Jump to content
Dogomania

Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!


Gabi79

Recommended Posts

Czy macie kontakt z hyclem, ktory wyłapuje psy w Dąbrowie  ? Moze dogadac sie z nim i jemu obiecac zapłate za odłlowienie suni ?

 

Belciu dzwoniłam wczoraj,mówiłam o pieniądzach, ale powiedział, ze musi miec konkretne zgłoszenie, ze pies jest w danym miejscu.

 

Gdyby się dało to bym wynajęła pułk wojska, aby jej szukali, albo jakąś specjalną firmę. 

 

Jeśli ktoś ma pomysł, co jeszcze można zrobić błagam piszcie. 

 

Jakaś pani mówiła Agusi o SM, że jak się ma znajomości można poprosić o przejrzenie monitoringu.

 

Ma ktoś znajomości w SM w Dąbrowie?

Link to comment
Share on other sites

Czy w Dąbrowie macie może jakieś ulubione miejca psich spacerów gdzie spotykacie się wiekszą grupą?

Czy organizujecie takie spotkania? Czy parki też oplakatowalście?

 

Może znacie jakieś znacie forum oprócz dogomanii i miau, coś o lokalnym zasiegu najlepiej prozwierzęcego?

Na nowe zwierzaki najbardziej zwracają uwagę psiarze i dzieci!

 

Link do wątków z dogo i miau juz dopisałam w wydarzeniu !

Niestety nie wiem kto gdzie mieszka więc zapraszałam tylko swoich znajomych!

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze taki pomysł - można by na forum miasta DG umieścić informację, że sunia zaginęła, z prośbą żeby się kontaktować i numerami telefonu. No i nie wiem, jak dorwać karmicielki z DG, ale często psy "na gigancie" trafiają do miejsc karmienia, więc byłaby to dodatkowa szansa.

Link to comment
Share on other sites

Czy sunia ma chip?Czy Kaja jest widziana ze smyczą? Gabi Kochana jest Was więcej osób z samochodami do szukania? zawsze to większa szansa,jedni w jeden koniec miasta inni w drugi itd

 

Info z wydarzenia na FB od P.Oli" zauważyłam ogłoszenia i już się rozglądam, niestety bez rezultatu. Radzę skontaktowac się z panem Tomkiem T z Wydz Gospo Komunalnej UM. Do niego ludzie zgłaszają psy do odlowienia."

 

Edit Kolejne info z FB od P.Katarzyny

"Witam, mieszkam na Wojska Pl. Jakby był ktoś chętny, to mogę jutro zabrać kogoś samochodem na poszukiwania. Ja będę się wybierać gdzieś koło południa, bo akurat mam wolne, a w ciągu dnia inaczej się obserwuje, wszystko widać itd. Też strasznie się martwię o sunię, najgorsze, że ona z tą raną lata, oby jej tam nic nie puściło Dawno miała tą sterylkę? Dodam, że dostaliśmy info do Nadziei na dom, jestem pewna, że inni wolontariusze z okolicy też się rozglądają."

 

Gabrysiu czy poprosić P.Kasią o nr.telefonu?

Link to comment
Share on other sites

Wydarzenie na FB jest w trakcie tworzenia - zapraszamy i proszę o pomoc w ustaleniu treści co tam zmienic!
https://www.facebook.com/events/366177336879196/?context=create&previousaction=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49&sid_create=1245617303[

 

Czoko, bardzo serdecznie dziękuję. Bardzo proszę wpisuj tam na bieżąco, jakie są sygnały (czy ktoś Kaję widział) i gdzie szukaliśmy.

Dzisiaj około 16 jechaliśmy ulicą prostopadłą do Mc Donalda, nagle patrzę a tam Kajusia biegnie chodnikiem.

Aga szybko zaparkowała i pobiegli z Michałem w jej kierunku ( ja nie mogę biegać ze względu na uraz nogi).

 

Aga była zaledwie parę metrów od Kajusi, ale mała się spłoszyła i uciekła na drugą stronę ulicy.

 

Nie widzieliśmy w którą stronę pobiegła, bo oślepiły nas światła samochodów.

 

Znów może być daleko.

 

Wiemy od Pani z Mc że Kaja wczoraj o zbliżonej porze też tamtędy biegła i przebiegła przez główną ulicę, tam gdzie tory tramwajowe.

 

Było tak blisko.

 

 

 

Kaja nie ma już fartuszka, pewnie dlatego ludzie mimo plakatów nie zwracają na nią uwagi.

 

Teraz przez 1,5 godziny jeździliśmy po Gołonogu, Łęknicach i okolicy U. Miejskiego i nic.

 

Wygląda na to, że Kaja jest tak zmęczona, że wieczorem już nie biega tylko pewnie gdzieś śpi.

 

ONA MUSI SIĘ ODNALEŹĆ

Link to comment
Share on other sites

Czy sunia ma chip?Czy Kaja jest widziana ze smyczą? Gabi Kochana jest Was więcej osób z samochodami do szukania? zawsze to większa szansa,jedni w jeden koniec miasta inni w drugi itd

 

Info z wydarzenia na FB od P.Oli" zauważyłam ogłoszenia i już się rozglądam, niestety bez rezultatu. Radzę skontaktowac się z panem Tomkiem T z Wydz Gospo Komunalnej UM. Do niego ludzie zgłaszają psy do odlowienia."

 

Edit Kolejne info z FB od P.Katarzyny

"Witam, mieszkam na Wojska Pl. Jakby był ktoś chętny, to mogę jutro zabrać kogoś samochodem na poszukiwania. Ja będę się wybierać gdzieś koło południa, bo akurat mam wolne, a w ciągu dnia inaczej się obserwuje, wszystko widać itd. Też strasznie się martwię o sunię, najgorsze, że ona z tą raną lata, oby jej tam nic nie puściło Dawno miała tą sterylkę? Dodam, że dostaliśmy info do Nadziei na dom, jestem pewna, że inni wolontariusze z okolicy też się rozglądają."

 

Gabrysiu czy poprosić P.Kasią o nr.telefonu?

 

 

Halszko Kochana poproś.

 

Kaja ma czip, sterylkę miała w zeszły poniedziałek, mam nadzieję, że szwy nie puszczą.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłyśmy
Wiadomości są takie, ze widziałyśmy Kajunie dzisiaj koło Mcdonalds w Gołonogu na przeciwko osiedla Manhatan koło godziny 16 30
Zobaczyła ja Gabrysia udało nam sie podjechać, zaparkować, wyszłam jej na przeciw i zawołałam spokojnie Kajunia, spojrzała na mnie zrobiła luk i poleciała.
Niestety zniknęła nam z oczu, było już ciemno i światła aut nas oślepiały.
Kajunia nie ma już na sobie ubranka, nie ma tez smyczy, ma tyko różowa obrozke.
Nie biegnie już jak szalona.

Link to comment
Share on other sites

Czy w Dąbrowie macie może jakieś ulubione miejca psich spacerów gdzie spotykacie się wiekszą grupą?

Czy organizujecie takie spotkania? Czy parki też oplakatowalście?

 

Może znacie jakieś znacie forum oprócz dogomanii i miau, coś o lokalnym zasiegu najlepiej prozwierzęcego?

Na nowe zwierzaki najbardziej zwracają uwagę psiarze i dzieci!

 

Link do wątków z dogo i miau juz dopisałam w wydarzeniu !

Niestety nie wiem kto gdzie mieszka więc zapraszałam tylko swoich znajomych!

 

Dąbrowa ma ok.150 tyś mieszkańców. To dużo.

 Psiarze się znają, ale raczej z tego samego, lub pobliskich osiedli.

 

Pytamy po drodze ludzi z psami, ale nikt Kajuni nie kojarzy.

Parki oplakatowane, wielu ludzi nam mówi,że widziało plakaty, ale suni nie

 

Mam jeszcze taki pomysł - można by na forum miasta DG umieścić informację, że sunia zaginęła, z prośbą żeby się kontaktować i numerami telefonu. No i nie wiem, jak dorwać karmicielki z DG, ale często psy "na gigancie" trafiają do miejsc karmienia, więc byłaby to dodatkowa szansa.

 

Marzenko, jeśli chodzi o forum D.G. to poszukam.

Co do karmicielek to nie wiem, jak ich szukać, nie znam nikogo z Gołonoga, ani Łęknic

 

Wydarzenie udostępniłam,bo tylko tyle niestety mogę...Wiem,że w akcjach poszukiwawczych,dziewczyny dawały plakaty taksówkarzom,a także kierowcom oczyszczalni miasta.

Taksówkarzom Myszka rozdała, tym z oczyszczalni miasta nie, oni chyba wcześnie rano, albo w nocy pracują.

 

Tak naprawdę ja wierzę tylko w nas, tzn. że ja z osobami, które mi pomagają same złapiemy Kaję. Ona jest nadal nieufna i nie pozwoli się złapać, czego przykład mieliśmy dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu i tak będzie.
Musimy być dobrej myśli.
Cieszę sie, ze chociaż udało nam sie dzisiaj ja zobaczyć, ze jest cała i zdrowa i ze dalej jest w Dabrowie.
Anetka i Agata były dziś z plakatami w SM obiecali, ze bedą sie rozglądać.
Coraz więcej osób wie o zaginieciu Kajuni.
Nawet zatrzymana pani z psem na spacerze mówiła ze wie on niej z FB.
W sobotę planujemy zacząć poszukiwania wcześnie rano, gdyby ktoś chciał sie przyłączyć zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

Kolejne pytanie zadane na FB:

Pani Ewelina: "Czy ona była widziana cały czas ze smyczą? Pewne jest że to ona się tak przemieszcza "? Płochliwe psy raczej chowają się i w nocy wychodzą..na pewno to ona ?"

 

Uciekła ze smyczą, potem była widziana około 21szej już bez smyczy.

Sygnały z poniedziałku i wtorku na 100% dotyczą Kaji. Znakiem rozpoznawczym było ubranko po sterylce.

Wczoraj już ubranka nie miała, stąd mniejszy odzew.

Nadal się przemieszcza na dużym terenie, z tym że dzisiaj już tak na oślep nie pędziła.

Może się troszkę uspokoiła, a może jest to wynik zmęczenia, zmarznięcia i głodu (jak to piszę serce mi pęka)

Link to comment
Share on other sites

Gabunia skopiuj do 1 postu (poprawiłam że w godz rannych w środę to nie było Kasprzaka tylko skrzyżowanie Zagłębia Dąbrowskiego z Parkowa)

na darmo się plątałyśmy wczoraj po Kasprzaka

 

03.12.2014 środa

w godzinach rannych osiedle skrzyżowanie Al. Zagłębia Dąbrowskiego z Parkową

w godzinach popołudniowych ul. Kruczkowskiego (obok Mc Donalda) przebiegła przez Piłsudskiego na Manhattan

ok. godz 18 Skrzyżowanie Dekerta z Legionów Polskich

 

04.12.2014 czwarrtek

godz 16 ul. Kruczkowskiego (obok Mc Donalda)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dzisiaj Gabrysia rozmawiała z panią, która widziała ja wczoraj z tylu Urzędu Miasta jak leciała w stronę szkoły TZN
Myślałyśmy, ze to fałszywy sygnał, ale teraz wiemy, ze to mogła być ona bo była już bez ubranka.
I jeszcze jedno wczorajszy sygnał, ze była na Kasprzaka to pomyłka, wiec trasa, która przemierza Kaja jakoś nam sie zaczyna układać.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu i tak będzie.
Musimy być dobrej myśli.
Cieszę sie, ze chociaż udało nam sie dzisiaj ja zobaczyć, ze jest cała i zdrowa i ze dalej jest w Dabrowie.
Anetka i Agata były dziś z plakatami w SM obiecali, ze bedą sie rozglądać.
Coraz więcej osób wie o zaginieciu Kajuni.
Nawet zatrzymana pani z psem na spacerze mówiła ze wie on niej z FB.
W sobotę planujemy zacząć poszukiwania wcześnie rano, gdyby ktoś chciał sie przyłączyć zapraszamy.

 

Musi się udać, nie wyobrażam sobie innego scenariusza

 

Mam nadzieję, że sobotnia akcja nie będzie potrzebna, że jutro Kajunię odzyskam.

 

Gabunia skopiuj do 1 postu (poprawiłam że w godz rannych w środę to nie było Kasprzaka tylko skrzyżowanie Zagłębia Dąbrowskiego z Parkowa)

 

03.12.2014 środa

w godzinach rannych osiedle skrzyżowanie Al. Zagłębia Dąbrowskiego z Parkową

w godzinach popołudniowych ul. Kruczkowskiego (obok Mc Donalda)

ok. godz 18 Skrzyżowanie Dekerta z Legionów Polskich

 

04.12.2014 czwarrtek

godz 16 ul. Kruczkowskiego (obok Mc Donalda)

 

Dziękuję Myszko, już wklejam

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dzisiaj Gabrysia rozmawiała z panią, która widziała ja wczoraj z tylu Urzędu Miasta jak leciała w stronę szkoły TZN
Myślałyśmy, ze to fałszywy sygnał, ale teraz wiemy, ze to mogła być ona bo była już bez ubranka.
I jeszcze jedno wczorajszy sygnał, ze była na Kasprzaka to pomyłka, wiec trasa, która przemierza Kaja jakoś nam sie zaczyna układać.

O widzisz Agunia o tym zapomniałam

Gabuniu dopisz plizz.

Może nam się te jej ruchy ułożą w mapę w określonych porach. To chyba też było po południu?

Link to comment
Share on other sites

Kręciłam się dzisiaj w okolicy. Niestety pechowo wybrałam drogę od Urzędu Miasta w kierunku 1 Maja :(. Super, że to Wy ją widziałyście. Jest pewność, że jest w okolicy. Jutro podjadę po pracy w okolice tego McDonalda. Tam mogą ją nęcić zapachy jedzenia i może będzie się kręcić w okolicy.

Link to comment
Share on other sites

Kręciłam się dzisiaj w okolicy. Niestety pechowo wybrałam drogę od Urzędu Miasta w kierunku 1 Maja :(. Super, że to Wy ją widziałyście. Jest pewność, że jest w okolicy. Jutro podjadę po pracy w okolice tego McDonalda. Tam mogą ją nęcić zapachy jedzenia i może będzie się kręcić w okolicy.


Dzięki kochana ;) nasz wczorajszy trop tez pechowy...
Link to comment
Share on other sites

Kręciłam się dzisiaj w okolicy. Niestety pechowo wybrałam drogę od Urzędu Miasta w kierunku 1 Maja :(. Super, że to Wy ją widziałyście. Jest pewność, że jest w okolicy. Jutro podjadę po pracy w okolice tego McDonalda. Tam mogą ją nęcić zapachy jedzenia i może będzie się kręcić w okolicy.

 

Dziękuję Wiolu!!!

Link to comment
Share on other sites

Kręciłam się dzisiaj w okolicy. Niestety pechowo wybrałam drogę od Urzędu Miasta w kierunku 1 Maja :(. Super, że to Wy ją widziałyście. Jest pewność, że jest w okolicy. Jutro podjadę po pracy w okolice tego McDonalda. Tam mogą ją nęcić zapachy jedzenia i może będzie się kręcić w okolicy.

Super Wiolu. Tylko nie goń jej, najważniejsze żeby pomalutku jedzonkiem ją zachęcić.

Dziewczynki ja niestety jak zwykle będę najwcześniej o 16:30.

Ale bardzo liczę na sobotę jak zaczniemy od rana wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...