Jump to content
Dogomania

KOCHANY Staruszek Homer z krakowskiego schroniska coraz bardziej schorowany odszedł na zawsze


AgaG

Recommended Posts

Hurra i ciiiii AgaG spiiiiii

No uwieczniłam dziś rano na zdjęciach, w jakich warunkach ja wczoraj spałam i ostatnio śpię :) Mam taki mały prostokącik do dyspozycji od strony ściany: gdzieś 60 cm na 70, Z przodu przytula mi się do dekoltu się Homer, za Homerem jako zabepiezpiczenie, by Homer czasem z łóżka nie spadł -  leży zakutany w koc i niewidoczny mąż :rolleyes:W nogach Maja. Pod stołem na dywanie czeka w kolejce zmiennik Homera - Pomidorcia. Ostatnio koło 2 - 3 w nocy Homerowi zaczynało się robić za gorąco, budził się i przenosiłam go do jego pontonika. Dziś niestety Pomidorcia się tego nie doczekała. Ma niezadowoloną minę bardzo. :cool1:

 

ps. sylwestra spędzimy między innymi tak, że będziemy robić kolejne zdjęcia naszym psom, To będzie bardzo miłe, :)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak Homiś będzie reagował na wystrzały.. ehhh zacznie się już niedługo znowu... chociaż u nas od kilku dni trochę już strzelają, ale dzisiaj i jutro to będzie istna makabra dla zwierząt... :(

Homiś ma dobry słuch, a jest bardzo lękliwy, Z tego, co zalecają specjaliści trzeba udawać, ze nic się nie dzieje, nadmiernie wtedy psa nie przytulać, bo odbiera to jako potwierdzenie , że jest się czego bać. Sądzę, że nasze łóżko będzie pełne naszych psów.

Link to comment
Share on other sites

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,ChomikImage


Aguś, Tobie i całej Twojej Rodzince dwu i czteronożnej życzę wszystkiego najlepszego w nowym 2015 roku. Spełnienia wszelakich marzeń, samych wspaniałych domków dla przygarniętych bezdomniaków i dużo, dużo zdrowia przede wszystkim. Ponieważ sama nic nie mogę wklejać, podłączam się do szampana Grazi :)
Link to comment
Share on other sites

Grażynko, Elik  bardzo dziekuję :) i nawzajem Wam i wszystkim miłośnikom Homerka wszystkiego naj naj naj na Nowy Rok. Emotionki nie działają, ale buziaków wysyłam milion :)

Zaraz spróbuję przesłać zdjęcia śpiacego Homisia z dziś z rana :) do kolejnej kobietki

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, Elik  bardzo dziekuję :) i nawzajem Wam i wszystkim miłośnikom Homerka wszystkiego naj naj naj na Nowy Rok. Emotionki nie działają, ale buziaków wysyłam milion :)
Zaraz spróbuję przesłać zdjęcia śpiacego Homisia z dziś z rana :) do kolejnej kobietki

Dziękuję pięknie za życzenia i z ogromna ciekawością czekam na zdjęcia Homisia :)
Link to comment
Share on other sites



 Ponieważ sama nic nie mogę wklejać, podłączam się do szampana Grazi :)

A mnie bardzo cieszy i strasznie się podoba,że nawet na takiej niwie współpraca jest możliwa.

Elik przesyłam linka ,żebyś mogła zaszaleć z obrazkami.

Ja to robię metodą kopiuj obrazek - wklej

http://marlena83.bloog.pl/kat,41430093,index.html?smoybbtticaid=614139

http://marlena83.bloog.pl/kat,41430092,index.html?_ticrsn=3&smoybbtticaid=61413d

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig

Link to comment
Share on other sites

No uwieczniłam dziś rano na zdjęciach, w jakich warunkach ja wczoraj spałam i ostatnio śpię :) Mam taki mały prostokącik do dyspozycji od strony ściany: gdzieś 60 cm na 70, Z przodu przytula mi się do dekoltu się Homer, za Homerem jako zabepiezpiczenie, by Homer czasem z łóżka nie spadł -  leży zakutany w koc i niewidoczny mąż :rolleyes:W nogach Maja. Pod stołem na dywanie czeka w kolejce zmiennik Homera - Pomidorcia. Ostatnio koło 2 - 3 w nocy Homerowi zaczynało się robić za gorąco, budził się i przenosiłam go do jego pontonika. Dziś niestety Pomidorcia się tego nie doczekała. Ma niezadowoloną minę bardzo. :cool1:

 

ps. sylwestra spędzimy między innymi tak, że będziemy robić kolejne zdjęcia naszym psom, To będzie bardzo miłe, :)

 

Takie to właśnie są warunki  :lol: 

 

59c2b4018c05c74dgen.jpg

 

 

622da485b54e759agen.jpg

 

 

cc4debbc847c00degen.jpg

 

 

cfbb25f401a86ab3gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy to od dogo zależ czy raczej od przegladarki.
Ja korzystam tylko z mozilla firefox
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,046_uN_orig

Ja właśnie też i dotychczas nie miałam takich przebojów.
Skradnę Ci jeszcze tego smakowitego szampana do następnych życzeń. Pozwolisz ? :)
Link to comment
Share on other sites

Ja śpię pod dwoma kołdrami,a właściwie z dwoma kołdrami,bo i tak mam maleńki rożek,którym mogę się przykryć.Najmniej pożądanym gościem w łóżku jest kot,który z radości i szczęścia drepcze miekkie kołderki,nie dając mi zasnąć.A, i jeszcze muszę tak leżeć, żeby odseparować Lulcię od Florci,bo jak w nocy się spotkają pod kołdrą, to nie patrzą na nic,tylko walkę psów organizują sobie natychmiast.W nogach leży Tobiaszek i to już na tyle.Teraz sypiam tylko z maluchami,a kiedyś z dużymi,ale to już na inny wieczór.

I ja częstuję się szampanem w tę noc sylwestrową,życząćc wszystkim udanego i szczęsliwego Nowego Roku 2015!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cudne zdjęcia.Faktycznie dla Agi niezbyt dużo miejsca zostaje.

Z rozczuleniem patrzę,troszkę zazdroszczę.....

Moje psice nigdy w łóżku nie spały ze mną.

Zawsze miałam wielkie psy,zazwyczaj dwa w przerwach tylko po jednej sztuce.

Jakoś chyba same wiedziały,że na łóżko się nie wchodzi.Fotele owszem często są anektowane.

Poza tym niufki mają takie futro,że nawet na dywanie im jest za gorąco.

Ostatnia Tora/ta biało czarna z awatarka/lubiła nad ranem do pańci wskoczyć i do bolącego kręgosłupa się przytulić.

Ale tylko króciutką chwilkę.

Natomiast jak przyjeżdża córci spanielka to tylko pod kołderką śpi , nawet w największe upały.

Serdecznie pozdrawiam w Nowym Roku .

Link to comment
Share on other sites

Dziś byliśmy w Wieliczce w celu wyjęcia wszystkich szwów. Wracając do domu zrobiłam Homisiowi zdjęcia w jego zimowym płaszczyku. Taki opatulony, wędrujący na czerwonej smyczce wyglądał bardzo uroczo. Spieszył się do domu mój Skarb. Bardzo jestem zadowolona, że go mam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...