Jump to content
Dogomania

KOCHANY Staruszek Homer z krakowskiego schroniska coraz bardziej schorowany odszedł na zawsze


AgaG

Recommended Posts

Dom rzeczywiście cudowny.:) Pani kocha zwierzęta, ale też i dzieci. Na ścianach w wielkiej jadalni wiszą podziękowania o dzieci z domu dziecka, które zapraszała na bezpłatne wakacje. A psy mają tam po prostu oazę bezpieczeństwa, milości i spokoju. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Oby się zdążył nacieszyć nowym życiem.

Wszyscy oni, te staruszeczki.

Pani ma same takie biedaki. Głównie sunie w liczbie 8 i jednego gigantycznego psa Asłana -  kaukza  o sercu Misia. Wygląda jak niedźwiedź :).

Link to comment
Share on other sites

 

Asłan jesy cudowny! Mówiłam Pani, że jej go ukradne, zabieram ze soba:) Tak sie tulił do mnie, ze nie da rady go nie pogłaskac :D 

 

Cudowny psiak :) i taki zadbany przy tych gabarytach, wyczesany, czysciutki. :) no ale o wiele za gruby :)Szkoda, że czasu było tak mało i musiałyśmy szybko wracać :(
Link to comment
Share on other sites

Kochani,na Was można zawsze liczyć.Dzisiaj zobaczyłam na stronie schroniska takie oto maleństwo.Dopiero jutro będę w schronisku i przyjrzę się lepiej maliźnie.Taki szkrab i  ciągle w schronie.Kochani ślijcie dobrą energię!!!!!

http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/ZWIERZAKI_DO_ADOPCJI/Psy/47265-REKSIO.html

Wybacz Homciu,że zaśmiecam Twój wątek,ale wiem,że jesteś szczęśliwy i pewnie Twoje psie serduszko krzyczy z bólu,że tam pozostali inni towarzysze psiej niedoli!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Kochani,na Was można zawsze liczyć.Dzisiaj zobaczyłam na stronie schroniska takie oto maleństwo.Dopiero jutro będę w schronisku i przyjrzę się lepiej maliźnie.Taki szkrab i  ciągle w schronie.Kochani ślijcie dobrą energię!!!!!
http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/ZWIERZAKI_DO_ADOPCJI/Psy/47265-REKSIO.html
Wybacz Homciu,że zaśmiecam Twój wątek,ale wiem,że jesteś szczęśliwy i pewnie Twoje psie serduszko krzyczy z bólu,że tam pozostali inni towarzysze psiej niedoli!!!

 

Bardzo dobrze, że informujesz o małym. Wcale nie zaśmiecasz wątku. W którym jest boksie ten kudłczek?
Aha i wiesz co dobrze byłoby dokładnie jego rozmiar określić, bo "średniomały" to czasem w schronisku znaczy 8, a czasem i 13 kilo. Może się uda go zważyć podczas wyprowadzania piesków?
Tak w ogóle to myślę, że bardzo dobrze byłoby gdyby taka informacja o wadze była na stronie. Bo jak ogłaszam psy, to ludzie zawsze pytają: a ile on waży? :) No bo wiadomo, niektórzy mają ograniczenia fizyczne co do dźwigania, starsze osoby itd. :)
Link to comment
Share on other sites

   

Bardzo dobrze, że informujesz o małym. Wcale nie zaśmiecasz wątku. W którym jest boksie ten kudłczek?
Aha i wiesz co dobrze byłoby dokładnie jego rozmiar określić, bo "średniomały" to czasem w schronisku znaczy 8, a czasem i 13 kilo. Może się uda go zważyć podczas wyprowadzania piesków?
Tak w ogóle to myślę, że bardzo dobrze byłoby gdyby taka informacja o wadze była na stronie. Bo jak ogłaszam psy, to ludzie zawsze pytają: a ile on waży? :) No bo wiadomo, niektórzy mają ograniczenia fizyczne co do dźwigania, starsze osoby itd. :)

Jutro wszystkiego się dowiem,będę go szukała,bo wydaje mi się straszną biedą!Postaram się dokładnie określić jaki to "gabaryt".Na zdjęciu wygląda na mikrusa, ale może być dużo większy,no na pewno nie jest kaukazem,ale już widziałam różne niespodzianki.

Link to comment
Share on other sites

 

Jutro wszystkiego się dowiem,będę go szukała,bo wydaje mi się straszną biedą!Postaram się dokładnie określić jaki to "gabaryt".Na zdjęciu wygląda na mikrusa, ale może być dużo większy,no na pewno nie jest kaukazem,ale już widziałam różne niespodzianki.

 

Felka a dałabyś radę sprawdzić, jak sobie radzi malutki Mobil? On ponad dwa lata siedzi a ślepnie :
Link to comment
Share on other sites

Chodzi zapewne o tę maliznę

http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/47278-MOBIL.html

Biedaczek, jeszcze nie doczekał się swojego kącika.

Tak, właśnie o tego pieska. Słyszałam, że traci wzrok, paniom, które do mnie dzwoniły z ogłoszenia  kolejnej kobietki  dla Edzia proponowałam na wizycie przedadopcyjnej jego lub Bobka, bo oba niemłode i długo już czekają na dom. Bobek już jest w swoim wspaniałym domku (będą zdjęcia niedługo na osobnym wątku) ale Mobil czeka... A to maleństwo sympatyczne...

Zagladałaś może do niego będąc w schronisku? :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, właśnie o tego pieska. Słyszałam, że traci wzrok, paniom, które do mnie dzwoniły z ogłoszenia  kolejnej kobietki  dla Edzia proponowałam na wizycie przedadopcyjnej jego lub Bobka, bo oba niemłode i długo już czekają na dom. Bobek już jest w swoim wspaniałym domku (będą zdjęcia niedługo na osobnym wątku) ale Mobil czeka... A to maleństwo sympatyczne...

Zagladałaś może do niego będąc w schronisku? :)

Tak byłam,ale nie mam pewności,czy dyżurna podała mi właściwy boks.Inaczej wyglądał na zdjęciu, a inaczej w realu.Było bardzo dużo ludzi i nie było jak tego ustalić.Niestety w tę niedzielę nie będzie mnie w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie- to przynajmniej wszystkie aktywne na Dogo. Kilkaset? A zamieszczaj... Będziesz miała zajecie...

Hmmm... Zastanawiające. Wiec chodzi Ci o czarny PR? Bo AdzeG to raczej o psy chodziło... Ale ludzie są różni...

ania shirley,
nie dyskutuj z Panna Marple.
Niech się wygłupia.
Link to comment
Share on other sites

Rozumiem , ze na wszystkich wątkach to zamieścisz?

 

 

A dlaczego nie? A dlaczego inni mogą uprawiać czarny PR? Transparentność!

 

 

Wszystkie- to przynajmniej wszystkie aktywne na Dogo. Kilkaset? A zamieszczaj... Będziesz miała zajecie...

Hmmm... Zastanawiające. Wiec chodzi Ci o czarny PR? Bo AdzeG to raczej o psy chodziło... Ale ludzie są różni...

 

Bardzo zastanawiające...

Na wątku Dżekiego, który z hotelikiem nie ma niczego wspólnego też już to jest. Brak słów.

Link to comment
Share on other sites

Co słychać u Homcia?Taka brzydka pogoda,to pewnie i on nie ma ochoty się ruszać.Już tak dawno nie było fotek Homusia.

Homerek lubi spacerki w każdą pogodę. :) Nawet po śniegu dreptał chętnie, choć czasami zdarzało mu się kuleć. No ale to wtedy, gdy temperatura była minusowa. Teraz na szczęście nie kuleje. Dostaje zresztą zapobiegawczo lek na stawy, który zlecił mu jego doktor. W przyszłym tygodniu ma mieć kontrolne badanie krwi.

Homerek zrobił pewne postępy, jeśli chodzi o jego śmiałość :) Jako nagroda najskuteczniejsze okazują się parówki czy kiełbaski a nie zdrowe jedzenie, jakie mu gotuję. Makoron z mięsem muszę czasami posypać pokrojoną paróweczką, tak się rozwydrzył :)

A co do zdjęć, nikt nie pytał o Homera ostatnio, to i nie robiłam :)

Ale zrobię w weekend na pewno jemu i jego rodzeństwu psiemu, w tym pewnej malutkiej babuni, której dałam na imię Lala :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...