Jump to content
Dogomania

"Moje" kocie bezdomniaki:)


gosia7

Recommended Posts

Gosiu pozdrawiam sciskam za Was na zdrowenko

wyslalm dzis 37 zl z tego zakonczonego do ciebie

 robie kolejny kramik , jesli beda pieniazeczki to 10 procent dla kotenkow serdecznie przekaze

ale to jeszcze potrwa jeszcze mamy tamten kramik trwajacy

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ciocie kochane,dziękuję,że zaglądacie tu !

U mnie dużo,bardzo dużo kociego się dzieje. Dobrego i bardzo złego:( O wszystkim na bieżąco nie mam po prostu czasu pisać,biegam ciągle w kocich sprawach... Podsyłam link do ostatniego mojego wątku na miau:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=173218

Możecie śledzić tam losy kocich bezdomniaczków, także tych,które u mnie na tymczasie szukają domków. Oj dużo ostatnio przeżyć mamy.Zapraszam przejrzyjcie,nie leżę ,nie lenię się-zapewniam. 

 

Nadziejko złota,dziękuję za bazarek! każdy grosz się liczy,bo potrzeb morze,szczególnie na wysypisku u bezdomnych ludzi i zwierząt...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nadziejko kochana! 

Bardzo,bardzo dziękuję za wsparcie moich kocich bezdomniaczków. 

Większość zewnętrznych ma się dobrze,wreszcie ciepło,wiosna!

Mam spory ruch w kocich tymczasach. Sporo wyadoptowanych,ale znów 3 do adopcji. Także każdy grosik cenny,zwłaszcza,że stareńka kocia seniorka miała robioną paszczę. Kochane Ciocie z miau wsparły,ale wydatki lecznicowe zawsze bardzo obciążają.

 

Dziękuję za Twoje wsparcie, 30.50 zł odkryłam od Ciebie i Dobrych Kupujących na moim koncie! Dziękuję kochani:) Będzie za kontynuację antybiotyku po sanacji u kotuni.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...