Jump to content
Dogomania

Straż dla Zwierząt - Okręg Śląsk


Klementynkaa

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=2]zebranie dla osób które już włączyły się w działanie i dla tych, które chcą dołączyć :)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]miejsce zebrania - koło gimnazjum nr 1 przy ul. Grażyńskiego w Katowicach[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]data spotkania - sobota 21.07.2007[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]godz. 10 - 10.30 - zbiórka pod gimnazjum[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]wszelkie informacje - [EMAIL="[email protected]"][FONT=Verdana][COLOR=#0e1536][email protected][/COLOR][/FONT][/EMAIL]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

to może napisać pod wskazany adres z prośbą o druk deklaracji, wypełnić i potem przysłać pocztą.
natomiast uważam, że zanim podpisze się deklarację to warto jednak posłuchać, wypytać o szczegóły i zadecydować świadomie i tu niestety obecności na takim spotkaniu nic nie zastąpi :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

No niestety sprawa SdZ na Śląsku jest raczej marna. Biorąc pod uwagę odpowiedzi z biura centralnego w ogóle im na tym okręgu nie zależy. Nie maja ambicji żeby dalej rozpowszechniać SdZ na całą Polskę a może boją się że coś wyjdzie na jaw? Nie wiem, nie wnikam. Chciałam się zaangażować i to mocno, mam dużo wolnego czasu i kontakty różnymi miejscami które interwencji bądź opieki mogłyby wymagać jednak odpowiedź w stylu - na razie nic nie możemy zrobić dopóki ludzie nie zmądrzeją - bardzo mnie zawiodła. A na kolejne maile już nawet nie raczyli odpisać... Dla mnie to jest po prostu kpina...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UeMka']No niestety sprawa SdZ na Śląsku jest raczej marna. Biorąc pod uwagę odpowiedzi z biura centralnego w ogóle im na tym okręgu nie zależy. Nie maja ambicji żeby dalej rozpowszechniać SdZ na całą Polskę a może boją się że coś wyjdzie na jaw? Nie wiem, nie wnikam. Chciałam się zaangażować i to mocno, mam dużo wolnego czasu i kontakty różnymi miejscami które interwencji bądź opieki mogłyby wymagać jednak odpowiedź w stylu - na razie nic nie możemy zrobić dopóki ludzie nie zmądrzeją - bardzo mnie zawiodła. A na kolejne maile już nawet nie raczyli odpisać... Dla mnie to jest po prostu kpina...[/quote]

Ludzie już zmądrzeli i dlatego jeśli coś robią to nie robią tego z SdZ.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

[quote name='MartynaP']na tej stronie jest podany adres strazy na śląsku

[URL="http://www.animals.org.pl/?q=kontakt_0"]Kontakt | Pogotowie i Straż dla Zwierząt[/URL]

ale to juz wkoncu niewiem czy jest czy niema,mozna sie dołączyc czy nie? :roll:[/quote]
To Pogotowie i Straż dla Zwierząt. To inne stowarzyszenie. Na ich stronie są stare dane. Kiedyś był o. Straży w Katowicach ale już go nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!
Mam pytanie:surfując po necie znalazłam ogłoszenie z rejonu Śląska o sprzedaży małpek kapucynek.Czy takie zwierzątka w ogóle są dopuszczone do sprzedaży w naszym kraju?!
Poza tym natknęłam się na wiele ogłoszeń,napisanych łamaną polszczyzną,o sprzedaży różnych ras psów.Nie wiem czy to nie przypadkiem kolejna fabryka!Czy można gdzieś to zgłosić(np.podać linki do stron)?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam pytanko. Na allegro znalazłam pseudohodowce. Z Mysłowic. Koleś ma na dzień dzisiejszy w sprzedaży: boksery, mastifa ang, bernardyny, mix maltańczyka z chihuahua oraz ratlerko pinczerki... :shake: Na jednej z aukcji w tle widać było też owczarka niemieckiego... To jest jakaś masakra.... Co zrobić i gdzie takiego faceta zgłosić? Przecież nie wierzę że w takiej pseudohodowli szczenięta jak i rodzice mają idealne "domowe" warunki... Albo wszystkie mieszkają na dworze albo tylko te wieksze (bokserty sie nie nadaja na dwor). No ale boksery z pinczerami, maltanczykami szarpejami???

Jak zobaczyłam jaką ma różnorodność "towaru" to mi szczęka opadłą. A do tego mixuje specjalnie psy.....

Co można z tym zrobić? Bo facetowi nie odpuszcze (zwierzęta to nie towar czy rzecz).

Tu link do jego aukcji:
[url=http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6403473]Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Specjalnbie piszę to tutaj bo umieszczenie tego w wybranych rasach mogłoby być dla niego jakąś reklamą a tego w żadnym wypadku nie chcę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...