Jump to content
Dogomania

Maks skradnie ci serce!


Basia1244

Recommended Posts

mam wiadomość ze Staruszkowej Skarpety, że poszedł przelew dla Maksia - 200 złotych - jeszcze raz dziękuje !!!!!!!

Maksio coraz lepiej się czuje, choć utraty wagi po nim nie widać - mam nadzieję, że do tych 10,5 kg zalecanych przez lekarza schudniemy z Maksiem :)
 W niedzielę dostał ostatni antybiotyk, powoli chrupie Intestinala i gotowany filet z kurczaka - od wczoraj nie było krwawych plam i kupek, chyba jelita i żołądek powoli wracają do normy. Niestety byłam zmuszona założyć mu kołnierz przedwczoraj, bo zaczął szarpać opatrunek. Do niedzieli musi z nim wytrzymać- w niedzielę zdjęcie szwów i opatrunku, oczywiście nadal ograniczenie ruchu i szczególna ostrożność.

Link to comment
Share on other sites

Maksio zaliczył dzisiaj pierwszą koo po ustaniu biegunki, nie obyło się bez problemów, bo puchate futerko mu się posklejało od biegunki - miałam sporo pracy, ale już wszystko OK.  945d7e1ed5f2.jpg     1182412a36bb.jpg

Oto słodki uśmiech Maksia w twarzowym abażurku ( jak widać na zdjęciu - opatrunek już nieco ucierpiał, stąd kołnierz )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maksio już bez gipsu, ale z zachowaniem ostrożności i nie używaniem chorej łapki jeszcze przez 2 tygodnie. Biegunka ustąpiła, choć było źle i bałam się bardzo o Maksia. Schudł do 12,8kg, ale odchudzamy się wciąż :)  Maksio wciąż mieszka z kotem, żeby zapobiec ewentualnym biegom, skokom i zabawom - jest odizolowany od psiego stadka, choć widzą się cały czas. Najbardziej zadziwia mnie to, że Maks leży spokojnie 5 cm od kota.... a kiedy był po psiej stronie - kot stanowił przecież jego główny punkt zainteresowania ;)

Maksio dostał 200 złotych od Skarpety im. Talcott oraz 50 zł od Mruczki i 100 zł od Basi1244.

Maksio dziękuje !!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

O 28.06.2016 o 08:56, mari23 napisał:

Maksio już bez gipsu, ale z zachowaniem ostrożności i nie używaniem chorej łapki jeszcze przez 2 tygodnie. Biegunka ustąpiła, choć było źle i bałam się bardzo o Maksia. Schudł do 12,8kg, ale odchudzamy się wciąż :)  Maksio wciąż mieszka z kotem, żeby zapobiec ewentualnym biegom, skokom i zabawom - jest odizolowany od psiego stadka, choć widzą się cały czas. Najbardziej zadziwia mnie to, że Maks leży spokojnie 5 cm od kota.... a kiedy był po psiej stronie - kot stanowił przecież jego główny punkt zainteresowania ;)

Maksio dostał 200 złotych od Skarpety im. Talcott oraz 50 zł od Mruczki i 100 zł od Basi1244.

Maksio dziękuje !!!!!!!!!!!!

 

Marysiu kochana, a czy dostałaś z Fundacji ode mnie dla Maksia 40 zł, w tym miesiącu raczej nie dam rady czegoś dołożyć, ale będę się starać coś skrobać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Maksymilian kochany przeszedł ostatnio traumę - cały grudzień strzelali "sylwestrowicze", a w niedzielę - detonacje "światełka do nieba" na wprost mojego domu były tak wielkie, że wpędziły biedaka w straszną panikę :( :(

( czy tych wydanych na "światełko" pieniędzy nie można przekazać chorym dzieciom????????

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...