Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

No a jeszcze z bieżących informacji, to dzisiaj otrzymałam obiecującą wiadomość w sprawie Froda, pani z Pruszkowa napisała, że jest zainteresowana Frodziem, tylko pies musi lubić dzieci, bo ona ma wnuki w wieku 5 i 10 lat. Odpisałam, więc że ja polecam raczej Frodo dla dzieci starszych, bo nie jest to typowy pieszczoch, czasem reaguje nerwowo na dotyk w niektórych miejscach. Napisałam jej co nieco o Frodo i o procedurze adopcyjnej. Odpisała, że mimo wszystko zadzwoni do hoteliku i porozmawia jeszcze z opiekunami. Dom z małym ogródkiem, pies mieszkałby w domu. No cóż, zobaczymy, czy coś z tego wyniknie............choć ja jak to zawsze ja, boję się myśleć pozytywnie....więc może chociaż Wy..........? :) 

Agnieszka, która robi zdjęcia psiakom w hoteliku, napisała mi, że w najbliższym czasie będzie w Młynku to zrobi Frodowi jakieś ładne zdjęcia. 

No to dziękuję wszystkim za uwagę :) I życzę dobrej nocy :)

 

Link to comment
Share on other sites

Objawiam się ponownie, tym razem mam dobre wieści :)

Z bazarków moich dla Froda uzbierałam kwotę 209,1 zł :)

Jak tylko dostanę dane do przelewu to z radością wysyłam! :)

Oczywiście będę też bardzo prosiła o potwierdzenie na bazarkach jak już pieniądze wpłyną.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

O 16.03.2016o22:21, RudyKas napisał:

Objawiam się ponownie, tym razem mam dobre wieści :)

Z bazarków moich dla Froda uzbierałam kwotę 209,1 zł :)

Jak tylko dostanę dane do przelewu to z radością wysyłam! :)

Oczywiście będę też bardzo prosiła o potwierdzenie na bazarkach jak już pieniądze wpłyną.

Kasiu, nie chcę nadużywać tego słowa, bo już je ode mnie słyszałaś, ale muszę to powtórzyć: DZIĘKUJĘ!!!! 

Dla Froda a pośrednio też i dla mnie to ogromna pomoc. Wierzę, że dobro wraca a dobre uczynki zostają zapamiętane :) Jesteś WIELKA! 4.gif 

Link to comment
Share on other sites

Z wiadomości finansowych to ja też mam bardzo dobrą :) Otóż, Frodo otrzymał prezent z bazarku Kamy202 i cancer43, całe 500 zł !!! Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję w imieniu Froda :) To dla nas prawdziwy ratunek :) O Frodziaku pamiętała też Magda, czyli prywatnie moja siostra, Frodo otrzymał od niej 55 zł Dzięki!!!

Oczywiście wszystko wpisałam już w rozliczenie. Do opłacenia hoteliku za ostatni miesiąc brakuje już tylko 79 zł ale co to jest przy takim minusie jak ostatnio :) 

Dzięki Wam wszystkim, tym którzy biorą udział w bazarkach, którzy tutaj zaglądają i którzy nam kibicują wciąż dajemy z Frodem radę, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. 

Do szczęścia brakuje jeszcze tylko jednego: wymarzonego, tego jedynego domu, ale mam nadzieję, że Wasze ciepłe myśli i zaciśnięte kciuki sprowadzą w końcu do nas ten DOM :) Dziękuję, że jesteście. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, Xibalba napisał:

Z wiadomości finansowych to ja też mam bardzo dobrą :) Otóż, Frodo otrzymał prezent z bazarku Kamy202 i cancer43, całe 500 zł !!! Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję w imieniu Froda :) To dla nas prawdziwy ratunek :) O Frodziaku pamiętała też Magda, czyli prywatnie moja siostra, Frodo otrzymał od niej 55 zł Dzięki!!!

Oczywiście wszystko wpisałam już w rozliczenie. Do opłacenia hoteliku za ostatni miesiąc brakuje już tylko 79 zł ale co to jest przy takim minusie jak ostatnio :) 

Dzięki Wam wszystkim, tym którzy biorą udział w bazarkach, którzy tutaj zaglądają i którzy nam kibicują wciąż dajemy z Frodem radę, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. 

Do szczęścia brakuje jeszcze tylko jednego: wymarzonego, tego jedynego domu, ale mam nadzieję, że Wasze ciepłe myśli i zaciśnięte kciuki sprowadzą w końcu do nas ten DOM :) Dziękuję, że jesteście. 

Naprawdę wspaniałe wieści i wspaniały prezent ! :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 18.03.2016o22:03, RudyKas napisał:

Naprawdę wspaniałe wieści i wspaniały prezent ! :) 

Kasiu dziękuję za bazarek dla Froda i przekazanie pieniążków, dzięki którym będę mogła opłacić pobyt Froda w hoteliku :)

Melduję więc oficjalnie, że Frodo otrzymał od Kasi łącznie 230 zł !!! Już wpisuję w rozliczenie.

Wygląda na to, że na koncie Frodziaka choć na jakiś czas zagości plus, bo jeszcze przed świętami minie termin opłaty za kolejny miesiąc, ale cieszę się ogromnie, bo było już naprawdę źle a jest o wiele lepiej! Może wraz z wiosną przyjdzie i domek??? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 20.03.2016o12:03, Nadziejka napisał:

proxy?container=onepick&gadget=a&rewrite Frodziaczku zagladam z wiosennymi pozdrowieniami

Dziękuję Ewuniu za odwiedziny :) 

Ja czekam na nowe zdjęcia Froda od Agnieszki, bo ona robi ładne, profesjonalne fotki, ale wiadomo jak jest w okresie przedświątecznym, nie zawsze jest czas, aby odwiedzić hotelik. Wrzucę więc zdjęcia jakie dostanę od Kasi i Artura. 

A tymczasem mówimy wraz z Frodem dobranoc i pozdrawiamy :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Xibalba napisał:

Kasiu dziękuję za bazarek dla Froda i przekazanie pieniążków, dzięki którym będę mogła opłacić pobyt Froda w hoteliku :)

Melduję więc oficjalnie, że Frodo otrzymał od Kasi łącznie 230 zł !!! Już wpisuję w rozliczenie.

Wygląda na to, że na koncie Frodziaka choć na jakiś czas zagości plus, bo jeszcze przed świętami minie termin opłaty za kolejny miesiąc, ale cieszę się ogromnie, bo było już naprawdę źle a jest o wiele lepiej! Może wraz z wiosną przyjdzie i domek??? 

Bo ja już się czuję mocno zawstydzona...

Kamie i Cancer trzeba tak ładnie podziękować, im się udało zebrać nieco więcej :)

Zresztą myślę, że żadna z nas nie robi tego dla jakiegoś ogólnego poklasku, więc po prostu cieszmy się, że tak się fajnie poukładało :)

Link to comment
Share on other sites

O 20.03.2016o21:22, RudyKas napisał:

Bo ja już się czuję mocno zawstydzona...

Kamie i Cancer trzeba tak ładnie podziękować, im się udało zebrać nieco więcej :)

Zresztą myślę, że żadna z nas nie robi tego dla jakiegoś ogólnego poklasku, więc po prostu cieszmy się, że tak się fajnie poukładało :)

Ech Kasia, skromność to Twoje drugie imię :) A ja naprawdę jestem wdzięczna, bo jednak to nie jest tak, że każdemu by się chciało pomóc, poświęcić czas i nie tylko. 

Jak już kiedyś napisałam, choć ja osobiście czuję jakiś wewnętrzny przymus pomagania, to tak ogólnie po ludzku, nie ma takiego pisanego przymusu, ustalonego prawem ludzkim, dlatego pomaganie jest takie piękne, bo dużo mówi o człowieku i wypływa z głębi serca :) 

I dla mnie już sam przejaw dobrej woli jest bardzo ważny, wiadomo, że realnie im większa pomoc tym bardziej udaje się pomagać, ale naprawdę liczy się GEST, każdy pomaga tak jak może, ale już sam fakt stawia osoby pomagające w szeregu aniołów :) 

Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, RudyKas napisał:

A to znów ja! :)

Znów będę się przymierzać do bazarku :)

Ale to chyba za tydzień dopiero.

Witaj Cioteczko :) Dzięki za pomoc, bardzo się przyda, bo minął termin zapłaty za kolejny miesiąc i znowu zrobił się minus. A domku nie widać :( Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

O 3.04.2016o14:06, Nadziejka napisał:

Odwiedzam z wielkimi kciukami za zdrowenko i za domus 155.gif

Dziękuję Ewuniu, że zawsze o nas pamiętasz :) 

A ja czekam i czekam na zdjęcia Froda i nie mogę się doczekać. Chyba muszę znowu się przypomnieć....

W tamtym tygodniu, gdy byłam w PL dzwoniłam do hoteliku i u Froda wszystko dobrze, jest bardzo ruchliwy, gdy zostaje wypuszczony z kojca i z tego co mówił p. Artur trudno mu zrobić jakieś normalne zdjęcia bo nie może usiedzieć w miejscu i druga osoba musi zajmować jego uwagę. No ale może w końcu się uda...Tydzień w PL minął mi niestety tak szybko i tyle miałam spraw, że niestety nie dałam rady pojechać do hoteliku, może następnym razem w okolicach maja/ czerwca gdy będę następny raz udam się w odwiedziny, choć mam nadzieję, że do tego czasu może zdarzy się cud i pojawi się dom. 

Pan Artur mówi, że było kilka telefonów w sprawie Froda, ale ludzie np. ze Śląska chcieliby najpierw psa zobaczyć i poznać no ale hotelik jest dla nich za daleko, więc rezygnują :( No i był też telefon, ale dom z małymi dziećmi. Pani z Pruszkowa, o której pisałam, dzwoniła wprawdzie do hoteliku, ale usłyszała to samo co ode mnie - starsze dzieci ok, młodsze tylko pod nadzorem dorosłych. No i już się nie odezwała....

A propos telefonów w sprawie adopcji....przedwczoraj miałam telefon z zastrzeżonego nr, dzwonił jakiś ewidentny debil (przepraszam za określenie), pytał o psa, a właściwie o sukę, a jak mówię, że pies to powiedział, że myślał K%%%wa, że o sukę chodzi bo z psem to sobie nie użyje [sic!] Rozłączyłam się........................

Dzisiaj też telefon, nie wiem czy nie od tego samego debila 507223*47 (pełny nr mogę podać na priv), oddzwoniłam, gość mówi, że nie wie czy już do mnie dzwonił, bo tyle tych telefonów w sprawie adopcji zrobił, że już nie wie gdzie dzwonił..........pytał o psa Czesia.......szkoda komentować...............i jeszcze jeden nr, ale nie mam pewności czy to też on, bo jak oddzowniłam to włączyła się poczta 7755**704..........Po prostu uważajcie. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Xibalba napisał:

A propos telefonów w sprawie adopcji....przedwczoraj miałam telefon z zastrzeżonego nr, dzwonił jakiś ewidentny debil (przepraszam za określenie), pytał o psa, a właściwie o sukę, a jak mówię, że pies to powiedział, że myślał K%%%wa, że o sukę chodzi bo z psem to sobie nie użyje [sic!] Rozłączyłam się........................

Dzisiaj też telefon, nie wiem czy nie od tego samego debila 507223*47 (pełny nr mogę podać na priv), oddzwoniłam, gość mówi, że nie wie czy już do mnie dzwonił, bo tyle tych telefonów w sprawie adopcji zrobił, że już nie wie gdzie dzwonił..........pytał o psa Czesia.......szkoda komentować...............i jeszcze jeden nr, ale nie mam pewności czy to też on, bo jak oddzowniłam to włączyła się poczta 7755**704..........Po prostu uważajcie. 

 

Zgłosić na czarnych kwiatkach na dogo i podać na fb, albo debil i robi sobie tylko jaja albo co gorsze mówi serio

Ten numer tel jeśli tam jest 4 lub 6 to dot., usług budowlanych, moze jakis pracownik firmy robi sobie jaja

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 8.04.2016o10:54, Olena84 napisał:

Zgłosić na czarnych kwiatkach na dogo i podać na fb, albo debil i robi sobie tylko jaja albo co gorsze mówi serio

Ten numer tel jeśli tam jest 4 lub 6 to dot., usług budowlanych, moze jakis pracownik firmy robi sobie jaja

A wiesz że tam jest 4? ;) Muszę to jeszcze zweryfikować, jeśli to jakaś firma to może by szef się zainteresował czym zajmują się pracownicy w godzinach pracy. I mam nadzieję, że to tylko głupie żarty, bo wiemy jak jest.....20 osób psa nie da, ale w końcu się taka znajdzie co chętnie odda....nawet takiemu kretynowi....:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...