Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Chciałam spytać - bo nie wiem jak to wygląda..Przyszło mi do głowy coś takiego - już piszę dokładnie:

zwykle układam treść ogłoszenia i nie wiem,czy jest możliwość aby pod ogłoszeniem Froda dodać krótki filmik jako załącznik tak ok.3 minut?Na tym filmiku można by pokazać-skoro jak piszemy w ogłoszeniu,że lubi ruch-pokazać na takim filmiku jaki jest szybki podczas biegu,może pokazać jak pokonuje przeszkody,przeskakuje?Może go pokazać na jakimś torze przeszkód?Pytam,bo nie wiem czy zamieszczenie takiego filmiku jest możliwe..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze jedno :może spisać jakieś fora sportowe,które są w necie?Tam go zaprezentować,bo ja myślę,że będzie dobrym towarzyszem dla uprawiających takie -nie pamiętam jak to się nazywa-spacery z kijkami..

Napisz co sądzisz o propozycjach...

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Chciałam spytać - bo nie wiem jak to wygląda..Przyszło mi do głowy coś takiego - już piszę dokładnie:

zwykle układam treść ogłoszenia i nie wiem,czy jest możliwość aby pod ogłoszeniem Froda dodać krótki filmik jako załącznik tak ok.3 minut?Na tym filmiku można by pokazać-skoro jak piszemy w ogłoszeniu,że lubi ruch-pokazać na takim filmiku jaki jest szybki podczas biegu,może pokazać jak pokonuje przeszkody,przeskakuje?Może go pokazać na jakimś torze przeszkód?Pytam,bo nie wiem czy zamieszczenie takiego filmiku jest możliwe..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze jedno :może spisać jakieś fora sportowe,które są w necie?Tam go zaprezentować,bo ja myślę,że będzie dobrym towarzyszem dla uprawiających takie -nie pamiętam jak to się nazywa-spacery z kijkami..

Napisz co sądzisz o propozycjach...

Elżbieta

Elu, dzięki za pomysły, myślę, że na pewno są warte rozważenia. Teraz wpadłam tylko na chwilkę, ale zastanowię się nad tym co sugerujesz i na pewno napiszę więcej. Oczywiście opinie innych osób, które mogą powiedzieć coś na podstawie swojego doświadczenia też są mile widziane :)

Jeszcze raz DZIĘKI :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam spytać - bo nie wiem jak to wygląda..Przyszło mi do głowy coś takiego - już piszę dokładnie:

zwykle układam treść ogłoszenia i nie wiem,czy jest możliwość aby pod ogłoszeniem Froda dodać krótki filmik jako załącznik tak ok.3 minut?Na tym filmiku można by pokazać-skoro jak piszemy w ogłoszeniu,że lubi ruch-pokazać na takim filmiku jaki jest szybki podczas biegu,może pokazać jak pokonuje przeszkody,przeskakuje?Może go pokazać na jakimś torze przeszkód?Pytam,bo nie wiem czy zamieszczenie takiego filmiku jest możliwe..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze jedno :może spisać jakieś fora sportowe,które są w necie?Tam go zaprezentować,bo ja myślę,że będzie dobrym towarzyszem dla uprawiających takie -nie pamiętam jak to się nazywa-spacery z kijkami..

Napisz co sądzisz o propozycjach...

Elżbieta

 

Nordic walking:) tak mi się wydaje, że o to chodzi z kijkami:D

Świetny pomysł- Frodek to energiczny pasiak, ruch dobrze mu zrobi:) Młody, lubi pobiegać może akurat znalazłby się ludzki kompan do biegów i życia :D Tymczasem nadal kciukam za Frodka!:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

W każdym razie..Sprawdziłam w necie jest takie forum dla uprawiających ten sport....Nie wiem czy uda się wstawić link?

No to próbuję:http://www.forumnordicwalking.pl/

---------------------------------------------------------------------

I miałoby to wg mnie sens taka współpraca,kontakt z forami sportowymi dla psów..Ja nie mówię przecież,że zaraz wszyscy się zainteresują,ale jest szansa,że więcej osób zobaczy te psy....

Tak się zainteresowalam ty psem,bo w nim jest wyjątkowy potencjał....I taki film załączony do ogłoszeń np.na torze z przeszkodami może wzbudzić ciekawość..Może warto pomyśleć o ew.współpracy z klubami sportowymi?Tam się ludzie więcej ruszają niż przeciętny Kowalski,bo jemu ,,się nie chce,,..

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pisząc we wcześniejszym poście o nawiązaniu współpracy z klubami sportowymi miałam na myśli taką współpracę w przyszłości..

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki baaaardzo mocno dziękuję za odwiedzanie Froda, przepraszam, że tak mnie mało ostatnio, ale zwaliło mi się na głowę tyle rzeczy, że na neta zaglądam w biegu, od rana poza domem, teraz wróciłam, spóźniony obiad (tj. jakaś mrożonka na szybko ;) i zaraz znowu muszę wyjść na chwilę do sklepu bo mi zamkną, na ten weekend nawet nie miałam kiedy zrobić Frodziowi świeżych ogłoszeń, tyle tylko, że odświeżyłam wczoraj na alegratce i lento (przy okazji dla Muszki też) ale przyrzekam poprawę :) Wszystko przeczytam jak należy i również jak należy odpowiem :) Elu i Ciociu Norkowa - dzięki za pomysły!

Jeszcze raz dziękuję całym sercem :)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu witam wiosenkowokobiet11ss.jpgjuz 

pozdrawiam ogromnie 

wyslalm z bazareczku dla kilku serduszek 

18 zl  dla Frodziaczka 

sciskam Was

http://www.dogomania.com/forum/topic/145628-rozliczamy-dziekuje-cudniei-kramik-dla-seniorajoziadinusia-i-frodziazajrzyjcie-sercem-do-28luty-g2200/page-9

Dziękuję Ewuniu w imieniu Frodo :) Kolejny raz nas ratujesz! Skoczę jeszcze na stronę bazarku żeby potwierdzić :) DZIĘKI :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam spytać - bo nie wiem jak to wygląda..Przyszło mi do głowy coś takiego - już piszę dokładnie:

zwykle układam treść ogłoszenia i nie wiem,czy jest możliwość aby pod ogłoszeniem Froda dodać krótki filmik jako załącznik tak ok.3 minut?Na tym filmiku można by pokazać-skoro jak piszemy w ogłoszeniu,że lubi ruch-pokazać na takim filmiku jaki jest szybki podczas biegu,może pokazać jak pokonuje przeszkody,przeskakuje?Może go pokazać na jakimś torze przeszkód?Pytam,bo nie wiem czy zamieszczenie takiego filmiku jest możliwe..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze jedno :może spisać jakieś fora sportowe,które są w necie?Tam go zaprezentować,bo ja myślę,że będzie dobrym towarzyszem dla uprawiających takie -nie pamiętam jak to się nazywa-spacery z kijkami..

Napisz co sądzisz o propozycjach...

Elżbieta

Po chwili wracam :) Jeśli chodzi o filmiki to myślę, że to dobry pomysł tylko rzeczywiście nie wiem jak to technicznie wygląda, chyba trzeba by wzrucić filmik na YouTube a potem jakiś link zamieścić w ogłoszeniu...? Tylko pewnie też zależy dużo od portalu, nie wiem które portale na to zezwalają bo pewnie są jakieś ograniczenia. Myślę, że można by taki krótki filmik nagrać tylko musiałabym kogoś poprosić, bo mój telefon ma słabe parametry a o aparacie fot. nie wspomnę. Co do pokonywania przeszkód to Frodo by pewnie wolał je jakoś obejść ;) O forach sportowych wcześniej nie myślałam, muszę podpatrzeć czy w ogóle podobne ogłoszenia tam się znajdują. Myślę, że trzeba by  po prostu wykupić banerek reklamowy, to mogłoby przykuć uwagę. Jeśli chodzi o nordic walking to Frodo chyba by wolał bieganie. Ostatnio widziałam na osiedlu pana na rowerze, jechał sobie wolno a obok niego na smyczy biegł husky.

Jedno jest pewne, że muszę zacząć bardziej reklamować Frodzia bo czas biegnie a biedaczek wciąż bez domu :(

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Frodka:) Chłopaku w górę i do domku:D

Dziękujemy za odwiedziny Ciociu Norkowa :) Oby ktoś się Frodziem w końcu zainteresował, czy ci ludzie naprawdę nie widzą tego co my? Że to naprawdę fajny i jak się okazuje bezproblemowy pies. Ech, co robić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...