Jump to content
Dogomania

Fred-Karolek juz w kochajacym domku......


rita60

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60'][B]Prosze cie Alusia nie dobijaj mnie:placz:[/B][/QUOTE]
Nie chcę Cię dobijać, [b]Rituś[/b], nie to miałam na myśli. Po prostu nie wiem czy można takim ludziom zaufać. Martwię się o los Fredka, o jego stan po tym pogryzieniu i nie wiem czy ci ludzie zechcą zająć się psiakiem, skoro nie chcą go zatrzymać. [b]Rita[/b], wysyłam Ci na priv tutaj mój nr telefonu. Jutro będę na wystawie. Jeśli dowiesz się czegoś o Fredku, napisz mi malutkiego SMS-ka, proszęęęęę!

Link to comment
Share on other sites

jutro zabieramy Freda do hotelu. to jedyna opcja możliwa w tej chwili. wcześniej jeszcze zabierzemy go do fryzjera żeby ładnie się prezentował, trochę go obcykamy i robimy kampanię. ten pies znajdzie szybko dom, ale nie z dnia na dzień, tak jak tego oczekuje ta krowa. nie mam słów, kudły bym powyrywała :bad-word:

Link to comment
Share on other sites

zapamietaj dobrze dane tej "osoby", zeby w razie zgloszenia nastepnym razem, odwalic ja z biegu :mad: , albo podaj na forum, zeby innych ostrzec.
Jak zrobicie nowe zdjecia, zamiesccie je tu, prosze, to wstawie do Allegro.
Na hotelik dorzuce z pewnoscia. Jak rozpoczniecie zbiorke to podajcie konto...noz sie w kieszeni otwiera...i to ma byc dorosla kobieta...:shake:

Link to comment
Share on other sites

nie ublizaj krowie, nie zasluzyla na takie porownanie - to dobry, lagodny, pozyteczny ssak, a ta kobieta ..........:mad: [quote name='nata od jadzi']jutro zabieramy Freda do hotelu. to jedyna opcja możliwa w tej chwili. wcześniej jeszcze zabierzemy go do fryzjera żeby ładnie się prezentował, trochę go obcykamy i robimy kampanię. ten pies znajdzie szybko dom, ale nie z dnia na dzień, tak jak tego oczekuje ta krowa. nie mam słów, kudły bym powyrywała :bad-word:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

samoglow, no racja. ja nie mam danych tej dziewczyny, ale katya chyba ma, albo rita60. myślę, że dodamy ją do czarnych kwiatków.

zdjęcia oczywiście będą, jak tylko go odbierzemy. podnoście wątek proszę, bo może ktoś od jutra będzie mógł dać Fredziowi chociaż DT... cuda się zdarzają, nie?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś chce pomóc w utrzymaniu psiaka w hotelu, podaję nr konta:

[B][B]FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE - SOS DLA ZWIERZĄT[/B]
BANK PKO BP
Nr konta: 22102034080000490201742246

[/B]z dopiskiem:[B] "dla walijczyka" [/B]( jednego Freda już mamy)

Myślę, że wpłat można dokonywać najwcześniej od jutra, jak juz będzie wiadomo, że psiak jest w hotelu :(

Link to comment
Share on other sites

No kochani,wrociłysmy:pFred najpierw poddał sie strzyzeniu,potem była kapiel i jest cały sliczny i pachnacy,zebyscie widzieli z jakim spokojem znosił te wszystkie zabiegi upiekszajace,bida kochana. Po ostrzyzeniu okazało sie,ze ma rany po pogryzieiu na szyji i ogonku:roll:ale powoli sie goja i przysychaja.W samochodzie cichutko lezał,dopiero ozywił sie jak zajechałysmy,zobaczył duze podworko,trawke i pieski,ogonek poszedł do gory,uchole tez:evil_lol:i zaczał zachowywac sie jak szczeniaczek,beda foty z kapieli,strzyzenia i jego reakcji na miejscu.Chciałabym prosic o jakiegos pieniazka,aby opłacic pobyt Freda do czsu znalezienia nowego domku.To narazie wszystko,dziewczyny na pewno odezwa sie i wkleja foty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...