Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
bety

Wystawy zagraniczne z udziałem polskich AA

Recommended Posts

Wystawy zagraniczne z udziałem polskich AA

 

ROK 2014

(styczeń - maj)

 

 

Trencin (Słowacja) 18-19.I.2014 (CACIB)

sędzia: Olga Dolejsova (Czechy)

BASTER Czeibo - (pies kl. młodzieży) - V2/2

Molnarvolgyi MEMORIAL DAY - (pies kl. otwarta) - V1/2, CAC

HEAVENLY Arlekinowe Imperium  - (suka kl. otwarta) - V1/2, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 22.II.2014 (CACIB)

sędzia: Miroslav Vaclavik (Czechy)

PREZES Amakita - (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 23.II.2014 (CACIB)

sędzia: Ludmila Pavlikova (Czechy)

PREZES Amakita - (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Crufts (Wlk. Brytania) 6-9.III.2014

sędzia: B. Pearson (Wlk. Brytania)

Finigan SHA-KOD TUNDER FERO - (psy kl. yearling) - VHC 5/5

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 8.III.2014 (CACIB)

sędzia: Zdenka Jilkova (Czechy)

Molnarvolgyi MEMORIAL DAY - (psy kl. championów) - V2/?

BETI Czeibo - (suki kl. pośrednia) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 9.III.2014 (CACIB)

sędzia: Iuza Beradze (Czechy)

Molnarvolgyi MEMORIAL DAY - (psy kl. championów) - V2/?

BETI Czeibo - (suki kl. pośrednia) - V1/1, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

BALKAN WINNER - Sofia (Bułgaria) - 10-16.III.2014

1) CAC Czarnogóry [I] 10.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB, BOG2

2) CAC Mołdavii [II] 11.III.2014 -  FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC 

3) CAC Czarnogóry [II] 11.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BIS Jun.1 

4) CAC Gruzji [I] 12.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB, BOG1

5) CAC Azerbejdżanu [II] 13.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB, BOG1

6) CAC Gruzji [I] 12.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

7) Sofia 14.III.2014 (CACIB) - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

8 ) CAC Cypru [I] 14.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

9) Sofia 15.III.2014 (CACIB) - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

10) CAC Cypru [I] 15.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

11) CAC Kostaryki [I] 15.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

12) Sofia 16.III.2014 (CACIB) - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

13) CAC Kostaryki [II] 16.III.2014 - FILOMENA Pibaro - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 28.III.2014 (Spec. AA) 

sędzia: Petr Rehanek (Czechy)

PREZES Amakita - (pies kl. championów) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 29.III.2014 (CACIB)

sędzia: Nordin Erna Britt (Szwecja)

Mara-Shimas RAINBOW IN THE DARK - (pies kl.championów) - V3/3

PREZES Amakita - (pies kl. championów) - V2/3, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 30.III.2014 (CACIB)

sędzia: Leos Jancik (Czechy)

Mara-Shimas RAINBOW IN THE DARK - (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Ostrava (Czechy) 12-13.IV.2014 (CAC)

sędzia: Lenka Frncova (Czechy)

PREZES Amakita - (pies kl. championów) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jonava (Litwa) 11.V.2014 (CAC)

sędzia: Jens Utke Ramsing (Dania)

(J. Daniluk) - ????????????

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Litomerice (Czechy) 24-25.V.2014 (CACIB)

sędzia: Gabriela Ridarcikova (Słowacja)

Kitsune COMANCHE CHIEF - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOB

P-JAZGAR Amakita - (suka kl. championów) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 31.V.2014 (CACIB)

sędzia: Vlastislav Vojtek (Słowacja)

PREZES Amakita - (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC, res.CACIB

HEAVENLY Arlekinowe Imperium - (suka kl. otwarta) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

cdn

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2014

(sierpień - październik)

 

 

Druskienniki (Litwa) 1.VIII.2014 (CACIB)

sędzia: Sergey Galiaskarov (Rosja)

Mara-Shimas RAINBOW IN THE DARK (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOB

MERCEDES Magna - (suka kl. ?) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Druskienniki (Litwa) 2.VIII.2014 (CACIB)

sędzia: Zoia Oleinikova (Ukraina)

Mara-Shimas RAINBOW IN THE DARK - (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOB

MERCEDES Magna - (suka kl. ?) - V1/1, CAC, CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Helsinki (Finlandia) 8-10.VIII.2014 (Światowa)

sędzia: Ilona Ostenk-Schenk (Holandia)

Finigan SHA-KOD TUNDER FERO - (pies kl. pośrednia) - bdb4/4

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lipsk (Niemcy) 24.VIII.2014 (CACIB)

sędzia: Peter Fricke (Niemcy)

Kitsune COMANCHE CHIEF - (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 23-26.X.2014 (Europejska)

sędzia: Hana Blatonova (Czechy)

LAND OF PROMISE Apocalipto - (pies kl. młodzieży) - nb

Finigan SHA-KOD TUNDER FERO - (pies kl. otwarta) - V (bez lokaty)

Buckridge's HIGH ROLLER - (pies kl. championów) - V (bez lokaty)

AFERA Daikoku - (suka kl. młodzieży) - bdb

ATHENA Daikoku - (suka kl. młodzieży) - bdb

Indevor I BELIEVE I CAN FLY - (suka kl. otwarta) - V3/7

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 23-26.X.2014 (CAC)

sędzia: Alan Bennett (Kanada)

Finigan SHA-KOD TUNDER FERO - (pies kl. otwarta) - V (bez lokaty)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli brakuje na tej liście jakiejś wystawy lub jest gdzieś pomyłka to proszę o uzupełnienie.

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2015

(styczeń - czerwiec)

 

 

Nitra (Słowacja) 10.I.2015 (CACIB)

sędzia: Katarzyna Fiszdon

PREZES Amakita - (pies kl. championów) - V2/3, res.CAC, res.CACIB

Indevor I BELIEVE I CAN FLY - (suka kl. championów) - V2/2, res.CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 11.I.2015 (CACIB)

sędzia: Mirosław Redlicki

Indevor I BELIEVE I CAN FLY - (suka kl. championów) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Sofia (Bułgaria) 23.I.2015 (CACIB)

sędzia: Stefan Popov (Bułgaria)

FILOMENA Pibaro - (suka kl. ???) - V1/?, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, BIS 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kowno (Litwa) 24.I.2015 (CACIB)

sędzia: Michalel Clancy (Irlandia)

DD'S KHAL DROGO Dan Danilo - (pies kl. ???) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kowno (Litwa) 25.I.2015 (CACIB)

sędzia: Natalja Skalin (Szwecja)

DD'S KHAL DROGO Dan Danilo - (pies kl. ???) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kiszyniew (Mołdawia) 7-8.II.2015 (2xCACIB + CAC)

sędzia: Denis Kuzelj (Słowenia) - CACIB 7

sędzia: Petru Muntean (Rumunia) - CACIB 8

sędzia: Ludmila Lavrova (Mołdawia) - CAC

 

Indevor GREAT PRETENDER - 2x BIS Baby 2 (zgłoszony na 2x CACIB klasa baby 1/1)

FILOMENA Pibaro - 1x CAC (zgłoszona na 2x CACIB + CAC klasa champ. 1/1)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valladolid (Hiszpania) 21.II.2015 (CAC)

sędzia: Marko Lepaasar (Estonia)

DD'S ROSE RED Dan Danilo [Hiszpania] - (suki kl. ???) - bdb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valladolid (Hiszpania) 22.II.2015 (CACIB / spec. AA)

sędzia: David Killilea (Wlk. Bryt.)

DD'S ROSE RED Dan Danilo [Hiszpania] - (suki kl. ???) - db

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kaliningrad (Rosja) 1.III.2015 (CAC)

sędzia: Loreta Tamaseviciene (Litwa)

PRINCE GORDON Apocalipto [Rosja] - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, BOB, BOG 4

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Offenburg (Niemcy) 14-15.III.2015 (CACIB)

sędzia:

Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. ??) - V1/?, CAC, CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

MEKSYK 26-29.III.2015

sędzia:

BOUNTY HUNTER CR Buckshot [Meksyk] - (pies kl. ???) - BOB, BOG 1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kaliningrad (Rosja) 28-29.III. 2015 (CAC)

sędzia: G.W. Kirkickaja (Rosja)

PRINCE GORDON Apocalipto [Rosja] - (pies kl. championów) -  ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nykobing (Dania) 3-5.IV.2015 (CAC)

sędzia: Heidi Rolfes (RSA)

PANAMA Volturnus [DANIA] - (suka kl. szczeniąt) - wo1/1, NSzwR, BIS Puppy 1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Roskilde (Dania) 25.IV.2015 (CACIB)

sędzia: Freddie Klindrup (Dania)

PANAMA Volturnus [DANIA] - (suka kl. szczeniąt) - wo1/1, NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Roskilde (Dania) 26.IV.2015 (CACIB)

sędzia: Ralf Campbell (Norwegia)

PANAMA Volturnus [DANIA] - (suka kl. szczeniąt) - wo1/1, NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bar (Czarnogóra) 26.IV.2015 (CACIB)

sędzia: Nedim Suta (BiH)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. szczeniąt) - wo1/?, NSzwR

FILOMENA Pibaro - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dubrovnik (Chorwacja) 27-28.IV.2015 (2x CACIB)

sędzia: Rafale De Santiago (Portugalia) - CACIB 27

sędzia: Eugeny Kupliauskas (Rosja) - CACIB 28

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. szczeniąt) - wo1/?, 1x NSzwR

FILOMENA Pibaro - (suka kl. ???) - 2x CAC, 2x CACIB, 1x BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Vranje (Serbia) 1.V.2015 (CACIB)

sędzia:

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. szczeniąt) - wo1/?, NSzwR

FILOMENA Pibaro - (suka kl. ???) - CAC, CACIB, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Skopje (Macedonia) 2-3.V.2015 (2x CACIB)

sędzia:

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. szczeniąt) - wo1/?, 1x NSzwR

FILOMENA Pibaro - (suka kl. ???) - 1x CAC, 1x CACIB, 1x BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Arslev (Dania) 30.V.2015 (CACIB)

sędzia: Zidy Munsterhielm-Ehnberg (Finlandia)

PANAMA Volturnus [DANIA] - (suka kl. młodzieży) - V2/2

ZAKIRA Śnieżne Zjawisko [DANIA] - (suka kl. otwarta) - db

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mińsk (Białoruś) 6.VI.2015 (CACIB)

sędzia: Gabriel Stibel (Macedonia)

PRINCE GORDON Apocalipto [ROSJA] - (pies kl. championów) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mińsk (Białoruś) 7.VI.2015 (CACIB)

sędzia: Julija Aidietiene (Litwa)

PRINCE GORDON Apocalipto [ROSJA] - (pies kl. championów) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mediolan (Włochy) 11-14.VI.2014 (Światowa)

sędzia: Pierluigi Buratti (Włochy)

BUGATTI Daikoku - (suka kl. młodzieży) - V

AFERA Daikoku - (suka kl. pośrednia) - V1/8, res.CAC

Indevor I BELIEVE I CAN FLY - (suka kl. championów) - V

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kiszyniew (Mołdawia) 26.VI.2015 (CACIB)

sędzia: Liudmila Lavrova (Mołdavia)

Baltijos  Auksas ALLEGRA - (suka kl. baby) - wo1/1, BIS Baby 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kiszyniew (Mołdawia) 27.VI.2015 (CACIB)

sędzia: Sonia Kelveri-Philippou (Cypr)

Baltijos  Auksas ALLEGRA - (suka kl. baby) - wo1/1, BIS Baby 3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kiszyniew (Mołdawia) 28.VI.2015 (CACIB)

sędzia: Anka Giura (Rumunia)

Baltijos  Auksas ALLEGRA - (suka kl. baby) - wo1/1, BIS Baby 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

cdn

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2015

(lipiec - grudzień)

 

 

Vel'ka Ida (Słowacja) 4.VII.2015 (CAC)

sędzia: Laszlo Erdos (Węgry)

BASTER Czeibo (pies kl. championów) - V1/1, CAC, Zw.SK, BOB

Arizona's Glamour DEIRA - (suka kl. pośrednia) - V2/2, res.CAC

ASTEJA z Kitik Meot - (suka kl. otwarta) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Vel'ka Ida (Słowacja) 5.VII.2015 (CACIB)

sędzia: Zsuzsanna Vaczi-Balogh (Węgry)

ASLAN From Moule's Garden (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC

BASTER Czeibo (pies kl. championów) - V1/2, CAC, res.CACIB

Arizona's Glamour DEIRA - (suka kl. pośrednia) - V2/2, res.CAC, res.CACIB

ASTEJA z Kitik Meot - (suka kl. otwarta) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bremen (Niemcy) 1-2.VIII.2015 (CACIB)

sędzia: Roberto Schill (Rumunia)

Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. otwarta) - V1/2, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bremen (Niemcy) 1-2.VIII.2015 (CAC)

sędzia: Robert Blumel (Austria)

Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. otwarta) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Fuglebjerg (Dania) 22.VIII.2015 (spec V gr.)

sędzia: Marija Kavcic (Słowenia)

PANAMA Volturnus [DANIA] - (suka kl. młodzieży) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Fuglebjerg (Dania) 23.VIII.2015 (spec V gr.)

sędzia: Blaz Kavcic (Słowenia)

PANAMA Volturnus [DANIA] - (suka kl. młodzieży) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Oradea (Rumunia) 23.VIII.2015 (CAC)

sędzia: Peter Firic (Serbia)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kranievo (Bułgaria) 25.VIII.2015 (CACIB)

sędzia:

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kranievo (Bułgaria) 26.VIII.2015 (CACIB)

sędzia: Krasimir Tudorov (Bułgaria)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kranievo (Bułgaria) 27.VIII.2015 (CACIB)

sędzia: Igor Selimovic (Chorwacja)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Palermo (Włochy) 30.VIII.2015 (CACIB)

sędzia:

DOCENT Amakita [WŁOCHY] - (pies kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Oslo (Norwegia) 4-6.IX.2015 (Europejska)

sędzia: Juan Carlos Vasconsellos (Paragwaj)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - nb

AFERA Daikoku - (suka kl. otwarta) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Hillerod (Dania) 19-20.IX.2015 (CACIB)

sędzia: Peter Machetanz (Niemcy)

PANAMA Volturnus [DANIA] - (suka kl. młodzieży) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Podgorica (Czarnogóra) 27.IX.2015 (CACIB)

sędzia:

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Siauliai (Litwa) 4.X.2015 (CAC)

sędzia:

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - 2/?

FILOMENA Pibaro - (suka kl. ???) - V1/?, CAC, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dortmund (Niemcy) 17.X.2015 (CACIB)

sędzia: Keiichi Jige (Japonia)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dortmund (Niemcy) 18.X.2015 (CACIB)

sędzia: Dave Chapman (Wlk. Bryt.)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Panevezys (Litwa) 24.X.2015 (CAC)

sędzia:

BOSTON Tavo Svajone - (pies kl. otwarta) - V1/1, CAC, BOB, BOG 2

BUGATTI Daikokiu - (suka kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Panevezys (Litwa) 25.X.2015 (CAC)

sędzia:

BOSTON Tavo Svajone - (pies kl. otwarta) - V1/1, CAC, BOB, BOG 4

BUGATTI Daikokiu - (suka kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Metz (Francja) 31.X.2015 (CAC)

sędzia: Pary Dauvet (Francja)

Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. championów) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Metz (Francja) 1.XI.2015 (CACIB)

sędzia: Christian Leneuf (Francja)

Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. championów) - V1/1, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Karlsruhe (Niemcy) 14.XI.2015 (CACIB)

sędzia: Linda Reinelt - Gebauer (Niemcy)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/2, Zw.Mł., NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Karlsruhe (Niemcy) 15.XI.2015 (CAC)

sędzia: Leos Jancik (Czechy)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, Zw.Mł., NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 28.XI.2015 (CACIB)

sędzia: Zoja Oleinikova (Ukraina)

Indevor SURFACE WIND - (pies kl. szczeniąt) - wo3/4

MEZO Volturnus - (pies kl. otwarta) - V2/3, res.CAC

AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 29.XI.2015 (CACIB)

sędzia: Bruno Maffezzoni (Włochy)

Indevor SURFACE WIND - (pies kl. szczeniąt) - wo3/4

MEZO Volturnus - (pies kl. otwarta) - V1/2, CAC, CACIB, BOS

AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nyborg (Dania) 5.XII.2015 (spec. V gr.)

sędzia: Ema Upmeijer (Holandia)

PANAMA Volturnus [Dania] - (suka kl. otwarta) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 19.XII.2015 (CACIB)

sędzia: Ruth Wagner (Luxemburg)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 20.XII.2015 (CACIB)

sędzia: Lois Wilson (RSA)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. młodzieży) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałam zagraniczne wystawy w skrócie (to co znalazłam), zarówno AA w polskich rękach jak i polskiej hodowli sprzedane zagranicę. Uzupełniajcie to czego brakuje, poprawcie jeśli się gdzieś pomyliłam.

 

Jednocześnie pragnę zawiadomić, że to najprawdopodobniej ostatni rok, kiedy sama znajduję i wypisuję wyniki z wystaw zagranicznych. Od przyszłego roku to co nie zostanie zgłoszone na dogomanii lub do mnie osobiście (PW, mail) - nie będzie brane do rozliczenia rankingu. 

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow kawał mega dobrej pracy

 

:)

 

Bety jesteś niezastąpiona :D

 

 

Eeeeeeeee nie ma ludzi niezastąpionych. :)

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2016

(styczeń - marzec)

 

 

Nurnberg (Niemcy) 9-10.I.2016 (CACIB)

sędzia: Giulio Bezzecchi (Włochy)

BROMPTON 1000 Kisses Deep (Niemcy) (pies kl. otwarta) - V1/2, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Paryż (Francja) 9-10.I.2016 (CACIB)

sędzia: Jean - Louis Escoffier (Francja)

DD'S SECOND TO NONE Dan Danilo (Francja) (pies kl. baby) - wo2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 17.I.2016 (CACIB)

sędzia: Laszlo Erdos (Węgry)

No Divas ASGARDIAN (pies kl. młodzieży) - nb

DELEGACJA HIMEKO Amakita (suka kl. młodzieży) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kowno (Litwa) 30.I.2016 (CACIB)

sędzia: Matti Tuominen (Finlandia)

MEZO Volturnus (pies kl. ???) - ???

BETI Czeibo (suka kl. ???) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kowno (Litwa) 31.I.2016 (CACIB)

sędzia: Loreta Tamaseviciene (Litwa)

MEZO Volturnus (pies kl. ???) - V1/?, CAC, res.CACIB

BETI Czeibo (suka kl. ???) - V1/?, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Troyes (Francja) 6-7.II.2016 (CACIB)

sędzia: Christophe Coppel (Francja)

Finigan ATI-KOD DAWSON DES GROS COEURS (Francja) (pies kl. weteranów) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 6.II.2016 (CACIB)

sędzia: Erna Upmeijer (Holandia)

No Divas ASGARDIAN (pies kl. młodzieży) - nb

DELEGACJA HIMEKO Amakita (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Talin (Estonia) 6-7.II.2016 (CACIB)

sędzia: Elena Agafonova (Rosja)

MEZO Volturnus (pies kl. championów) - bdb2/2

BETI Czeibo (suka kl. championów) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Fredericia (Dania) 13-14.II.2016 (CACIB)

sędzia: Paul Lawless (Irlandia)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. młodzieży) - V2/2, res.CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Skopje (Macedonia) 13-14.II.2016 (2xCACIB)

13.II.16 - sędzia: Pero Bozhinovski (Macedonia)

14.II.16 - sędzia: Mile Aleksoski (Macedonia)

HAMER Furia (Serbia)  (pies kl. ???) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valladolid (Hiszpania) 27.II.2016 (CAC)

sędzia: Manuel Canamares Diaz (Hiszpania)

DD'S ROSE RED Dan Danilo (suka kl. ???) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Harlev (Dania) 5.III.2016 (CAC gr.V)

sędzia: Marjatta Pylvanainen-Suorsa (Finlandia)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. otwarta) - V1/2, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Strangnas (Szwecja) 11-13.III.2016 (CACIB)

sędzia: Ambjorn Lindqvista (Szwecja)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. otwarta) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Malmo (Szwecja) 19-20.III.2016 (CACIB)

sędzia: Eva Nielsen (Szwecja)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. otwarta) - V1/1, res.CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Montlucon (Francja) 19.III.2016 (NE)

sędzia: Katharina Round (Francja)

DD'S KNOW THE ROPES Dan Danilo (Francja) (pies kl. szczeniąt) - wo4/6

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Montlucon (Francja) 19-20.III.2016 (CACIB)

sędzia: Michel Griol (Francja)

DD'S KNOW THE ROPES Dan Danilo (Francja) (pies kl. szczeniąt) - wo1/5, NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jackson TN (USA) 24.III.2016

sędzia: Sherry C. Webster (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jackson TN (USA) 25.III.2016

sędzia: David W. Haddock (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jackson TN (USA) 26.III.2016

sędzia: Terry Stacy (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jackson TN (USA) 27.III.2016

sędzia: James M. Brown (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - A

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Northeast Wisconsin Dog Show Classic (USA) 31.III.2016

sędzia: James M. Brown (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - AJC

 

cdn

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2016

(kwiecień - czerwiec)

 

Northeast Wisconsin Dog Show Classic (USA) 1.IV.2016

sędzia: Nancy R. Griego (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/RW

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Northeast Wisconsin Dog Show Classic (USA) 2.IV.2016

sędzia: Juan J. Griego (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/RW

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Siracusa (Włochy) 2.IV.2016 (CAC)

sędzia: ???

DOCENT Amakita (Włochy) (pies kl. młodzieży) - V1, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mulhouse (Francja) 2.IV.2016 (CAC)

sędzia: Pary Dauvet (Francja)

Finigan ATI-KOD DAWSON DES GROS COEURS (Francja) (pies kl. weteranów) - V1/1, Zw.Wet.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mulhouse (Francja) 3.IV.2016 (CAC)

sędzia: Guido Schafer (Niemcy)

Finigan ATI-KOD DAWSON DES GROS COEURS (Francja) (pies kl. weteranów) - V1/1, Zw.Wet.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Northeast Wisconsin Dog Show Classic (USA) 3.IV.2016

sędzia: Diane Anderson (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/RW

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Columbiana AL (USA) 7.IV.2016

sędzia: Patricia Hastings (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - A

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Columbiana AL (USA) 8.IV.2016

sędzia: Sherry C. Webster (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W/BB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Columbiana AL (USA) 9.IV.2016

sędzia: Alberto Berrios (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Columbiana AL (USA) 10.IV.2016

sędzia: Edd Embry Bivin (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Limoges (Francja) 9-10.IV.2016 (CACIB)

sędzia: Jean - Claude Klein (Francja)

Stecal's JUST DIVINE (suka kl. otwarta) - V4/5

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Steel City Kennel Club (USA) 16.IV.2016

sędzia: Beverly Capstick (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Steel City Kennel Club (USA) 17.IV.2016

sędzia: Clark Houston (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Chateauroux (Francja) 23-24.IV.2016 (CAC)

sędzia: Dany Meyer (Francja)

BIRA HIMALAYA Jagbull (Francja) (suka kl. młodzieży) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dubrovnik (Chorwacja) 25-26.IV.2016 (2xCACIB)

25.IV.16 - sędzia: Gabriela Ridarcikova (Słowacja)

26.IV.16 - sędzia: Svend Lovenkjaer (Dania)

ADORE FOREVER Dallemar Akitas (pies kl. młodzieży) - 2xCAJC, 2xNJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Zadar (Chorwacja) 28.IV.2016 (CACIB)

sędzia: Gerard Cox (Irlandia)

ADORE FOREVER Dallemar Akitas (pies kl. młodzieży) - CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Morgantown WV (USA) 30.IV.2016

sędzia: John A. Reeve-Newson (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Roskilde (Dania) 30.IV.2016 (CACIB)

sędzia: Marianne Birte Baden (Dania)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. pośrednia) - V1/1, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Morgantown WV (USA) 1.V.2016

sędzia: Sharol Candace Way (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Gray Summit MO (USA) 6.V.2016

sędzia: Faye Strauss (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Gray Summit MO (USA) 7.V.2016

sędzia: Ronald I. Spritzer (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lucenec (Słowacja) 7.V.2016 (CAC)

sędzia: Grzegorz Weron

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, Mł.Zw.SK, BOB, BOG Jun. 1, BIS Jun. 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lucenec (Słowacja) 8.V.2016 (CACIB)

sędzia: Lozic Zeljiko (Serbia)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, BOB, BOG Jun. 1, BIS Jun. 2, BOG 3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Gray Summit MO (USA) 8.V.2016

sędzia: Linda L. Robey (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Rock Island IL (USA) 14.V.2016

sędzia: Barbara Dempsey Alderman (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - A

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Szilvasvarad (Węgry) 15.V.2016 (CACIB)

sędzia: Steven D. Gladstone (USA)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Rock Island IL (USA) 15.V.2016

sędzia: Gerard C. Penta (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Gray TN (USA) 21.V.2016

sędzia: Joseph E. Gregory (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - A

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Gray TN (USA) 22.V.2016

sędzia: Kenneth A. Buxton (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - A

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bloomington IL (USA) 27.V.2016

sędzia: Steven D. Gladstone (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W/OS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Arslev (Dania) 28.V.2016 (CAC gr V)

sędzia: Kirsi Honkanen (Finlandia)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. otwarta) - V1/3, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bloomington IL (USA) 28.V.2016

sędzia: Rita J. Rynder (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W/BW/OS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bloomington IL (USA) 29.V.2016

sędzia: Gloria Kerr (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W/OS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bloomington IL (USA) 30.V.2016

sędzia: Fay Dorval Haupt (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 3.VI.2016 (CACIB)

sędzia: Guido Schafer (Niemcy)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 4.VI.2016 (CACIB)

sędzia: Luis Pinto Teixeira (Portugalia)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 10.VI.2016 (CAC)

sędzia: Andreas Polgar (Słowacja)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 11.VI.2016 (CACIB)

sędzia: Bujisic Vasiljevic (Serbia)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/5, CAJC, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 12.VI.2016 (CACIB)

sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Canton OH (USA) 11.VI.2016

sędzia: Robert D. Smith (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Canton OH (USA) 12.VI.2016

sędzia: Gerard C. Penta (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/R

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Morgantown WV (USA) 18.VI.2016

sędzia: Robert H. Slay (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W/BW

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Morgantown WV (USA) 19.VI.2016

sędzia: Anthony D. DiNardo (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W/BW

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Moskwa (Rosja) 23-26.VI.2016 (Światowa)

sędzia: Otakar Vondrous (Czechy)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. pośrednia) - bdb

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. szczeniąt) - o

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lake Shore Kennel Club (USA) 25.VI.2016

sędzia: Patricia Hastings (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - 1/W/B

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lake Shore Kennel Club (USA) 26.VI.2016

sędzia: Donavon Thompson (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies kl. otwarta) - SEL

 

cdn

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2016

(lipiec - wrzesień)

 

Ottumwa IA (USA) 9.VII.2016

sędzia: Grace M. Fritz (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies - best of breed competition) - OS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Ottumwa IA (USA) 10.VII.2016

sędzia: Roger R. Hartinger (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies - best of breed competition) - OS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Southaven MS (USA) 14.VII.2016

sędzia: Robin L. Stansell (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies - best of breed competition) - SEL

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Southaven MS (USA) 15.VII.2016

sędzia: Sherry C. Webster (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies - best of breed competition) - -

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Southaven MS (USA) 16.VII.2016

sędzia: Karen S. McFarlane (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies - best of breed competition) - -

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Southaven MS (USA) 17.VII.2016

sędzia: Vern A. Harvey (USA)

Finigan END-FER FERENDO (USA) (pies - best of breed competition) - SEL

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Fuglebjerg (Dania) 6.VIII.2016 (KL)

 

sędzia: Maja Korosec (Słowenia)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. otwarta) - V1/1, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Fuglebjerg (Dania) 7.VIII.2016 (KL)

sędzia: Darko Korosec (Słowenia)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. otwarta) - V1/1, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Raisio (Finlandia) 13-14.VIII.2016 (CAC)

sędzia: Harry Tast

Amartami BORN TO BE STRONG (Finlandia) (pies kl. młodzieży) - db2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brive (Francja) 13-14.VIII.2016 (CACIB)

sędzia: Jeannette Larive (Francja)

DD'S KNOW THE ROPES Dan Danilo (Francja) (pies kl. młodzieży) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kranevo (Bułgaria) 19-23.VIII.2016 (5xCACIB)

sędzia:

FILOMENA Pibaro (suka kl. ???) - 1xCAC, 1xCACIB, 1xBOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lipsk (Niemcy) 21.VIII.2016 (CACIB)

sędzia: Guido Schafer (Niemcy)

Indevor SURFACE WIND (pies kl. młodzieży) - V2/4, res.CAJC

AFERA Daikoku (suka kl. championów) - V1/2, CAC, CACIB, Zw.GER, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Heinola (Finlandia) 21.VIII.2016 (CAC)

sędzia: Erika Hakkinen (Finlandia)

DD'S MR. ARVO FIN Dan Danilo (Finlandia) (pies kl. otwarta) - bdb1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bruksela (Belgia) 26-28.VIII.2016 (Europejska)

sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

Indevor SURFACE WIND (pies kl. młodzieży) - V

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. młodzieży) - V1/12, EJW

Hikay's SHE'S ALL THAT (suka kl. pośrednia) - V

AFERA Daikoku (suka kl. championów) - V4/5    (w dokumentach ma V3/5)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Velence (Węgry) 28.VIII.2016 (2xCAC)

CAC I - sędzia: Ruth Wagner (Luxemburg)

COCO CHANEL Daikoku (Węgry) (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOS

 

CAC II - sędzia: Istvan Csepai (Luxemburg)

COCO CHANEL Daikoku (Węgry) (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

San Marino (San Marino) 10.IX.2016 (CAC)

sędzia: Z. Oleinikova (Ukraina)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. pośrednia) - nb

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

San Marino (San Marino) 11.IX.2016 (CACIB)

sędzia: Gabrielli  Mondo (Włochy)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. pośrednia) - nb

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Ballerup (Dania) 17-18.IX.2016 (CACIB)

sędzia: Leif Lehmann Jorgensen (Dania)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. otwarta) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Penza (Rosja) 25.IX.2016 (CAC)

sędzia: Natalia Sedykh (Rosja)

SATINA Volturnus (Rosja) (suka kl. otwarta) - ???

 

cdn

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2016

(październik - grudzień)

 

Tulln (Austria) 1.X.2016 (CACIB)

sędzia: Gerard Jipping (Holandia)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, Mł.Zw.Eur.Śr.-Wsch.

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, Mł.Zw.Eur.Śr.-Wsch.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tulln (Austria) 2.X.2016 (CACIB)

sędzia: Sanna Vakkilainen (Finlandia)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dortmund (Niemcy) 14.X.2016 (CACIB)

sędzia: Josef Pohlig (Niemcy)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. otwarta) - nb

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. młodzieży) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dortmund (Niemcy) 15.X.2016 (CACIB)

sędzia: Britt Nyberg (Norwegia)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. otwarta) - nb

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. młodzieży) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Herning (Dania) 5.XI.2016 (CACIB)

sędzia: Zorica Salijevic (Szwecja)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. championów) - V4/4

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Herning (Dania) 6.XI.2016 (CACIB)

sędzia: Kari Jarvinen (Finlandia)

PANAMA Volturnus (Dania) (suka kl. championów) - V4/4

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kaliningrad (Rosja) 26-27.XI.2016 (CAC)

sędzia:

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Alytus (Litwa) 3.XII.2016 (CAC)

sędzia: Aleksandr Shishkin (Białoruś)

Amartami C'MAXI DILLER (Litwa) (pies kl. szczeniąt) - wo1/?, BIS Puppy1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Alytus (Litwa) 4.XII.2016 (CAC)

sędzia: Vytautas Baranauskas (Litwa)

Amartami C'MAXI DILLER (Litwa) (pies kl. szczeniąt) - wo1/?, BIS Puppy2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 3.XII.2016 (CACIB)

sędzia: Zsolt Molnar (Rumunia)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, res.CACIB

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. pośrednia) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 4.XII.2016 (CACIB)

sędzia: Heinesche Lurent (Luxemburg)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOS

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. pośrednia) - V1/1, CAC, CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wels (Austria) 10.XII.2016 (CACIB)

sędzia:

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, BOB

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Sofia (Bułgaria) 16.XII.2016 (CACIB)

sędzia: Yochai Barak Lifac (Izrael)

DD'S OUT OF THIN AIR Dan Danilo (pies kl. otwarta) - V1/?, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 17.XII.2016 (CACIB)

sędzia: Katarzyna Fiszdon

Amartami C'MAXI DILLER (Litwa) (pies kl. szczeniąt) - wo1/?, NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Sofia (Bułgaria) 17.XII.2016 (CACIB)

sędzia: Zvi Kupferberg (Izrael)

DD'S OUT OF THIN AIR Dan Danilo (pies kl. otwarta) - V1/?, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 18.XII.2016 (CACIB)

sędzia: Pierluigi Buratti (Włochy)

Amartami C'MAXI DILLER (Litwa) (pies kl. szczeniąt) - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Agrigento (Włochy) 18.XII.2016 (CAC)

sędzia: Biasiolo Giuliano (Włochy)

DOCENT Amakita (Włochy) (pies kl. ???) - V1/?, CAC, BOB, BOG 2

 

Pzdr

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam w/w wynikach.

I jeszcze ściąga do wyników z USA.

 

00usa_zpstze1qsga.jpg

 

Pzdr

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2017

(styczeń - marzec)

 

Tartu (Estonia) 7.I.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. szczeniąt) - wo1/1, NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tartu (Estonia) 8.I.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Kalvo Kriisk (Estonia)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. szczeniąt) - wo1/1, NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 7-8.I.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Tamas Jakkel (Węgry)

COCO CHANEL Daikoku (suka kl. młodzieży) - ?/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Paryż (Francja) 7.I.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 20]

sędzia: Nikos Vazakas (Grecja)

LOVE ME TENDER Apocalipto (suka kl. otwarta) - V2/3, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Paryż (Francja) 8.I.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Anna Tiets (Rosja)

LOVE ME TENDER Apocalipto (suka kl. otwarta) - V3/3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 14.I.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 14]

sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V2/2, res.CAC

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V3/3

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V3/3

DELEGACJA HIMEKO Amakita - (suka kl. otwarta) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 15.I.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Maria Bruska

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/2

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, BOS

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Turku (Finlandia) 21-22.I.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 30]

sędzia: Linda Volarikova (Słowacja)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. szczeniąt) - wo1/2, NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 4.II.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 21]

sędzia: Leos Jancik (Czechy)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V2/3

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 5.II.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 22]

sędzia: Kristina Vanickova (Czechy)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V3/4

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tallin (Estonia) 11-12.II.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 9]

sędzia: Kari Jarvinen (Finlandia)

MEZO Volturnus (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, NPwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 17.II.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 19]

sędzia: Carolyn A. Alexander (USA)

COCO CHANEL Daikoku (suka kl. młodzieży) - V4/6

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 19.II.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Claus Peter Fricke (USA)

COCO CHANEL Daikoku (suka kl. młodzieży) - ?3/3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bratysława (Słowacja) 18.II.2017 (CH)

[zgłoszonych - 4]

sędzia: Leos Jancik (Czechy)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, BOG 3 (?)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bratysława (Słowacja) 19.II.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 17]

sędzia: Zdenka Jilkova (Czechy)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V2/2, res.CAC

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - V1/2, CAC

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V3/3

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, Mł.Zw.SK

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valmiera (Łotwa) 18.II.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 9]

sędzia: Marko Lepasaar (Estonia)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valmiera (Łotwa) 19.II.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Kalvo Kriisk (Estonia)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Stroby (Dania) 4.III.2017 (CAC gr.V)

[zgłoszonych - 15]

sędzia: Gerard Jipping (Holandia)

PANAMA Volturnus (suka kl. otwarta) - V1/3, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

CRUFT (Wlk.Bryt.) 9-12.III.2017

sędzia: G. Corish (Wlk. Bryt.)

CHRISTINA Jagbull (suka - post graduate) - VHC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tallin (Estonia) 11.III.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Mirosław Redlicki

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - bdb/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tallin (Estonia) 12.III.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Tatiana Romanovskaya (Białoruś)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kirchheim (Niemcy) 18.III.2017 (spec. AA)

[zgłoszonych - 48]

sędzia: Gloria Kerr (USA)

Indevor SURFACE WIND (pies kl. pośrednia) - V1/6, CAC, NPwR

AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/3, CAC, NSwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Montlucon (Francja) 18.III.2017 (NE AA)

[zgłoszonych - 108]

sędzia: Nancy S. Amburgey (USA)

DD'S KNOW THE ROPES Dan Danilo (pies kl. pośrednia) - V3/8

LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - V/21

CENTIANA Przechodzka Preria - (suka kl. otwarta) - V/21

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Montlucon (Francja) 19.III.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 70]

sędzia: Christian Leneuf (Francja)

DD'S KNOW THE ROPES Dan Danilo (pies kl. pośrednia) - nb

LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - bdb/10

CENTIANA Przechodzka Preria - (suka kl. otwarta) - bdb/10

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Modica (Włochy) 26.III.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Mile Aleksoski (Macedonia)

DOCENT Amakita (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Narva (Estonia) 25-26.III.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 4]

sędzia: Jurate Butkiene (Litwa)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lahti (Finlandia) 25-26.III.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 16]

sędzia: Patricia Gilliard (USA)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - bdb1/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Angers (Francja) 26.III.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 9]

sędzia: Jeannette Larive (Francja)

LOVE ME TENDER Apocalipto (suka kl. otwarta) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

 

cdn

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2017

(kwiecień - czerwiec)

 

Bistrita (Rumunia) 1.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Kelemen Atilla (Rumunia)

Indevor SURFACE WIND (pies kl. pośrednia) - ?

AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/?, CAC, BOB, BOG 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bistrita (Rumunia) 2.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Augusti Ionescu (Rumunia)

Indevor SURFACE WIND (pies kl. pośrednia) - ?

AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bistrita (Rumunia) 2.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Nedim Suta (Bośnia i Hercegowina)

Indevor SURFACE WIND (pies kl. pośrednia) - ?/?, res.CACIB

AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/?, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, BIS 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bratysława (Słowacja) 1.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 16]

sędzia: Simon Oliver (Chorwacja)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOS

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V2/2, res.CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bratysława (Słowacja) 2.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 15]

sędzia: Elena Kuleshova (Rosja)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOB

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Betliar (Słowacja) 8.IV.2017 (spec. AA)

[zgłoszonych - 20]

sędzia: Peter Firic (Macedonia)

Redvoll UORBEK KORSAR (pies kl. championów) - nb

PANDA z Olexovho Dvora - (suka kl. pośrednia) - V1/3, CAC

POLEMICA z Olexovho Dvora - (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC

DEBRA Amakita - (suka kl. otwarta) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tallinn (Estonia) 8-9.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Lois Wilson (Pd. Afryka)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V2/4

MOLI Inherti - (suka kl. młodzieży) - bdb/4

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kowno (Litwa) 8.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 14]

sędzia: Grzegorz Weron

Amartami C'MAXI DILLER (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kowno (Litwa) 9.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Wyacheslav Werbitskij (Białoruś)

Amartami C'MAXI DILLER (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Chemnitz (Niemcy) 8-9.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 19]

sędzia: Gerda Kastl (Niemcy)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. poślednia) - V1/3, res.CAC, res.CACIB

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Rakvere (Estonia) 30.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Liudmia Lavrova (Mołdawia)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V3/3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Amiens (Francja) 29-30.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 9]

sędzia: Franco Mannato (Francja)

LOVE ME TENDER Apocalipto (suka kl. otwarta) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Alytus (Litwa) 29.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Audrone Babianskiene (Litwa)

Amartami C'MAXI DILLER (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Alytus (Litwa) 30.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Athanasios Garivaldis (Cypr)

Amartami C'MAXI DILLER (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Talsi (Łotwa) 29.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Viktor Pilikin (Rosja)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. ?) - V1/?, CAC, BOS

WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. ?) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Talsi (Łotwa) 30.IV.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 5]

sędzia: Olga Dolejsova (Czechy)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. ?) - V1/?, CAC, BOS

WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. ?) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 29.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 12]

sędzia: Eugene Yerusalimsky (Rosja)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. otwarta) - V1/2, CAC, CACIB, BOS

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC

COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. młodzieży) - dyskw.

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. otwarta) - V2/2, res.CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 30.IV.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 9]

sędzia: Georgiy Onishchenko (Ukraina)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, res.CACIB

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR

COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. młodzieży) - nb

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Budapeszt (Węgry) 1.V.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 14]

sędzia: Balogh Zsuzsanna (Węgry)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. championów) - V1/1, CAC, res.CACIB

KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V/?

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. otwarta) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Sastamala (Finlandia) 1.V.2017 (CAC gr.V)

[zgłoszonych - 19]

sędzia: Poti Sakari (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V1/3, CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Birmingham (Wlk. Brytania) 4-7.V.2017 (National Dog Show)

sędzia: Frank Kane (Wlk. Brytania)

CHRISTINA Jagbull (suka - limit) - VHC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lucenec (Słowacja) 6.V.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Emilia Mudera (Słowacja)

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lucenec (Słowacja) 7.V.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Erfurt (Niemcy) 6.V.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 23]

sędzia: Claus Peter Fricke (Niemcy)

KEY TO OUR HEARTS Pearl River (suka kl. ?) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tampere (Finlandia) 6-7.V.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 15]

sędzia: Korpela Reino (Finlandia)

MOLI Inherti (suka kl. młodzieży) - db/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Aigrefeuille D Aunis (Francja) 7.V.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Jeanette Larive (Francja)

LOVE ME TENDER Apocalipto (suka kl. otwarta) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Grodno (Białoruś) 13.V.2017 (CAC)

[zgłoszonych - ?]

sędzia:  ()

Amartami C'MAXI DILLER (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Grodno (Białoruś) 13.V.2017 (spec. AA)

[zgłoszonych - ?]

sędzia:  ()

Amartami C'MAXI DILLER (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB, BIS 1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Koski (Finlandia) 13.V.2017 (CAC gr.V)

[zgłoszonych - 14]

sędzia: Esko Nummijarvi (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Eura (Finlandia) 14.V.2017 (CAC gr.V)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Pirjo Aaltonen (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Moletai (Litwa) 27.V.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 26]

sędzia: Lenka Frncova (Czechy)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Moletai (Litwa) 28.V.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 26]

sędzia: Mica Mladenovic (Czechy)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Alavus (Finlandia) 10-11.VI.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 15]

sędzia: Matti Palojarvi (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kotka (Finlandia) 17-18.VI.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Erika Hakkinen (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V1/1, res.CAJC

 

cdn

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2017

(lipiec - wrzesień)

 

Tuusula (Finlandia) 1-2.VII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 5]

sędzia: Ernie Paterson (Wlk. Brytania)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Riihimaki (Finlandia) 1-2.VII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Kari Granaas Hansen (Norwegia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Vel'ka Ida (Słowacja) 1.VII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 9]

sędzia: Andreas Korozs (Węgry)

Ruthdales JON SNOW (pies kl. otwarta) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Vel'ka Ida (Słowacja) 2.VII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja)

Ruthdales JON SNOW (pies kl. otwarta) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Raasepori (Finlandia) 9.VII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Perttu Stahlberg (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Ogre (Łotwa) (15 albo 16)?.VII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - ?]

sędzia:  ()

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V1, CAJC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pori (Finlandia) 29-30.VII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Noel Beggs (Irlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - ndo/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mlada Boleslav (Czechy) 12-13.VIII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 17]

sędzia: Zdenka Jilkova (Czechy)

VS AMBER Volturnus (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Turku (Finlandia) 12-13.VIII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Harry Tast (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brive (Francja) 13.VIII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Sylvie Desserne (Francja)

MAMMA MIA Du Lac Brule (suka kl. młodzieży) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kouvola (Finlandia) 19.VIII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Marija Kavcic (Słowenia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. pośrednia) - V1, CAC, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tallin (Estonia) 19.VIII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Anneli Pukkila (Finlandia)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tallin (Estonia) 20.VIII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 12]

sędzia: Maire Tonurist (Estonia)

Amartami C'MAXI LADY (suka kl. młodzieży) - V2/3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kijów (Ukraina) 24.VIII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 30]

sędzia: Andrzej Szutkiewicz

Indevor SURFACE WIND (pies kl. otwarta) - V/5

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - V1/1, CAC

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - V/5

AFERA Daikoku (suka kl. championów) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kijów (Ukraina) 26.VIII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 17]

sędzia: Liz Dunhill (Wlk. Brytania) - psy  &  Dagmar Klein (Rumunia) - suki

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - nb

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. młodzieży) - nb

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kijów (Ukraina) 27.VIII.2017 (Europejska)

[zgłoszonych - 78]

sędzia: Gerard Jipping (Holandia) - psy   &   Liz Dunhill (Wlk. Brytania) - suki

Triumf Sibiri ALWAYS FIRST (pies kl. szczeniąt) - wo3/4

Indevor SURFACE WIND (pies kl. otwarta) - bdb/9

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - V4/9

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. championów) - V2/9, res.CAC

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. młodzieży) - V3/5

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - V/9

AFERA Daikoku (suka kl. championów) - V4/8

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. championów) - V2/8, res.CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Janakkala (Finlandia) 26-27.VIII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 9]

sędzia: Kirsi Honkanen (Finlandia)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. pośrednia) - bdb1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lahti (Finlandia) 2.IX.2017 (spec. AA)

[zgłoszonych - 70]

sędzia: Roberta Wright (Wlk. Brytania)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. młodzieży) - V2/3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mińsk (Białoruś) 2.IX.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 5]

sędzia: Nina Kharatishvili (Rosja)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB ?

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mińsk (Białoruś) 3.IX.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 5]

sędzia: Zoran Curcic (Serbia)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB ?

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Helsinki (Finlandia) 2-3.IX.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 5]

sędzia: Anne - Chaterine Edoff (Szwecja)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. pośrednia) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kecskemet (Węgry) 2.IX.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Jean Lawless (Irlandia)

COCO CHANEL Daikoku (suka kl. ?) - V2/?, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Grodno (Białoruś) 9.IX.2017 (CAC)

[zgłoszonych - ?]

sędzia: Julia Strelkov (Białoruś)

Amartami BORN TO BE LOVELY (suka kl. ?) - V1/?, CAC, BOB, BOG 4

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Richmond (Wlk. Brytania) 9-10.IX.2017 (Championship)

sędzia: Frank Kane (Wlk. Brytania)

CASANDRA Jagbull (suka - limit) - 2/2, res.Best Bitch

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Siracusa (Włochy) 24.IX.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Manola Poggesi (Włochy)

DOCENT Amakita (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOS

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Backa Topola (Serbia) 30.IX.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Tibor Bosnjak (Serbia)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. ?) - V1/?, CAC

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. pośrednia) - V1/?, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tulln (Austria) 30.IX.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 16]

sędzia: Guido Schafer (Niemcy)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOS

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOB

 

 

cdn

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2017

(październik - grudzień)

 

Turija (Serbia) 1.X.2017 (CAC)

[zgłoszonych - ?]

sędzia: Tiina Taulos (Finlandia)  (?)

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. ?) - V1/?, CAC, BOB  ?

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. pośrednia) - V1/?, CAC  ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Tulln (Austria) 1.X.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 16]

sędzia: Klaus Strack (Niemcy)

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. otwarta) - V1/2, CAC, CACIB, BOB

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. championów) - V2/2, res.CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dortmund (Niemcy) 13.X.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 18]

sędzia: Chris McLean (Wlk. Brytania)

Triumf Sibiri ALWAYS FIRST (pies kl. szczeniąt) - wo1/1

Indevor GREAT PRETENDER (pies kl. championów) - V1/1, CAC, res.CACIB

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. młodzieży) - V3/6

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB

COCO CHANEL Daikoku (suka kl. pośrednia) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dortmund (Niemcy) 15.X.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 25]

sędzia: Erika Hakkinen (Finlandia)

Triumf Sibiri ALWAYS FIRST (pies kl. szczeniąt) - wo1/1

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - bdb1/1

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. młodzieży) - V/8

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC

COCO CHANEL Daikoku (suka kl. pośrednia) - bdb3/3

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Craiova (Rumunia) 28.X.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Avi Marshak (Izrael)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/?, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Craiova (Rumunia) 28.X.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Enrico Drudi (San Marino)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/?, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Craiova (Rumunia) 29.X.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Rafael Malo Alcrudo (Hiszpania)

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/?, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lipsk (Niemcy) 8.XI.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 56]

sędzia: Francesco Cochetti (Włochy)

Triumf Sibiri ALWAYS FIRST (pies kl. szczeniąt) - wo1/1

ZYGA HIRRANI Himeko (pies kl. szczeniąt) - nb

Zvezdnaya Kapel ENRIKKI STAIL (pies kl. młodzieży) - nb

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. championów) - V2/8, res.CAC

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. otwarta) - V2/5, res.CAC

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. młodzieży) - V1/5, CAJC

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - bdb4/4

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. championów) - V2/5, res.CAC

Hikay's SHE'S ALL THAT (suka kl. otwarta) - V4/8

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lipsk (Niemcy) 10.XI.2017 (Światowa)

[zgłoszonych - 225]

sędzia: Aramis Joy Lim (Australia) - psy    &     Jorge Nallem (Urugwaj) - suki

Buckridge's HIGH ROLLER (pies kl. weteranów) - V3/3

Triumf Sibiri ALWAYS FIRST (pies kl. szczeniąt) - wo4/6

ZYGA HIRRANI Himeko (pies kl. szczeniąt) - o/6

Capronca BLACK JACK (pies kl. młodzieży) - bdb/25

Zvezdnaya Kapel ENRIKKI STAIL (pies kl. młodzieży) - bdb/25

Indevor SURACE WIND (pies kl. championów) - bdb/24

Ruthdale NO PAIN NO GAIN (pies kl. championów) - V/24

Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. otwarta) - V/19

CARTIER Daikoku - (pies kl. otwarta) - V/19

SACHIKO Jurojin - (suka kl. szczeniąt) - wo4/7

Ruthdales PRADA IN RED (suka kl. młodzieży) - bdb/29

KEY TO OUR HEARTS Pearl River (suka kl. pośrednia) - bdb/15

WENA z Dworu Abakusa (suka kl. pośrednia) - bdb/15

AFERA Daikoku (suka kl. championów) - bdb/13

Amartami BORN TO BE BEAUTY (suka kl. championów) - nb

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. championów) - V/13

BLACKBERRY Art Mironoff (suka kl. otwarta) - V/29

Hikay's SHE'S ALL THAT (suka kl. otwarta) - V/29

COCO CHANEL Daikoku (suka kl. otwarta) - nb

VS FOXY LADY Volturnus (suka kl. otwarta) - V/29

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Genewa (Szwajcaria) 17.11.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Roberto Velez Pico (Puerto Rico)

Caneden HOCUS POCUS (suka kl. otwarta) - V1/2, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Genewa (Szwajcaria) 18.11.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 4]

sędzia: Roger Barrenne (Francja)

Caneden HOCUS POCUS (suka kl. otwarta) - V2/2, res.CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Genewa (Szwajcaria) 19.11.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Singh Javinder (Indie)

Caneden HOCUS POCUS (suka kl. otwarta) - V2/3, res.CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kortrijk (Belgia) 18-20.XI.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 18]

sędzia: Masonori Fujimoto (Meksyk)

AFERA Daikoku (suka kl. championów) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pembroke (Malta) (18 albo 19) ?.XI.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - ?]

sędzia:  ()

DOCENT Amakita (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Krasnodar (Rosja) 25-26.XI.2017 (CAC)

[zgłoszonych - ?]

sędzia: Robert Akopyan (Rosja)

ZEFIR HIRRANI Himeko (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Crotone (Włochy) 26.XI.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 5]

sędzia:  Angelika Lammerss (Niemcy)

DOCENT Amakita (pies kl. otwarta) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Krasnodar (Rosja) 2.XII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Tatiana Nikonorova (Rosja)

ZEFIR HIRRANI Himeko (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Krasnodar (Rosja) 2.XII.2017 (CAC)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Oleg Vasiliev (Rosja)

ZEFIR HIRRANI Himeko (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 9.XII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 12]

sędzia: Vladimir Piskay (Słowacja)

Hikay's SHE'S ALL THAT (suka kl. otwarta) - V1/2, CAC, CACIB, BOS

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. championów) - V2/2, res. CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 10.XII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 12]

sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja)

Hikay's SHE'S ALL THAT (suka kl. otwarta) - V1/1, CAC

I'M YOUR SWEET HEART Pearl River (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Helsinki (Finlandia) 9.XII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 32]

sędzia: Guido Schafer (Niemcy)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Helsinki (Finlandia) 10.XII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 30]

sędzia: Sim Simon (Filipiny)

Amartami C'MAXI ESSTO (pies kl. pośrednia) - V1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bruksela (Belgia) 17.XII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Gyorgy Tesics (Węgry)

LOVE ME TENDER Apocalipto (suka kl. otwarta) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 16.XII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 20]

sędzia: John Muldoon (Irlandia)

Amartami C'MAXI DILLER (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC

Beata Bartosik - ???

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Wilno (Litwa) 17.XII.2017 (CACIB)

[zgłoszonych - 21]

sędzia: Janelle Robbins (Australia)

Beata Bartosik - ???

 

Pzdr

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli gdzieś się pomyliłam, lub jeśli czegoś brakuje to śmiało uzupełniać.

Grudzień będzie trochę później. ;)

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2020

(styczeń)

 

Brno (Czechy) 11-12.I.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 5]

sędzia: Petra Marova (Czechy)

DROGO Królewska Przystań (Czechy) (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kajaani (Finlandia) 11-12.I.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 20]

sędzia: Marjatta Pylvanainen-Suorsa (Finlandia)

Redtone CHANEL (Finlandia) (suka kl. pośrednia) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Segrate (Włochy) 18.I.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Stefan Sinko (Słowenia)

JOHNNY ENGLISH Alterdog (Włochy) (pies kl. młodzieży) - V1/1, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Segrate (Włochy) 19.I.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Antoaneta Penkova (Bułgaria)

JOHNNY ENGLISH Alterdog (Włochy) (pies kl. młodzieży) - V1/1, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 24.I.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Linda Volarikova (Słowacja)

DROGO Królewska Przystań (Czechy) (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR, BOG Jun.2

LOGAN Alverters (pies kl.otwarta) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 25.I.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 8]

sędzia: Grzegorz Weron

DROGO Królewska Przystań (Czechy) (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR, BOG Jun.2

LOGAN Alverters (pies kl.otwarta) - V1/1, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nitra (Słowacja) 26.I.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 7]

sędzia: Catarina Osorio De Castro (Portugalia)

DROGO Królewska Przystań (Czechy) (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR, BOB, BOG Jun.1, BOG 2, BIS Jun.3

LOGAN Alverters (pies kl.otwarta) - V1/1, CAC, , res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Cesena (Włochy) 26.I.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 25]

sędzia: Orietta Zilli (Włochy)

JOHNNY ENGLISH Alterdog (Włochy) (pies kl. młodzieży) - V1/2, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Turku (Finlandia) 25-26.I.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 22]

sędzia: Annukka Paloheimo Segersven (Finlandia)

ANANKE Aleksandria Super Star (Finlandia) (suka kl. szczeniąt) - NSzwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Timisoara (Rumunia) 31.I.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Boris Spoljaric (Chorwacja)

Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROK 2020

(luty)

 

Timisoara (Rumunia) 1.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 13]

sędzia: Anca Giura (Rumunia)

Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Timisoara (Rumunia) 2.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 10]

sędzia: Grzegorz Weron

Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, res.CACIB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 1.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Lenka Frncova (Czechy)

DROGO Królewska Przystań (Czechy) (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Brno (Czechy) 2.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Miroslav Vaclavik (Czechy)

DROGO Królewska Przystań (Czechy) (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR, BOB, BOG V Jun. 1, BIS Jun. 2, BOG 2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valga (Estonia) 1.II.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Rafael Garcia (Hiszpania)

Redtone CHANEL (Finlandia) (suka kl. otwarta) - V1/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valga (Estonia) 2.II.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Michael Clancy (Irlandia)

Redtone CHANEL (Finlandia) (suka kl. otwarta) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Troyes (Francja) 1-2.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 20]

sędzia: Katharina Round (Francja)

Amartami HERE FURIE NOCTURNE EYMJI (Francja) (suka kl. pośrednia) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Fredericia (Dania) 8-9.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 15]

sędzia: Paul Lawless (Irlandia)

Finigan FIY-FON KITHOGI KATO (Dania) (pies kl. młodzieży) - bdb2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Zaporoże (Ukraina) 15.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 19]

sędzia: Jos De Cuyper (Belgia)

JARRED STRONG Alterdog (Ukraina) (pies kl. młodzieży) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Zaporoże (Ukraina) 16.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 19]

sędzia: Galina Strelkova (Białoruś)

JARRED STRONG Alterdog (Ukraina) (pies kl. młodzieży) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Zaporoże (Ukraina) 16.II.2020 (Spec. AA)

[zgłoszonych - 19]

sędzia: Suncica Lazic (Serbia)

JARRED STRONG Alterdog (Ukraina) (pies kl. młodzieży) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valmiera (Łotwa) 15.II.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 5]

sędzia: Mica Mladenovic (Serbia)

Redtone CHANEL (Finlandia) (suka kl. ?) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Valmiera (Łotwa) 16.II.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 4]

sędzia: Per Kristian Andersen (Norwegia)

Redtone CHANEL (Finlandia) (suka kl. ?) - V1/?, BOB

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Celje (Słowenia) 22.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 16]

sędzia: Maria Luise Doppelreiter (Austria)

De Kaners FINIGAN (pies kl. championów) - ?

Finigan GRA-BLA IRRIE (suka kl. otwarta) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Celje (Słowenia) 22.II.2020 (Spec. gr.V)

[zgłoszonych - 18]

sędzia: Christen Lang (Norwegia)

De Kaners FINIGAN (pies kl. championów) - ?

Finigan GRA-BLA IRRIE (suka kl. otwarta) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Celje (Słowenia) 23.II.2020 (CACIB)

[zgłoszonych - 17]

sędzia: Ivo Ingraffia (Włochy)

De Kaners FINIGAN (pies kl. championów) - ?

Finigan GRA-BLA IRRIE (suka kl. otwarta) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Panevezys (Litwa) 22.II.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 4]

sędzia: Julija Aidietiene (Litwa)

VS KUMIKO Volturnus (Litwa) (suka kl. młodzieży) - ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Panevezys (Litwa) 23.II.2020 (CAC)

[zgłoszonych - 6]

sędzia: Audrone Babianskiene (Litwa)

VS KUMIKO Volturnus (Litwa) (suka kl. młodzieży) - V1/2, NJwR

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Lempaala (Finlandia) 22-23.II.2020 (puppy show)

[zgłoszonych - 3]

sędzia: Erika Hakkinen (Finlandia)

ANANKE Aleksandria Super Star (Finlandia) (suka kl. szczeniąt) - wo1/1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jamijarvi (Finlandia) 22-23.II.2020 (CAC gr.V)

[zgłoszonych - 12]

sędzia: Tuula Savolainen (Finlandia)

Redtone CHANEL (Finlandia) (suka kl. otwarta) - V2/2

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Stroby (Dania) 29.II.2020 (CAC gr.V)

[zgłoszonych - 11]

sędzia: Morten Matthes (Dania)

Amartami I'M A SUPERSTAR (Szwecja) (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, BOS

Finigan FIY-FON KITHOGI KATO (Dania) (pies kl. młodzieży) - nb

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...