Jump to content
Dogomania

Częstochowa - Krajowa 2.09.2007


ARISEK

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Raven White Magenta - [SIZE="4"]ex 1, CWC, NDPwR[/SIZE] :multi: :multi:
Ring 14 to jedna WIELKA POMYŁKA!!! Czy organizatorzy uznali za zabawne bieganie seterów w ringu o wymiarach mojego przedpokoju? :angryy: KPINA!!! Gdyby nie nasza interwencja u sędziny i wcześniejsze skończenie oceny na ringu obok to biegalibyśmy w tym CZYMŚ, na szczęscie udało się usunąć taśme i połączyć dwa ringi w całość :shake: Widziałam jakie ringi miały inne rasy i jestem wrecz wściekła za taką bezmyślość organizatora. Seter to nie pudel toy i potrzebuje pokazać sie w pełnym kłusie :shake: Ten basen wyglądał troche niebezpiecznie :diabloti: i jeszcze jedno, gdzie byl weterynarz, ktory sprawdzalby szczepienia??? My poprostu sobie weszlismy przed 10, sprawdzili tylko bilet i koniec :angryy:
[quote name='Agappe'][SIZE="3"]jak ktoś już wróci z katalogiem, to ja bardzo poprosze o [B]stawke AKIT[/B][/SIZE][/QUOTE]

PSY
młodziez
Yoritomo Matagiinu PL

pośrednia
Shiro Dąbrowskie Samuraje

SUKI
otwarta
AIKO Tajgeta
KONNICHI-WA Halne Wzgórze
NAMI-GO Matagiinu PL

[quote name='Viris']A ja o Buldożki Francuskie ;)[/QUOTE]

PSY
młodziez
OMLECIK Matuchowa Frajda

pośrednia
PIOTRUŚ PAN z Nadarzyna

otwarta
LORD OF KINGDOM Palevy Buldog
SOPIANAE Imperator Max

championów
CACUŚ Orestes

SUKI
szczeniąt
PANDA Maksten

młodzieży
AMELIA Ten Years After
DARMA Tymiankowe Wspomnienie
GRACJA z Zielonego Sącza
HAPPY HERITAGE Król Arlekin
I LOVE YOU Król Arlekin
JUDY Baflo
MATYLDA 100 Pociech

pośrednia
BALBINA Orestes

otwarta
EUREKA Ostap Bender
JOGOBELLA Pro Publico Bono
KIRA Stellanova
LIRA s Polya Borodina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Raven White Magenta - [SIZE="4"]ex 1, CWC, NDPwR[/SIZE] :multi: :multi:
Ring 14 to jedna WIELKA POMYŁKA!!! Czy organizatorzy uznali za zabawne bieganie seterów w ringu o wymiarach mojego przedpokoju? :angryy: KPINA!!! Gdyby nie nasza interwencja u sędziny i wcześniejsze skończenie oceny na ringu obok to biegalibyśmy w tym CZYMŚ, na szczęscie udało się usunąć taśme i połączyć dwa ringi w całość :shake: Widziałam jakie ringi miały inne rasy i jestem wrecz wściekła za taką bezmyślość organizatora. Seter to nie pudel toy i potrzebuje pokazać sie w pełnym kłusie :shake: Ten basen wyglądał troche niebezpiecznie :diabloti: i jeszcze jedno, gdzie byl weterynarz, ktory sprawdzalby szczepienia??? My poprostu sobie weszlismy przed 10, sprawdzili tylko bilet i koniec :angryy:


PSY
młodziez
Yoritomo Matagiinu PL

pośrednia
Shiro Dąbrowskie Samuraje

SUKI
otwarta
AIKO Tajgeta
KONNICHI-WA Halne Wzgórze
NAMI-GO Matagiinu PL

[/QUOTE]
dziękuję bardzo i gratuluje!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']czy moge prosic o stawke terieroe walijskich i airedale :) ?[/QUOTE]

Airedale - z tego co widze, nie bylo nikogo

Terrier Walijski
PSY
championów
CZARDASZ z Szumiących Klonów

SUKI
młodzieży
BORA Świerkowego Lasu

weteranów
DEBORA z Kozackich Stepów

[quote name='MartaReksKiwi']jeśli ktoś znajdzie chwilkę to poproszę ślicznie o stawke sznaucerków mini pieprz i sól i czarnych :modla:[/QUOTE]

CZARNE
PSY
szczeniąt
CHA-CHA Ollivander

pośrednia
OLIMPIA z Uramu

PIEPRZ I SÓL

PSY
championow
ADONIS ARES Laryland

SUKI
młodziezy
FIRST LADY DAFNE Dag Aleksja

championow
ARISA Artemidium
SHARON Northumberiand

Link to comment
Share on other sites

Kilka moich refleksji z wystawy...
Organizacja koszmarna, parkingów brak, ring dla dogów niemieckich wielkości znaczka pocztowego...Awantury przy namiotach sekretariatu, ponieważ w zwiazku z tym,ze wpłaty po terminie były wyższe (a na potwierdzeniach wydrukowane były normalne ceny) , ludziom kazano dopłacać...No a w sumie nie każdy wiedział,że po terminie opłata jest wyższa, ponieważ nie każdy zapisuje psiaka ze strony internetowej.Mało tego -kilka osób dzwoniło do oddziału i informowano ich,że mają płacić normalnie, czyli 70 zł od 1 psa itd...A tu nagle dopłaty,albo groźba,że nie otrzymają numerka....
I ogromny niesmak....
Najpierw prywatne dyskusje na ringu z jednym z wystawców ...Wcześniej w czarnych i arlekinach wołanie do porównania nie po numerku, a tekstem "pani z Zabrza, gdzie ta pani nam zniknęła"....Pies wystawiany przeze mnie (nie mój ,klasa otwarta -dog błękitny /w pośredniej nie było nikogo) schodzi z NDPWR,złotem,ale bez CWC, mało tego -sędzia przy porównaniu o BOB nawet nie obejrzał całej stawki razem...
I wcale nie cieszy mnie zdobyte dzis przez mojego czarnego psa CWC, NDPWR i BOB, ponieważ sędzia zapytał czy mój pies ma na imię Basti...I jako ,ze ma tak na imię, a przy tym jest z hodowli przewodniczącej klubu doga,więc moze tylko dlatego wygrał,że nie nie wypadało dać BOBa psu wystawianemu przez "panią z Zabrza" a uwalić psa od przewodniczącej klubu doga...
Ech...Już wolę choćby bdb dostawać, ale przy uczciwych zagraniach i w normalnych warunkach.
Na pewno to była moja ostatnia wystawa w Częstochowie i na pewno ostatnia u tego sędziego.
No i miły dla mnie,aczkolwiek nieco złośliwy akcent -na informację ,że błękit nie dostał CWC ,osoby od innych ras, a czekające przy 8 ringu na swoją kolej, głośno stwierdziły,że to wręcz skandal ....

Jeżeli ktoś z Was ma jakiekolwiek zdjęcia dogów niemieckich to bardzo proszę o wklejenie.

[B][COLOR=red]No i oczywiście -ogromne gratulacje dla wystawiajacych się w Częstochowie :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...