Jump to content
Dogomania

XX jubileuszowa wystawa - Katowice 20-22.03.2015


musia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

słuchajcie mam problem - zapłaciłam za wystawę ale nie dostałam potwierdzenia
mam tylko numer zgłoszenia z opisem - NIE ZAPŁACONE
w sekretariacie będę miała do odbioru numerek - czy będą się pytać o wyciągi z banku ? bo przelew robił narzeczony a ja jadę sama więc nie będę mogła im tego pokazać
mam se zrobić screenshot'a wyciągów z banku i pokazać im ?
 

Link to comment
Share on other sites

My tez już po. Wczoraj byliśmy. Zira miała beznadziejny dzień. Zawsze wystawiała się pięknie a wczoraj zrobiła wieś na ringu.  Robiła co chciała, zero kontaktu, łeb przy ziemi. Masakra. Cieszyłam się jak sędzia powiedział " doskonała". Mamy doskonałą, CWC i res.CACIB.  A za takie zachowanie to ja bym ją z bdb z ringu wywaliła. Widać reszta się podobała.

Za to nasz Pele- smarkaty pulik będący na wystawie pierwszy raz- pokazał sie jako radosny, zadowolony psiaczek wpatrzony we mnie z uśmiechem na bielutkich ząbkach :) Dostał wybitnie obiecującą i I miejsce :)  Jak najbardziej zasłuzenie :)

Link to comment
Share on other sites

U nas też całkiem dobrze :)

Młody w klasie pośredniej ocena doskonała lok.I/4,CWC i res.CACIB. CACIBa zakosił mu własny tatuś ;).ale jako,że jest już Interem,to CACIB przechodzi na naszego synusia :)

Sędzina ze Szwecji używała całej skali ocen,w klasie Gavrellka tylko on dostał doskonałą,co dodatkowo mnie cieszy. Miałam też okazję porozmawiać z p. Frankiem Kane.który przysiadł u nas,żeby obejrzeć kawałek oceny cockerów :)

 

A medale po prostu przepiękne!

Oczywiście podpisałam petycję odnośnie kolejnego CACIBa w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

To my się też pochwalimy :)

ocena doskonała, lokata1., medal złoty, bardzo ładny opis od pana Opary (sędzia rewelacyjny), CWC

Mamy tym samym championa Polski :)

 

To była nasza najlepsza wystawa; opisy, pucharki i na prawdę ładne, porządne medale (szczególnie te złote hehehe)

Świetna wystawa- kto nie był, niech żałuje :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1669757_336242536585585_6768011763589560
Wystawiane przeze mnie psy:
Ebony Nose Baila (border collie) - ocena bardzo dobra, lokata III
AMIR Trofeum (owczarek szetlandzki)- ocena bardzo dobra
Bonita Gigant z Lisowa (bernardyn długowłosy) - ocena doskonała, lokata I
Legendary Stardust SUN (border collie) - ocena bardzo dobra, lokata III - Yena uzyskała wszystkie oceny potrzebne do zostania suką hodowlaną.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...