Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Witam się u Frodka. Wstyd mi za długą nieobecność, ale na głowie multum, że nawet do Muszki zaglądam raz w tygodniu:(

 

Ja mam nadzieję, że wiosna przyniesie jakieś zmiany na dobre i Frodek znajdzie wspaniały dom:D Powiem tak jestem zaskoczona, bo np. Muszka ma wejść około 300 i na to 300 wejść zero telefonów:(

 

Czekamy dalej co będzie:)

 

Ale wierzę, że Frodkowy dom już jest blisko:D

Dzięki Paula za odwiedziny :) niestety, tak to jest, Frodo też ma kilkaset wejść ale jak dotąd nic z tego nie wynikło, ok przyznaję, jeden raz było może i blisko ale ja trochę zawaliłam chyba, ale przecież trudno zakładać, że zadzwoni jeden czy dwa telefony i to będzie już to. Cóż, czekamy z nadzieją na pozytywne zmiany :)

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam się chociaż przywitać

 

Frodzinku zagladam z milionem kciukasow i pozdrowien 

 

I ja zaglądam wieczorkiem :)

 

Dziękuję wszystkim za odwiedziny :) Kciuki nadal potrzebne. Zrobiłam na w ten weekend sporo ogłoszeń na 5 portalach, na każdym na 5-6 woj. i efekt można powiedzieć zerowy. Można powiedzieć bo wprawdzie był dzisiaj telefon, ale bezowocny. Tzn. był telefon, ale nie słyszałam, więc jak zobaczyłam nieodebr. połączenie to oczywiście oddzwoniłam, pan skojarzył, że rzeczywiście o psa dzwonił, ale już nie wiedział o którego, powiedziałam o którego chodzi, stwierdził, że poszuka ogłoszenia i ew. oddzwoni i oczywiście cisza, ale widać Frodo nie zapadł mu w pamięć a tym bardziej nie trafił do serca.

 

Dzwoniłam też do hoteliku. Frodo ma w boksie od kilku dni przyjaciółkę ;) Wygląda na to, że dobrze się dogadują a Frodzio nie jest już sam.

Mam nadzieję, że w tym tygodniu nic mi nie wypadnie i będę mogła go w końcu odwiedzić, przy okazji zrobię nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Z domkami teraz zastój. Rudzik też nadal u MarysiO :(.

Kciuki już mi drętwieją od zaciskania. Oj, żeby ten domek wreszcie się trafił naszym psiakom :)

Zastój jest, to fakt, chociaż mam cichą nadzieję, że coś się ruszy,

 

Dzisiaj np. zadzwonił pan w sprawie Froda z Warszawy, szuka psiaka dla swoich rodziców mieszkających w Augustowie, chwilę porozmawialiśmy, pierwsze wrażenie niezłe, powiedziałam, że jeśli rodzice będą dalej zainteresowani to niech do mnie zadzwonią a ja dam też kontakt do hoteliku. Ale myślę, że nie zadzwonią, bo pan myślał, że Frodo jest mniejszy i mniej waży, więc raczej szukają psa bardziej nakolankowego :( Ale jeśli nawet to jeszcze nie ten dom, to sam fakt, że ktoś powiedzmy sensowny się Frodziem zainteresował jest dla mnie pozytywny. Może w końcu wszystko się złoży w całość i TEN dom się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Kama202 i moja skromna osoba zapraszamy na bazarek na FB ,z którego część jest przeznaczona dla Frodo ,co prawda jeszcze wstawiamy fanty,ale już zapraszamy .

Jeżeli ktoś nie ma konta na FB ,to nie problem,chętnie pośredniczymy w zakupach

 

https://www.facebook.com/events/318991254911203/

Dziękuję pięknie za pomoc w imieniu Frodo, ja mam konto na FB więc będę na bieżąco. Tylko jeszcze nic się nie otwiera, ale będę sprawdzać. Jeszcze raz dzięki! Nie wiem jak się Wam z Frodem za to wszystko odwdzięczymy! :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tak z najświeższych wiadomości, byłam dzisiaj w odwiedzinach u Frodo :) Zawiozłam mu obrożę, adresówkę i oczywiście przysmaki :) Zdecydowaliśmy, że obrożę i adresówkę zostawimy na 'wyprawkę' (mam nadzieję, że się przyda), bo Frodo ma w boksie koleżankę i podczas zabawy obroża by się zniszczyła. Z koleżanką Niunią Frodzio dogaduje się dobrze a może nawet się zakochał..? Tak czy inaczej cieszę się, że ma towarzystwo. Frodo troszkę przytył a raczej nabrał masy mięśniowej, można by powiedzieć, ze zmężniał :) Wygląda na zadowolonego, czuje się pewnie, wypuszczony z boksu biega co całym terenie i nie wraca już tak chętnie do boksu jak podczas mojej poprzedniej wizyty. Zresztą zrobiłam parę zdjęć więc sami Kochani zobaczcie metamorfozę :) A wszystko dzięki Kasi i Arturowi z hoteliku, którzy otaczają Frodo naprawdę doskonałą opieką.

Fajnie się też złożyło, bo w hoteliku była akurat Agnieszka, która zrobiła Frodziowi super fajne fotki, które bardzo przydadzą się do ogłoszeń. Jak tylko dostanę to też wrzucę na wątek.

A tymczasem prezentuję kilka moich amatorskich fotek.

 

Na początek Frodzio w chusteczce od Cioci Wiosny, niestety Frodo nie miał dość cierpliwości, aby zaprezentować w pełni napis SZUKAM DOMU

UJNAG5K.jpg?1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jesteś piękny piesku..

E

To fakt, Frodo jest ładny :) Teraz ma naprawdę ładną sierść, jest odżywiony@ Tylko tak dzisiaj rozmawiałyśmy, że czarne podpalane psiaki to jedne z tych najbardziej popularnych kundelków więc niestety bywa, że i chętnych na adopcję mniej :( może to wyjaśnia małe zainteresowanie psiną

Link to comment
Share on other sites

No to faktycznie, że nie jest mały.

Na zdjęciu nawet na 15kg nie wygląda.

Ale jest bardzo zgrabny a pysiu ma śliczny.

Będą telefon, na pewno.

Na tych zdjęciach, które dostałam od Agnieszki, Frodo wygląda naprawdę dobrze. Będę miała chwilę to wrzucę choć kilka.

No i mam nadzieję, że dzięki świeżym fotkom i ogłoszenia okażą się skuteczniejsze. Trzymanie kciuków mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

Frodo - Pies co Fajny jest :).

Ja lubię takie czarne - podpalane - może dlatego, że to jedno z umaszczeń ONków ;)?

Frodo jest naprawdę ładnym psem i mam nadzieję, że wreszcie ktoś go pokocha - tak jak tego jest wart

Jest ładny i sympatyczny :) I kto wie, może ma jakiegoś baaaardzo dalekiego ONkowatego przodka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...