Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Cudny cudny kochany 

sciskam mocniutko za wszystko 

Ewuniu, dziękuję bardzo za wszystko, za kibicowanie Frodowi od samego początku i za pomoc w utrzymaniu psiaka w hoteliku.

Potwierdzam, że na konto Frodzia wpłynęło dziś od Ciebie 82,50 zł DZIĘKUJEMY :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dla Ciebie Frodo....

------------------------------------

 

Opowiem Wam o psie.

To jest kumpel każdy wie!

Mamy tu takiego zucha.

Chcesz posłuchać?No to słuchaj.

 

Frodo to jest jego imię,

on urodą w świecie słynie

Nie jest jednak on zbyt mały.

lecz w zabawie doskonały...

Lubi piłkę i przysmaki.

Czy potrzebny jest przyjaciel taki?

I obroni i pocieszy,

a więc domku radzę śpieszyć.

Bo gdy będziesz długo myśleć

ktoś przygarnie i czar pryśnie!

------------------------------

Ela

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dla Ciebie Frodo....

------------------------------------

 

Opowiem Wam o psie.

To jest kumpel każdy wie!

Mamy tu takiego zucha.

Chcesz posłuchać?No to słuchaj.

 

Frodo to jest jego imię,

on urodą w świecie słynie

Nie jest jednak on zbyt mały.

lecz w zabawie doskonały...

Lubi piłkę i przysmaki.

Czy potrzebny jest przyjaciel taki?

I obroni i pocieszy,

a więc domku radzę śpieszyć.

Bo gdy będziesz długo myśleć

ktoś przygarnie i czar pryśnie!

------------------------------

Ela

Elu, super fajny wiersz! :) A mam takie nieśmiałe pytanie, czy mogłabym spróbować wykorzystać go w ogłoszeniach??? Bo ja już nie mam pomysłu jak pisać o Frodo żeby ktoś się niem zainteresował. Kolejny weekend, kolejne ogłoszenia i wyróżnienia i cisza jak makiem zasiał :(

 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję, że jesteście, bo to daje nadzieję, że mamy dużo dobrej energii, która w końcu przyciągnie do Froda ten właściwy dom :)

Link to comment
Share on other sites

Zamieszczam link do jednego z wielu nowych Frodowych ogłoszeń z nowym zdjęciami, gdyby ktoś chciał podejrzeć; zdjęcia są naprawdę ładne :)

http://krakow.lento.pl/mlody-sympatyczny-i-bezdomny,2770024.html

 

Niestety głupie OLX wywaliło mi wszystkie ogłoszenia z Frodem, a było ich cztery, cóż zrobić, muszę odczekać i spróbuję zrobić nowe.

A może ktoś mógłby zrobić choć jedno ogłoszenie dla Froda na w-wę lub krk z OLX z moimi danymi, ale ze swojego konta?

Od kiedy z Tablicy zrobili olx to bardzo jest ciężko z ogłaszaniem tego samego psa przez dłuższy czas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jeśli chcesz możesz z całą pewnością wykorzystać wiersz czemu nie?Może jakoś Frodzia ubrać do zdjęcia,jakaś czapka-tak dla żartu..jakieś okulary przeciwsłoneczne w końcu idzie lato..Widzę,że ma chustę..

Może z piłeczką jakieś zdjęcie..No co jest?Taki ładny i nic?

---------------------------------------------------------------------------------

Radość i uśmiech w jednym
Frodo to sama radość i uśmiech na czterech łapach,Jest  młodym,bo trzyletnim psem o pięknym umaszczeniu i mądrych oczach. W jego spojrzeniu jest  to także nadzieja .,że już wkrótce pojedzie do domu Jest wesoły,uwielbia biegać i bawić się na powietrzu.. Jest zaszczepiony i zaczipowany.

To pies  średniej wielkości - ok.15 kg ..Napewno będzie oddanym towarzyszem dla osób lubiących ruch i uprawiających biegi..  Jego żywiołem jest ruch.

Obecnie przebywa w hoteliku i czeka...Może na Ciebie czytelniku?Jeśli tak to skontaktuj się ze mną,ale przedtem zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna i zostanie podpisana umowa o adopcji.

Pamiętaj!Pies to nie zabawka,adoptując podejmij świadomą decyzję,uzgodnioną z wszystkimi domownikami.

Kontakt do tymczasowego opiekuna:

-------------------------------------------

Kontakt tzn nr telefonu do uzupełnienia

------------------------------------------------------

Ela

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że mogę. Czyli skopiować tekst i zdjęcia, dać Twój telefon(ale @ do mnie?, tak? - bo chyba na OLX  identyfikują konto @ ? ) i na Warszawę Śródmieście - z wyróżnieniem. Będzie OK?

 Kapitalny pies :)

Dzięki :) Gdybyś mogła zrobić takie ogłoszenie to byłoby super, wyróżnienie to dobry pomysł, przeleję Ci środki (mam nadzieję, że znajdę Twój nr konta) i jak będziesz miała chwilkę to możesz zrobić ogłoszenie na olx, myślę, że to mimo wszystko dość skuteczny portal, dużo ludzi tam zagląda i szanse większe. Szkoda, że tacy się zrobili wredni :(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz możesz z całą pewnością wykorzystać wiersz czemu nie?Może jakoś Frodzia ubrać do zdjęcia,jakaś czapka-tak dla żartu..jakieś okulary przeciwsłoneczne w końcu idzie lato..Widzę,że ma chustę..

Może z piłeczką jakieś zdjęcie..No co jest?Taki ładny i nic?

---------------------------------------------------------------------------------

Radość i uśmiech w jednym
Frodo to sama radość i uśmiech na czterech łapach,Jest  młodym,bo trzyletnim psem o pięknym umaszczeniu i mądrych oczach. W jego spojrzeniu jest  to także nadzieja .,że już wkrótce pojedzie do domu Jest wesoły,uwielbia biegać i bawić się na powietrzu.. Jest zaszczepiony i zaczipowany.

To pies  średniej wielkości - ok.15 kg ..Napewno będzie oddanym towarzyszem dla osób lubiących ruch i uprawiających biegi..  Jego żywiołem jest ruch.

Obecnie przebywa w hoteliku i czeka...Może na Ciebie czytelniku?Jeśli tak to skontaktuj się ze mną,ale przedtem zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna i zostanie podpisana umowa o adopcji.

Pamiętaj!Pies to nie zabawka,adoptując podejmij świadomą decyzję,uzgodnioną z wszystkimi domownikami.

Kontakt do tymczasowego opiekuna:

-------------------------------------------

Kontakt tzn nr telefonu do uzupełnienia

------------------------------------------------------

Ela

 

Dzięki Elu :) jak będę robiła kolejne ogłoszenia to spróbujemy szczęścia z wierszem.

A ten tekst poniżej też mogę podkraść...? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wszystko dla Froda,a więc i tekst też możesz pożyczyć..

Teraz to się martwię,że nikt nie dzwoni,a póżniej będę się martwić czy dobrze trafił..I tak żle i tak niedobrze.

Ej Froduś żabko niech Ci się wiedzie tak bym chciała dobrego domu dla Ciebie..

E

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko dla Froda,a więc i tekst też możesz pożyczyć..

Teraz to się martwię,że nikt nie dzwoni,a póżniej będę się martwić czy dobrze trafił..I tak żle i tak niedobrze.

Ej Froduś żabko niech Ci się wiedzie tak bym chciała dobrego domu dla Ciebie..

E

Dokładnie, tak jak piszesz :) Teraz się martwię, że telefon milczy, a jak w końcu znajdzie się dom to będę się martwić czy dobrze trafił...:)

Ale chyba wszyscy szukający domów dla psiaków coś podobnego mają.

Wiemy dobrze, że najlepiej by było gdyby pies był z nami, w naszym domu to byśmy mieli 100% pewności, że jest mu dobrze, ale cóż, wiadomo, że nie zawsze to możliwe. Dziękuję Elu za wszystko :) zorganizowałam szybki bazarek dla Froda (link w mojej sygnaturce) i nie miałam już kiedy prosić Cię o te gadżety na bazarek dla Froda, ale pamiętam o Twojej propozycji i jestem wdzięczna :) Jeśli Frodzio jeszcze posiedzi w hotelu to pewnie i jeszcze niejeden bzarek trzeba będzie zrobić.

Pozdrawiamy z Frodem :)

Link to comment
Share on other sites

Powodzenia, Piękny :). Trzymam kciuki za wspaniały domek :)

http://olx.pl/oferta/mlody-wesoly-frodo-szuka-domu-CID103-ID9nkFR.html#856b6421ef;promoted

Dziękuję! :) Właśnie przelałam Ci na Wasze konto 10 zł na wyróżnienie ogłoszenia dla Frodo :) ja zawsze kupuję te po 1,99 zł, więc będzie na kilka, albo zrób jakieś wyróżnienie wedle uznania DZIĘKUJEMY!

Link to comment
Share on other sites

Ja wyróżniłam na miesiąc za 5,99. Za kilka dni, zrobię na Kraków i wyróżnię tak samo. Nie przypuszczałam, że tak szybko odszukasz nr konta i przelejesz pieniądze. Szybka jesteś :).  To miał być mój prezent dla Twojego Chłopaka ;).

Dziękuję! :) a propos przelewu to system iPKO jest sprytny a nie ja szybka ;) a wolę nie mieć długów od poniedziałku, bo jak mówią jaki poniedziałek taki cały tydzień, niestety czasem coś chyba jest na rzeczy...Tak czy inaczej DZIĘKI! Mój Chłopak pewnie bardzo by się ucieszył gdyby wiedział, że chcę żeby mi już zszedł z głowy ;) Może lepiej, że nie wie...

Link to comment
Share on other sites

Taki zawiadiacko przystojny ten nasz Frodek :D Dziwi mnie, że jeszcze nikt się nie zakochał do szaleństwa (pomijam nas- ciotki z dogo- zakochane do mega szaleństwa!) :)

I ładny, i młody i fajny ma charakter, sama nie wiem co jest.....Niestety, tak bywa z niektórymi psiakami, że dłużej czekają na domy, oby się w końcu i dla Frodo i dla Muszki jakieś fajne domki znalazły :)

Link to comment
Share on other sites

jestem z zaproszenia cioci Ewci.. Froduś jest przecudny i jestem następną ciotką zakochaną w nim po uszy :) pyszczuś ma łagodny i wesoły Duże buziaki ode mnie dla tego przystojniaka :)

Witamy serdecznie i dziękujemy za odwiedziny :) Buziaki przekażę Frodziowi podczas następnej wizyty :) A tymczasem prosimy Ciocię o trzymanie kciuków za dobry domek dla psinki :) Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...