Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno zdjęcie Froda z nowego domu, na dobranoc :) Oczywiście będę pozostawała w kontakcie z behawiorystką oraz z nową opiekunką i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła przekazać jakieś dobre wieści. 

pgBcoMNl.jpg

No i jeszcze zapomniałam napisać, że Frodo od samego początku trzyma czystość w domu tak jakby w nim mieszkał od zawsze. Nigdy nie zdarzyła mu się jakaś 'niespodzianka' i oby tak zostało :) 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie dotarłam dopiero na szczęśliwy finał, ale mam okazję poznać historię życia Frodo. Przyznam, ze trzyma w napięciu od samego początku. Wczoraj czytalam do północy. Jeszcze trochę mi zostało, ale koniec jest przepiękny ! Frodo, nadrabiaj stracony czas i bądź zawsze szczęśliwy !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Olena84 napisał:

Powodzenia! 

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Wprawdzie dotarłam dopiero na szczęśliwy finał, ale mam okazję poznać historię życia Frodo. Przyznam, ze trzyma w napięciu od samego początku. Wczoraj czytalam do północy. Jeszcze trochę mi zostało, ale koniec jest przepiękny ! Frodo, nadrabiaj stracony czas i bądź zawsze szczęśliwy !

Dziękuję Wam za kibicowanie Frodowi :) Rzeczywiście, Frodo to raczej jeden z tych trudniejszych przypadków, ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Trzymanie kciuków wciąż bardzo potrzebne! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 13.06.2016 o 15:39, Olena84 napisał:

Ja zaglądam!!! Petycja podpisana, a dt - no nie wiem raczej hotele tylko;/

Dzięki Ola, no właśnie sunie pojechały do hoteliku w W-wie, tylko wiadomo, że hotelik za dwa psiaki to spory wydatek, ale też chodzi o warunki typowo domowe i indywidualną opiekę a takie warunki to wiadomo najlepiej w dt dla małej gromadki psiaków. Dlatego pytamy o PDT, ale oczywiście najlepiej byłoby gdyby psinki znalazły DS. I oby tak się stało.  

Link to comment
Share on other sites

O 24.06.2016 o 16:48, milagros19853201 napisał:

polecialo  z mojego bazzzzarro 20 zł

poproszze o potwierdzennnie na watku jak pienniazki dojda

 

Dziękuję Bernadeta! I potwierdzam z radością, że Frodo otrzymał od Cioci Milagros 20 zł. Już wpisuję w rozliczenie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...