest taki masywny, więc pewnie spory wyrośnie. Ale w tej sytuacji możemy się tylko domyślać, bo nie wiemy jakiej wielkości byli jego rodzice. Rasy też nie ma się co dopatrywać konkretnej, bo rodowodu nie ma, więc nie jest rasowy. Ale przypomina mi trochę labrdora, amstafa (?), ale najbardziej to taki typowy kundelek, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, co... zauważyłam, że często u psiaków ludzie orzekają, że "ma w sobie coś z amstaffa", a po prostu wiele mieszańców tak się miksuje, że za szczeniaka zwłaszcza mogą sprawiać takie mylne wrażenie- a wcale nie mieć w sobie nic z TTB...

 

Widziałam gdzieś na forach o TTB nawet taką tabelkę zrobioną bodajże przez Amerykanów, w której pokazane było kilka zdjęć różnych miksiaków, które na pierwszy rzut oka były bardzo podobne do TTB (znacznie bardziej niż psiak autora tematu), a zaledwie trzy z nich rzeczywiście miały w sobie cokolwiek z tych ras...

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym tylko dodać, że po dochodzeniu w sprawie pochodzenia mojej suni, znalazłam jej braciszka. Podpisany jako mieszanka ONka z Labradorem. Lilo ma 20 kilo, z labkiem wspólny ma tylko kolor ;)

Jak ją wzięłam, widziałam w niej "rasowego goldena" ... wiele fotek przedstawiało niemal identyczne szczeniory ;]

 

Biorąc kundelka, trzeba się liczyć z niespodzianką ... nie nastawiaj się na jakikolwiek efekt jak dorośnie, bo może z tego malucha wyjść prawie wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...