Jump to content
Dogomania

Schronisko w Rudzie Śląskiej. Duzo psów do adopcji prosimy o pomoc w ogłaszaniu


Pianka

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Witam 2.01br w Łaziskach Srednich zaginął mój piesek Reksio.Ma 13 lat, sredniej wielkosci ,brazowo-czarny, ma liczne braki w uzębieniu.Do tej pory sie nie odnalazł.Oczywiscie oglaszam go wszedzie w internecie, wywieszam ogloszenia, powiadomione sa okoliczne schroniska(wtym Ruda).Bardzo prosze o pomoc w jego odnalezieniu,zwócenie uwagi, czy gdzies sie nie błąka,czy nie został przywieziony do schroniska.Jest zaczipowany ,moje dane jako wlasciciela sa w bazie Safe Animal.Bardzo za nim tęsknie , a zapadl sie jak pod ziemie. na chwile go spusciłam ze smyczy, i w tym momencie zaczely strzelac petardy na osiedlu .Prawdopodobnie uciekł ale nie wiem w którym kierunku.Będe wdzięczna za kazda informacje o nim bo najgorsza jest niepewność, nie wiem nawet, czy zyje:(Mój tel. 533260760-Grazyna, dla znalazcy nagroda.Sama pomagam pieskom z tego schroniska a teraz ja prosze o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanie do wolontariuszek ze schroniska w Rudzie Śląskiej. Dziewczyny jest u Was taki 8-mio letni Misio pies w typie kaukaza-podobno został oddany przez właściciela i bardzo żle znosi pobyt w schronisku. Co u niego słychać? Jest gdzieś ogłaszany? Dzwoniłam w jego sprawie do fundacji Adopcje Kaukazów http://www.adopcjekaukazow.pl/i pani z którą rozm. powiedziała żeby przesłać do nich linka z oposem psiaka. Dzwoniłam do schroniska i przekazałam tę informację. Czy coś się dzieje w tym temacie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie do wolontariuszek ze schroniska w Rudzie Śląskiej. Dziewczyny jest u Was taki 8-mio letni Misio pies w typie kaukaza-podobno został oddany przez właściciela i bardzo żle znosi pobyt w schronisku. Co u niego słychać? Jest gdzieś ogłaszany? Dzwoniłam w jego sprawie do fundacji Adopcje Kaukazów http://www.adopcjekaukazow.pl/i pani z którą rozm. powiedziała żeby przesłać do nich linka z oposem psiaka. Dzwoniłam do schroniska i przekazałam tę informację. Czy coś się dzieje w tym temacie?

On wraz z Chudym ma wydarzenie na fb, jeśli aktualne

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Zapraszamy na organizowane po sąsiedzku seminarium "Jak rozmawiać z psem", które odbędzie się 14-15 maja w Katowicach. Główny temat to psia komunikacja, czyli wiedza niezbędna dla każdego właściciela psa i wolontariuszy schronisk. Szkolenie poprowadzi Paulina Ziółkowska-Radomiak z Talking Dogs. Dochód ze szkolenia zostanie przeznaczony na rzecz sosnowieckich podopiecznych.
Serdecznie zapraszamy! :)
Więcej szczegółów na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1296629053686855/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...