Jump to content
Dogomania

KOCHANY Staruszek Homer z krakowskiego schroniska coraz bardziej schorowany odszedł na zawsze


AgaG

Recommended Posts

bylo zdjecie starutkiegopieska ze schroniska w krk ze pilnie szuka domu bo bardzo chudy moze z powodu choroby, nie potrafie teraz znalezc, ale w tym watku to bylo

ciekawe czy uratowany? :((

Nadal jest w szpitalu w schronisku ten piesio. Biedak bardzo słaby,,

Link to comment
Share on other sites

na razie wstawię zdjęcie z wątku krakowskiego od anka@ z pilnym apelem o dom dla psa, bardzo bardzo starego, z którym jest coraz gorzej :(serce pęka... on nie ma juz dużo czasu, Co z nim będzie???? To Edziu... trochę wiekszy od spaniela, czyli taki średni wzrost, chudy strasznie, pewnie bardzo chory...

10891717_749649301792524_832263763159375

 

Znalazłam biedaka  :(  :(  :( czy na fb można puścić to zdjęcie z apelem o pomoc? jeżeli tak, to więcej szczegółów by mi się przydało i dane do kontaktu. 

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam biedaka  :(  :(  :( czy na fb można puścić to zdjęcie z apelem o pomoc? jeżeli tak, to więcej szczegółów by mi się przydało i dane do kontaktu. 

tak pewnie, wiem tyle, że jest bardzo stary, bardzo schorowany, bierze leki na serce, ledwo chodzi. Powoli odchodzi... niech nie odejdzie w samotności... kontakt może być do mnie.

Link to comment
Share on other sites

wracając do badań Homerka, to chociaż morflogia całkiem niezła, (dziś dostałam wyniki na mail) to jednak rozmaz nie wyszedł idealnie, dlatego doktor podjął decyzję że należy nadal podawac adwocata i badać krew...

Link to comment
Share on other sites

Asiu dziękuję, może ktoś pokocha Edzia na ostatnie tygodnie, może miesiące życia... Biedny Dziaduś,, 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo gustownie Homiś w swoich różowościach się prezentuje.

Homiś jest tak cudowny, że to aż trudno opisać, i nie tylko pod względem wyglądu. Dziś za mną tęsknił, bo byłam długo w drodze ze względu na Sumika i Tyczkę ze Szczebrzeszyna. Zjadł dużo dopiero gdy wróciłam, w ciągu dnia mąż musiał długo przekonywać go do różnych przysmaków, ale niestety z małym skutkiem.

Obiecuję, że wkrótce zdjęć będzie więcej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejna kobietko bardzo Ci dziekuję za wstawianie zdjęć i przy okazji za tyle ogłoszeń dla bezdomnych psiaków  z krakowskiego schroniska i z interwencji oraz za ostatnie wydarzenie dla staruszka Edzia z krakowskiego schroniska wielkie wielkie buziaki :) :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejna kobietko bardzo Ci dziekuję za wstawianie zdjęć i przy okazji za tyle ogłoszeń dla bezdomnych psiaków  z krakowskiego schroniska i z interwencji oraz za ostatnie wydarzenie dla staruszka Edzia z krakowskiego schroniska wielkie wielkie buziaki :) :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2:

Byłam wczoraj w schronie.Biedny Edziu dostał mega biegunki i był pod kroplówką!!!!!Wetka przynosi mu z domu gotowanego kurczaka i wolontariusze też mają pomagać.Tak,jakby nie było prądu,wody i garnka w schronisku (w którym do powodzi gotowali jedzenie psom),żeby bezzębnym, chorym psiakom ugotować kawałek mięska z ryżem!!!!!!Koszmar!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A skąd Ty Homciu wiesz,że na Ciebie patrzę?Kochana morduchna!!!Niech ta zima szybko minie,żebyś mógł po zielonej trawce w promyczkach słońca biegać,ku uciesze Agusi i naszej!!!!!!!

O tak, czekamy na ciepłe dni i słoneczko, żeby już kurteczka dla Homisia nie była potrzebna i mógł futerko sobie grzać :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj w schronie.Biedny Edziu dostał mega biegunki i był pod kroplówką!!!!!Wetka przynosi mu z domu gotowanego kurczaka i wolontariusze też mają pomagać.Tak,jakby nie było prądu,wody i garnka w schronisku (w którym do powodzi gotowali jedzenie psom),żeby bezzębnym, chorym psiakom ugotować kawałek mięska z ryżem!!!!!!Koszmar!!!!!!!

Felko moja koleżanka założyła Edziowi wydarzenie na FB i w tej chwili nie chce zapeszać, ale są dwa chętne indywidualne domy. Hotele wykluczam dla tak schorowanego i wymagającego pielęgnacji psa, Edzio musi mieć swój najlepszy dom. :)

Jestem w kontakcie z dwiema paniami, na razie telefonicznym. Po wizytach przedadopcyjnych, będzie można podjąć decyzję, który byłby najlepszy dla Edzia. 

Całe szczęście, że doktor Agnieszka ze schroniska tak się stara o Edzia. Miał już kilka razy badania krwi, jutro obiecała, że będzie miał dodatkowe (kortyzol. tarczyca), a w dniu zabrania ze schroniska możliwe byłoby zrobienie mu jeszcze rtg cyfrowego u doktora Rafała, który operował mojego Homercia.

Co do kroplówki rozmawiałam z weterynarz. Edziu bierze kroplówki na wzmocnienie, jedzonko gotowane, które mu przynosi też ma taki cel. Dotychczasowe wyniki krwi są bardzo dobre. Tak więc jest nadzieja dla Edzia. Trzymajcie kciuki za Edzia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Homiś jest wiebiecielem włoskiej kuchni w wersji lekkiej: na makarony i mielone mięsko reaguje entuzjastycznie. Dziś po prostu biegał między salonem a kuchnią, gdy studziłam takie właśnie jedzonko na balkonie i wciąż tam wracałam, by przewracać je łyżką i w ten sposób przyspieszać porę psiego obiadu.

Śniegu natomiast nie znosi. Dziś po powrocie ze spaceru po śniegu trochę kulał.  :(

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zobaczyć biegającego Homisia łakomczuszka :lol:

No a może w zastępstwie takiego widoku wyślę Ci jutro zdjęcia dwoch szcześliwców -dziadków z krakowskiego schroniska, które dzięki wydarzeniu, jakie założyłaś dla Edzia na fb mają dom?

Dziś Bobek (ktoremu wizytę przedadopcyjną zrobiłam wczoraj) pojechał do cudownego  domu w Krakowie (mieszkanie blisko Nowego Kleparza,

Poniżej Bobek w schronie - dwa i pół roku, gdy tu trafił wyglądał tak: 10520573_879978105387830_729976845276096

kolejna kobietko bardzo bardzo dziękuję za zrobienie ogłoszeń:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...