Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

8 godzin temu, milagros19853201 napisał:

melduje ze z mojego bazarku polecialo dla frodzia 95 zl prosze o potwierzenie otrzymanej kwoty na watku

 

 

zakonczony rozliczam :-)Dla czarnej damy Karmen,i dwoch kawalerow Krabcia i Frodzia do.15.04.2016

milagros19853201
Przez milagros19853201 na Bazarek, 21 marzec
Witam na moim bazarku BAZAREK BEDZIE MIAL 3 BENEFICJENTOW Sunie z tego watku )50 %) oraz 25 % na psiaka z tego watku i 25 % na bohatera tego watkU: ZASADY...
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
  • 383 odpowiedzi

Dzięki Milagros :) Pieniążki już na koncie, uzupełniłam rozliczenie. 

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, ania75 napisał:

Nie było mnie chwilę i takie wieści przegapiłam ....... będzie dobrze, musi być :)

Dzięki Aniu! Cóż, ja też jestem zaskoczona, że ta chwila w końcu nadeszła....jakoś mi wciąż trudno w to wszystko uwierzyć, że tyle czekaliśmy i że nareszcie ten dom się znalazł. A może to dlatego, że wolę podchodzić do tego ze stoickim spokojem, bo już się nauczyłam, że musi upłynąć trochę czasu............wtedy będę spokojna....a tak, wiadomo jest radość, ale też ciągle jeszcze w strach czy którego dnia nie zadzwoni telefon z informacją, że coś jest jednak nie tak. Mam jednak nadzieję, że to się nie stanie i że będzie dobrze. Oczywiście trzymanie kciuków mile widziane :) Dziękuję za pomoc dla Frodo. Pozdrowienia!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :) Jeśli wszystko będzie dobrze, to sama udam się na wizytę pa, może jakoś pod koniec maja lub na początku czerwca. W międzyczasie, moja koleżanka i tak odwiedzi Froda, w końcu to rzut beretem od niej :) Po prostu wierzmy, że będzie ok. Miłego dnia wszystkim :) !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frodo otrzymał z bazarku Kasi RudyKas 104 zł !!! DZIĘKUJEMY!!! Pozwoli nam to zmniejszyć minus za dług za hotelikowanie. Mam nadzieję, że z resztą jakoś sobie poradzę. 

Jeśli chodzi o Froda, to koleżanka rozmawiała na miejscu z nowymi opiekunami i pani mówiła, że Frodo najchętniej siedziałby na dworze, ale panie mają dość czasu na dłuższe spacery, w pobliżu jest zalew, dużo terenów zielonych zatem fajne miejsca na spacer; wszyscy mamy jednak nadzieję, że Frodo przyzwyczai się do mieszkania w domu. Tymczasem trzymanie kciuków wciąż potrzebne! Dziękuję :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, a tak ogólnie to nie mam najlepszych wieści.

Jestem teraz w PL i w tym tygodniu mam zamiar osobiście udać się do nowego domku Froda. Zadzwoniłam do pani żeby się umówić i niestety usłyszałam niepokojące informacje. Frodo próbuje pokazywać kto rządzi. Pani mówiła, że czasem warczy podczas zakładania szelek czy obroży i zdarzyło się też, że gdy mama opiekunki Froda poprawiała mu posłanie to Frodo złapał ją za rękę :( pani nie chce się poddawać, zapisała Froda na szkolenie, sama mówi, że się do nie niego każdy przyzwyczaił już, ale trzeba z nim pracować i jakoś zapanować na tego rodzaju zachowaniami. Będziemy potrzebować pomocy behawiorysty :( Zatem nie jest tak optymistycznie jakby się chciało, chociaż ja się pocieszam, że pani takie ma podejście. Ktoś inny zadzwoniłby do mnie od razu z pretensjami i kazał by psa od razu zabierać....ona chociaż próbuje walczyć o Froda....Trzymajcie kciuki@

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po powrocie nadrabiam zaległościusmiech.gif

...jasne ,że będziemy trzymać!  dobrze rokuje, że szukają pomocy behawiorysty!...a kto szuka ,ten znajdzie!... Frodo ,próbuje chyba dominacji...ale przy pomocy specjalisty... powinni sobie poradzić...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, to już wszystko piszę i przy okazji zasypię Was zdjęciami. W piątek byłyśmy z Ewą u Froda. I cóż mogę powiedzieć, gdyby wszystkie psy trafiały do takich właśnie domów, świat byłby pięknięjszy. Panie bardzo dbają o Froda i naprawdę widać, że zdążyły się już do niego bardzo przyzwyczaić, Frodo zresztą też nie odstępuje na krok swoich opiekunek. W ogóle ten 'agresor', którego przekreślono w schronisku w KTW, to bardzo proludzki i towarzyski pies, ale to mimo wszystko pies po przejściach i rzeczywiście jego psychika wciąż może zaskakiwać. Odpukać, jak dotąd poza wspomnianą wcześniej sytuacją nie było jakichś szczególnie niepokojących zdarzeń. W Boże Ciało, panie zauważyły u Froda małą rankę, jakby ugryzienie owada, on sam wciąż się tam lizał, postanowiły nie czekać tylko od razu zawiozły go do kliniki czynnej non-stop, również w święta. No i tam Frodo bardzo się zestresował, tzn. nikogo nie pogryzł, ale nie pozwolił sobie niczego zrobić....no cóż, w takich okolicznościach to akurat często normalne zachowanie...Ta ranka okazała się czyrakiem, więc nie ma powodów do niepokoju...Frodo chodzi na szkolenie, gdzie uczy się jak nie reagować na inne psy, jak wykonywać polecenia itp. I tak w ogóle to sama dużo się o nim dowiaduję...wiemy już jednak nie lubi kotów, suki toleruje, ale z psami jest już niestety różnie...Apetyt dopisuje, pani gotuje Frodowi, ale poza tym psiak dostaje suchą karmę, w legowisku ma swoją poduchę, na której uwielbia spać...ma do dyspozycji balkon i ogródek, ale ogólnie nie lubi przebywać sam na dworze więc do ogródka nie chodzi sam, uwielbia za to spacery i jazdę samochodem....I co ja mogę jeszcze napisać, myślę, że Frodo jest naprawdę szczęśliwy....a jeśli chodzi o niepokojące zachowania to jestem po rozmowie z behawiorystką, z którą ma się również skontaktować opiekunka Froda w celu konsultacji i podjęcia ewentualnie dalszych kroków. Pani zapewniła mnie że same pokryją koszty konsultacji, chociaż zaoferowałam, że ewentualnie możemy podzielić koszty....Ja naprawdę chciałabym żeby Frodo został w tym domu, bo to jest naprawdę wspaniały dom, taki którego można życzyć każdemu psiakowi. Wiem, wiem......taka przewczesna radość jest ryzykowna, ale naprawdę widzę, że panie chcą żeby było dobrze, i dla mnie to wspaniałe, że dają Frodowi szansę, na którą zasłużył. A teraz fotki :)

img] UJjvmHPm.jpg4lkR4SKm.jpgL1K8tKhm.jpgc5lDXLNl.jpgSFwowexm.jpg ze swoim piszczącym smokiem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcTgi-BXoQO6Vm5veWQzQF7serduchem czytam i raduje bardzo ze Pancie ma swoje ukochane nasz Frodziunio , ze nie ostawia i beda wspolnymi silami pomaluniu

pokazywac Frodziaczkowi

 najlepsze

 najspokojniejsze

przepieknie wyglada stokroc przepieknie i widac odrazu widac jak szczesliwy i wytulany jest Frodusiek

 wiec radosci wielkie wielkie

 Kasiu bedzie dobrze bedzie jeszcze lepiej

 sciskam mocno mocno

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...