Jump to content
Dogomania

Fred-Karolek juz w kochajacym domku......


rita60

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ali26762']SUPER! Oby już nie było takich historii jak poprzednio!

Czekamy wobec tego na szczegóły :)[/quote]
Ali mysle,ze historia sie nie powtorzy,to odpowiedzialna osoba,zakochała sie w Fredziu,gdy były na allegro wystawione foty ze schroniska.To przemyslana decyzja,a co najwazniejsze Karola przez długie lata miała w swoim domu teriera walijskiego:lol:zna te psy i wie,co sie moze po nich spodziewac.Szkoda,ze ma problemy z zalogowaniem sie,mysle,ze najlepiej by było,gdyby sama opowiedziała o swoich odczuciach:lol:A Fred został Karolkiem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A teraz jak sie uda,niespodzianka:multi:



[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG]
Jeest!! Jeest!! Jeest!! Mój, a ja jego!! Jestem przeszczęśliwa!! Pochodziliśmy sobie razem po mieszkanku, oszaleliśmy ze szczęścia na widok piłeczki (a ja myślałam że będzie się bał piszczenia). Wyobraź sobie, że podrzuca ją do góry na tylnych łapkach i sam łapie!! Piliśmy wodę z miseczki, jedliśmy troszkę mięciutkich Frolików żeby ząbki dały sobie radę. No i wreszcie wyszliśmy na spacer pokazać się okolicy. Mamy już jednego kolegę z tej samej klatki. Karolek go całego oblizał z radości i bardzo chciał się bawić. Lataliśmy prawie godzinkę i teraz wróciliśmy. Karolek leży w przedpokoju na dywaniku i odpoczywa.
Jeżeli chcesz, Małgosiu, to możesz to wszystko skopiować na forum otwarte. I podziękuj wszystkim, którzy nam tak dobrze życzą.
Pozdrowionka
Karolina z Karolkiem (nareszcie razem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']jak ja lubie zamykac Allegro przed czasem z takiego powodu!!!:multi:
A w jakim miescie zamieszkal Fred?
Duzo szczescia dla Karolki i Karolka !!!!:loveu:



[SIZE=1]Rituniu, zmien tytul watku, please - niech sie wszyscy ciesza !!![/SIZE][/quote]
Karolek zamieszkał u mnie w Lodzi prawie po sasiedzku:lol: tytuł watku zmieniony:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...