Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Witam :)

Tu link bazarkowy

http://www.dogomania.com/forum/topic/144663-og%C5%82oszenia-do-kupienia-5-pakiet%C3%B3w-1-gratis/page-5

 Jak chcesz, opłacę dla Frodo? Napisz, ile pakietów :). 

Rudzik, jeszcze ma ogłoszenia, a teraz i tak mu nowych zdjęć pewnie nie zrobię :(. Cały czas mam cichą nadzieję, że ta Pani , która się nim opiekuje, jednak go weźmie do siebie - że przekona męża do psa :)

Dzięki za namiary :) To ja kupię jakieś pakiety, Ty sama masz psinki na głowie to może lepiej dla nich jakieś pakieciki zamówić, choć oczywiście jeśli przy okazji pomyślisz o Frodo to będzie nam miło.

Co do Rudzika, to może jednak uda się złamać serce pana, może z wiosną przyjdą nowe możliwości. Oby, oby...

Link to comment
Share on other sites

szlag :( co z tymi ludźmi :(

 

Ja już też nie wiem, czy to tylko chwilowy zastój czy Frodo się po prostu nie podoba :( Jeśli wciąż będzie cisza to będę musiała poszukać kogoś kto zrobi Frodo jakieś profesjonalne zdjęcia do ogłoszeń, a to znowu wydatek jeśli się w ogóle ktoś znajdzie. Ale cóż zrobić...Na razie ogłaszam do bólu.

Link to comment
Share on other sites

Ok. To póki co, każda z nas zostanie przy swoich biedach ;). Teraz biorę z Radys Cyprysa i troche mam stracha, bo on i czarny i zwyczajny. Ale - potrzebujący pomocy, bo prawie  szczeniol... No cóż, będzie, co być musi ;)

Niby z czarnymi psiakami jest trudniej jeśli chodzi o adopcje, ale ja myślę, że chyba nie ma tak naprawdę reguły. Po prostu musi trafić w czyjeś serce i już. A zabierasz go do dt? Bo jeśli tak to może z czasem ten dom mógłby się stać ds? Czasem i tak przecież bywa ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, na DT. W DS się nie zmienię. Taki niestety los. Na stanie mamy sunię ON (w awatarku), a drugi psiak, tylko na tymczas. Czasami musimy być jednopsowi, no i tymczasując, zmniejszamy bezdomność :). Nie mam w tym dużych doświadczeń(to bedzie 4 tymczas, nie licząc takich tygodniowych ;) ), ale już przekonałam się, jak trudno jest się rozstawać z pokochanym  z tymczasem..........

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, na DT. W DS się nie zmienię. Taki niestety los. Na stanie mamy sunię ON (w awatarku), a drugi psiak, tylko na tymczas. Czasami musimy być jednopsowi, no i tymczasując, zmniejszamy bezdomność :). Nie mam w tym dużych doświadczeń(to bedzie 4 tymczas, nie licząc takich tygodniowych ;) ), ale już przekonałam się, jak trudno jest się rozstawać z pokochanym  z tymczasem..........

Czyli bierzesz psinkę tymczasowo do siebie! Szczęściarz z niego. Ja myślę, że mimo umaszczenia, jeśli jest młody i będzie miał fajne zdjęcia to znajdzie szybko dom. Wiadomo, że trudno jest się rozstać z psinką, więc lepiej jeśli jest na tymczasie krócej niż dłużej, bo raz że my się przyzwyczajamy, dwa i co ważniejsze, przyzwyczaja się pies. My rozumiemy sytuację kiedy psiak trafia do ds, zwierzę niestety nie :( i wiem jak to jest ciężko, ja już po tygodniu bardzo przyzwyczajam się do psiny i potem jest już tylko gorzej. Miałam dotąd kilku tymczasowiczów, ale na krótkie okresy więc nie było takiego bólu, ale wiadomo, że trzeba się liczyć z tym, że czasem szukanie dobrego domu nie trwa chwilę. Ja teraz nie za bardzo mam warunki na tymczasowanie ze względu na skomplikowaną sytuację, ale gdyby się ułożyło, to choć to duża odpowiedzialność i w jakimś sensie obciążenie psychiczne to pewnie wrócę do 'przechowywania' psiaków. 

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam z gorącymi pozdrowieniami

 Frodzinku cudny i Wam dziewczyny

 ze swymi czterolapenkami

kciuki trzymam mocno za domki

 kochające domki i

 czekamy wiosny wiosny

 bo wiosna wszystko odzywa

 z nadzieja

Dzięki Ciociu za dobre słowo :) Niestety u Frodzia cisza straszna, oby wraz z wiosną los się do niego i do innych psiaczków uśmiechnął :)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu

 na dniach będę slac  dla Frodziaczka

1 /3

pieniazkow z bazarenku dla trzech

serduszek

spokojnej nocunki serduszka

Dziękuję Ewo z całego serca za pomoc. Ja jutro skończę zgrywać zdjęcia fantów i zrobię łączony bazarek dla naszych dwóch bidulków. Spokojnej nocy :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniłam do hoteliku. U Frodo wszystko dobrze, no może poza tym, że jest smutny, jak wynika z obserwacji opiekuna. Frodo to naprawdę bardzo proludzki pies, który potrzebuje kontaktu z człowiekiem i uwagi, lubi zabawę. Niestety, wiadomo w hoteliku gdzie jest kilkanaście psiaków, Frodo nie jest tym jedynym a nawet nie jednym z kilku psiaków, którymi trzeba się zająć. Dzisiaj nawet zastanawialiśmy się z opiekunami czy może nie lepiej byłoby poszukać dla Frodo jakiegoś dt, choćby płatnego lub może hoteliku typowo domowego, bo teraz Frodzio mieszka niestety w kojcu. Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale ja myślę, że kolejna zmiana dla tego psa, który sporo już przeszedł mogłaby przynieść kolejny stres i w rezultacie przenosiny mogłyby bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja myślę, że lepiej gdyby on trafił od razu do domu stałego. Tylko ile jeszcze potrwa to szukanie... :(

 

UwS0DQZ.jpg?2

Link to comment
Share on other sites

Psu jest potrzebny swój  człowiek, a tego  - brak :(.  Z tymi przenosinami - jedna wielka niewiadoma. Przenosić - źle, zostawiać - też nie za dobrze :(

No właśnie, ja bym chciała jak najlepiej ale co byłoby najlepsze to niestety nie wiem. Chyba póki co lepiej nic nie zmieniać, tak mi się przynajmniej wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u Frodka:) Przepraszam rzadko wchodzę, ale niestety w pracy mam zawrót głowy (nowe kierownictwo zażyczyło sobie gruntownie sklep przemeblować- ale oczywiście nie zamykać sklepu, bo kasa ucieka... te dorobkiewicze... tragedia) to jeszcze na głowie mam ostatnio świniaka z windy:D

 

Nie miałam nawet czasu "mojej" Muszce zrobić nowych ogłoszeń;( Bostonowi też, Frodkowi też wstyd mi że takie tyły zaliczam:(

 

Kciuki trzymam za dobry dom i za to, żeby baba od przechowywania Frodka do wiosny nigdy nie miała psa:D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



Jestem i ja u Frodka:) Przepraszam rzadko wchodzę, ale niestety w pracy mam zawrót głowy (nowe kierownictwo zażyczyło sobie gruntownie sklep przemeblować- ale oczywiście nie zamykać sklepu, bo kasa ucieka... te dorobkiewicze... tragedia) to jeszcze na głowie mam ostatnio świniaka z windy:D

 

Nie miałam nawet czasu "mojej" Muszce zrobić nowych ogłoszeń;( Bostonowi też, Frodkowi też wstyd mi że takie tyły zaliczam:(

 

Kciuki trzymam za dobry dom i za to, żeby baba od przechowywania Frodka do wiosny nigdy nie miała psa:D

Paula, kupiłam pakiety ogłoszeń to i dla Muszki i Bostona będzie też.

Czyli z tym dt dla świnki nic nie wyszło? Bo pisała do mnie ta dziewczyna i przekierowałam ją do Ciebie.

 

Mnie dzisiejszy dzień po prostu złamał. Od kilku dni nie jest dobrze, ale dzisiejsza wiadomość po prostu mnie dobiła. I to poczucie winy...................................................................Żegnaj Kola [*] [*] [*]

Link to comment
Share on other sites

Z dt wyszło- ale niestety póki co terminowo nie możemy się dogadać- kiedy ha mogę ona pracuje, kiedy ona może ja nie mam jak lub pracuję... muszę też podpisać, że zrzekam się świnki na rzecz Fundacji itd Więc jest trochę zachodu, ale Zośka ma zapewniony dt:)

 

Co do Koli- wiadomość o jej śmierci mnie dobiła...;( Ale nieodpowiedzialność tych ludzi jeszcze bardziej... miesiąc kiedy odeszła, a oni nawet nie raczyli zadzwonić... Xibalba jest mi strasznie przykro, bo wiem ile walczyłaś o Kolę, o jej dobro... Kola biegaj za TM szczęśliwa...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/topic/144723-rozliczam-perfumadezodorant-roznosci-gonzikowe-dla-tajgera-hektorkafrodzia-sercem-zapraszam-do-10-styczen-2015-g-2200/page-20#entry16013188

 

 

z bazarenku wyszlo od kochanych dziewczyn 208 zl na trzy serdunka

 wysylam teraz Kasiu dla Frodzinka

69 zl 33 gr8is3aakrll1.gif

 

Ewuniu, pieniążki doszły, zaraz zapisuję w rozliczeniu. Ślicznie dziękujemy wraz z Frodziem :) Mocnoooo ściskamy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...