Jump to content
Dogomania

KOCHANY Staruszek Homer z krakowskiego schroniska coraz bardziej schorowany odszedł na zawsze


AgaG

Recommended Posts

W wigilię na 11 dotarliśmy z Homerkiem do Wieliczki na wizytę kontrolną. Miejsce pod ogonkiem coraz lepiej wygląda, ale ze względu na rozległość operacji jeszcze trochę czasu minie, nim śladu nie będzie. Kolejna kontrola za 10 dni. Cały czas trzeba będzie to miejsce obserwować bo według badań histopatologicznych ten nowotwór był złośliwy. Cytuję wynik: " W badanych preparatach histopatologicznych utkanie nowotworu złośliwego pochodzenia nabłonkowego, wywodzącego się z tkanki gruczołowej gruczołów okołoodbytowych o morfologicznych cechach raka gruczołów okołoodbytowych (carcinomia glandulae paraanales) Guz dobrze odgraniczony, w przewadze o wzroście ekspansywnym, miejscami wykazującym histologiczne cechy naciekania okolicznych tkanek. Margines chirurgiczny trudny do oceny"

Doktor mi wyjaśnił, że margines trudny do oceny, bo usuwał guza delikatnie kawałek po kawałku, by nie uszkodzić mięśni. (Felka z Bagien z tego powodu nie mam dla Ciebie obiecanego zdjęcia odciętego guza:)

 

Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi Korcie za coś, co powinien mieć każdy weterynarz, a co on na szczęście ma: wiedzę i trafność decyzji oraz umiejętności. Rozpoznał od razu, że guza należy szybko wycinać. Bardzo się cieszę, że Homer jest w tak dobrych rękach.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Homerek pozdrawia. Robi się z niego wielki przytulak, śpi z nami w łóżku na zmianę z Pomidorcią lub Mają, gdy zasypia z głową w zagięciu mojego łokcia, to ma taka błogą minę misia z dziecięcych bajek, :) Zaraz idziemy spać. Dobranoc :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aga,...   :wub:  

I najwyższy czas na spanie...

Chociaż teraz to już powoli na wstawanie. ;)

 

Dzień dobry po Świętach. :)

 

czasem warto mniej spać, żeby Ktoś bardzo nieszczęśliwy zaczął spać w dobrych warunkach i z pełnym brzuszkiem. Zapraszam na wątek Ergo, którego interwencyjnie odebrałyśmy z agat21 z Jamnicy.   http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-łańcuchu-dom-rozebrany-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/

Ergo nie umrze, będzie żył, ale pomóżcie mu.  

Link to comment
Share on other sites

Aguniu........zatkało mnie.

Przeczytałam od deski do deski.

Niestety pomóc finansowo nie jestem w stanie.

Będę jednak wątek po cichutku śledziła.

Ja bym chyba nie darowała i począwszy od sołtysa,który widział,jak pies jest karmiony po wszystkie organizacje pociągnęła do odpowiedzialności.

Oczywiście nie patrzyła bym,że była właścicielka jest stara i chora.

W taką pogodę można po prostu psa zabrać do domku.

Rzucając kurom jedzenie co kolwiek psu dać.To by świadczyło o biedzie ,ale dobrych intencjach.

Przepraszam,że Homciowy watek zaśmiecam,ale nie chciałam tam się odzywać nie mogąc nic pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Aguniu........zatkało mnie.

Przeczytałam od deski do deski.

Niestety pomóc finansowo nie jestem w stanie.

Będę jednak wątek po cichutku śledziła.

Ja bym chyba nie darowała i począwszy od sołtysa,który widział,jak pies jest karmiony po wszystkie organizacje pociągnęła do odpowiedzialności.

Oczywiście nie patrzyła bym,że była właścicielka jest stara i chora.

W taką pogodę można po prostu psa zabrać do domku.

Rzucając kurom jedzenie co kolwiek psu dać.To by świadczyło o biedzie ,ale dobrych intencjach.

Przepraszam,że Homciowy watek zaśmiecam,ale nie chciałam tam się odzywać nie mogąc nic pomóc.

wcale nie zaśmiecasz kochana, a na wątek Ergo zapraszam Cię serdecznie, Nigdy nie uważałam, że na wątku mają być tylko ci, którzy są w stanie pomóc materialnie czy organizacyjnie psu będącemu tematem tego wątku. Istotna jest obecność, rady, zaciekawienie losem psa, wnoszenie na wątek swojego doświadczenia, uwag, pytań.

Link to comment
Share on other sites

Obiecane zdjęcia Homerka wkrótce.. Mój Kochany Niedźwiadek musi się w końcu zaprezentować w ślicznej kurteczce i nie tylko :) również np. pod choinką, bo jest dla mnie pięknym prezentem od losu:) no i od Felki z Bagien oczywiście :)  

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z wyprawy do doktora, który operował Nusię i zaraz wpadam do Homerka, żeby sprawdzić jakie postępy chłopaczek poczynił. No i widzę, że rozwój idzie w dobrym kierunku :-) Spanie w łóżeczku to jedyny słuszny kierunek :-)
Też czekam z utęsknieniem na zdjęcia :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wcale nie zaśmiecasz kochana, a na wątek Ergo zapraszam Cię serdecznie, Nigdy nie uważałam, że na wątku mają być tylko ci, którzy są w stanie pomóc materialnie czy organizacyjnie psu będącemu tematem tego wątku. Istotna jest obecność, rady, zaciekawienie losem psa, wnoszenie na wątek swojego doświadczenia, uwag, pytań.

Dziękuję bardzo.

Dla mnie to dużo znaczy.

Człowiek czuje się skrępowany,bo chciał by bardzo pomagać,ale wiadomo jakie są realia.

 

Też z utęsknieniem czekam na ciekawe zdjęcia Homerka i jego rodzeństwa.

Link to comment
Share on other sites

na razie wstawię zdjęcie z wątku krakowskiego od anka@ z pilnym apelem o dom dla psa, bardzo bardzo starego, z którym jest coraz gorzej :(serce pęka... on nie ma juz dużo czasu, Co z nim będzie???? To Edziu... trochę wiekszy od spaniela, czyli taki średni wzrost, chudy strasznie, pewnie bardzo chory...

10891717_749649301792524_832263763159375

Link to comment
Share on other sites

piszę w biegu, bo pół dnia spędziłam u weta z Majunią. Wyśpię się mam nadzieje trochę wreszcie  i porobię zdjęcia. :) Homerek codziennie już  z nami śpi w łóżku, głaszczę go i całuję przed snem :) Jest taki kochany, cudowny,. W piątek ostatnia kontrola pooperacyjna nas czeka, wszystko ładnie się zrosło. uff hura!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...