Jump to content
Dogomania

Schronisko w Rudzie Śląskiej. Duzo psów do adopcji prosimy o pomoc w ogłaszaniu


Pianka

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pianka']Zamówione ogłoszenia na piatek dla Urwisa i ponownie Dżaka. Koszt 80,42

na 21 (przed świetami) i 28 (przed nowym rokiem) nie będe nic wysyłać, bo ludzie będa zajęci czym innym, nie ma sensu tracic kasy. A wiec ciąg dalszy ogłoszeń w styczniu[/QUOTE]

ok, przekażę na Fb :)
ja Dżaka posłałam też do Wiadomości Rudzkich, powinien być teraz w środę, niech już się chłopakowi poszczęści wreszcie!

Link to comment
Share on other sites

Na sobotę jesteśmy umówieni na sterylizację Rezy ( w schronisku Gaja) w pobliżu schroniska. Mam pytanie do osób ze schroniska, czy jesli nie jesteśmy wolontariuszami schroniska, to możemy pójść na spacer z jakimiś psami? Jak wybieraliśmy Rezę, to spacerowaliśmy z innymi psiakami i dzieci ciagle pytają, czy możemy to powtórzyć. Jesli tak, to jak już będziemy w pobliżu, to możemy zrobić frajdę i psom i dzieciom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Na sobotę jesteśmy umówieni na sterylizację Rezy ( w schronisku Gaja) w pobliżu schroniska. Mam pytanie do osób ze schroniska, czy jesli nie jesteśmy wolontariuszami schroniska, to możemy pójść na spacer z jakimiś psami? Jak wybieraliśmy Rezę, to spacerowaliśmy z innymi psiakami i dzieci ciagle pytają, czy możemy to powtórzyć. Jesli tak, to jak już będziemy w pobliżu, to możemy zrobić frajdę i psom i dzieciom.[/QUOTE]

Myślę, że nie będzie z tym żadnego problemu, wystarczy poprosić któregoś z pracowników o psiaki na spacer i sprawić przyjemność i sobie i czworonogom. A porozumienie o wolontariat mozna podpisac w biurze. Wazne zeby dzieci byly pod stałą opieką rodziców i nic przykrego sie nie wydarzylo :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Na sobotę jesteśmy umówieni na sterylizację Rezy ( w schronisku Gaja) w pobliżu schroniska. Mam pytanie do osób ze schroniska, czy jesli nie jesteśmy wolontariuszami schroniska, to możemy pójść na spacer z jakimiś psami? Jak wybieraliśmy Rezę, to spacerowaliśmy z innymi psiakami i dzieci ciagle pytają, czy możemy to powtórzyć. Jesli tak, to jak już będziemy w pobliżu, to możemy zrobić frajdę i psom i dzieciom.[/QUOTE]



Zapraszamy bardzo serdecznie

Dzis do bardzo fajnego domku z ogrodem w Zabrzu poszła nasza podhalanka Misia zamieszkała wraz z roczną niufką.

Domek ma też nasza Kosmata siostra Marii mieszka wraz z Zarą

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia od Roce Rolla :D




Cześć! Przesyłam fotki psiaka, którego wzięłam od Was na początku października. Wcześniej nazywał się Roce Roll, teraz ma na imię Rolls i jest najukochańszym i najwierniejszym zwierzakiem na świecie :) Do mnie przywiązał się od pierwszego dnia, ale nabranie ufności wobec innych osób i zwierząt zabrało mu trochę więcej czasu. Na początku był bardzo strachliwy i niepewny, nie oddalał się ode mnie ani o krok. Ale teraz to już zupełnie inny psiak. Na spacerach szaleje jak szczeniak, wciska się w każde krzaki, bawi się z innymi psami i ciągle merda ogonkiem :) je też dużo więcej niż na początku, więc przybrał na wadze. Nie było z nim żadnych problemów, to najmądrzejszy pies z jakim miałam do czynienia. Na spacery chodzi bez smyczy, przybiega na każde zawołanie. Co prawda czasem zdarzy mu się puścić w pogoń za zającem (chyba ma duszę psa myśliwskiego ;)), ale zaraz wraca skruszony z patykiem w zębach jako prezentem i już 100 metrów wcześniej zaczyna podawać łapę ;) Poza tym zabieram go ze sobą gdzie tylko mogę i wszyscy są pod wrażeniem tego, jak świetnie wytresowałam swojego psa. A ja nawet nie musiałam w to wkładać wysiłku, bo Rollsik od początku reagował na każde moje polecenie :) poza tym uwielbia jeździć samochodem, więc zwiedziliśmy razem już kawał Polski :) Kiedy Rolls wybiega się na spacerze, zazwyczaj leży na kanapie i się przytula. Obowiązuje zasada - im mocniej się wtuli, tym mu wygodniej. Straszny z niego pieszczoch - ciągle upomina się, żeby go głaskać, a każdego, kto okaże mu trochę czułości obdarza soczystymi całusami ;) Przyznam, że nie mogłam trafić na wspanialszego, cieplejszego i wierniejszego psa. Przygarniając go ze schroniska trochę się bałam, czy sobie z nim poradzę, ale nigdy nie myślałam, że można po tak krótkim czasie dogadywać się z psem bez słów. Rolls od pierwszego dnia stał się moim najukochańszym pupilem. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak wspaniałego przyjaciela :) Mam nadzieję, że takie historie przekonają jak najwięcej osób, że warto pomóc zwierzakowi ze schroniska, bo takiego oddania i wdzięczności nie można przecenić. Patrycja


[IMG]http://i1172.photobucket.com/albums/r567/Faunar/adopcje/r31.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1172.photobucket.com/albums/r567/Faunar/adopcje/r2.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1172.photobucket.com/albums/r567/Faunar/adopcje/r13.jpg[/IMG]






Jeszcze troche innych psiaków z domu będzie, ale juz nie dzisiaj :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007'][SIZE=3][COLOR=#b22222]Endi[/COLOR] - z krzywą łapką ma ogłoszenia na:[/SIZE]
rudaslaska.com.pl
tablica.pl
katowice.gumtree.pl
kokosy.pl
pajeczyna.pl
szarik.pl
oddam-psa.pl
adopcjapsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
psy.pl
morusek.pl[/QUOTE]
oj, ponoć Endi ma dom... ok, jutro usunę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Pozdrowienia od Roce Rolla :D




Cześć! Przesyłam fotki psiaka, którego wzięłam od Was na początku października. Wcześniej nazywał się Roce Roll, teraz ma na imię Rolls i jest najukochańszym i najwierniejszym zwierzakiem na świecie :) Do mnie przywiązał się od pierwszego dnia, ale nabranie ufności wobec innych osób i zwierząt zabrało mu trochę więcej czasu. Na początku był bardzo strachliwy i niepewny, nie oddalał się ode mnie ani o krok. Ale teraz to już zupełnie inny psiak. Na spacerach szaleje jak szczeniak, wciska się w każde krzaki, bawi się z innymi psami i ciągle merda ogonkiem :) je też dużo więcej niż na początku, więc przybrał na wadze. Nie było z nim żadnych problemów, to najmądrzejszy pies z jakim miałam do czynienia. Na spacery chodzi bez smyczy, przybiega na każde zawołanie. Co prawda czasem zdarzy mu się puścić w pogoń za zającem (chyba ma duszę psa myśliwskiego ;)), ale zaraz wraca skruszony z patykiem w zębach jako prezentem i już 100 metrów wcześniej zaczyna podawać łapę ;) Poza tym zabieram go ze sobą gdzie tylko mogę i wszyscy są pod wrażeniem tego, jak świetnie wytresowałam swojego psa. A ja nawet nie musiałam w to wkładać wysiłku, bo Rollsik od początku reagował na każde moje polecenie :) poza tym uwielbia jeździć samochodem, więc zwiedziliśmy razem już kawał Polski :) Kiedy Rolls wybiega się na spacerze, zazwyczaj leży na kanapie i się przytula. Obowiązuje zasada - im mocniej się wtuli, tym mu wygodniej. Straszny z niego pieszczoch - ciągle upomina się, żeby go głaskać, a każdego, kto okaże mu trochę czułości obdarza soczystymi całusami ;) Przyznam, że nie mogłam trafić na wspanialszego, cieplejszego i wierniejszego psa. Przygarniając go ze schroniska trochę się bałam, czy sobie z nim poradzę, ale nigdy nie myślałam, że można po tak krótkim czasie dogadywać się z psem bez słów. Rolls od pierwszego dnia stał się moim najukochańszym pupilem. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak wspaniałego przyjaciela :) Mam nadzieję, że takie historie przekonają jak najwięcej osób, że warto pomóc zwierzakowi ze schroniska, bo takiego oddania i wdzięczności nie można przecenić. Patrycja


[IMG]http://i1172.photobucket.com/albums/r567/Faunar/adopcje/r31.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1172.photobucket.com/albums/r567/Faunar/adopcje/r2.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1172.photobucket.com/albums/r567/Faunar/adopcje/r13.jpg[/IMG]






Jeszcze troche innych psiaków z domu będzie, ale juz nie dzisiaj :D[/QUOTE]
Poryczałam się prawie :)
Bardzo się cieszę,że jest szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

Wydawało mi się, że [SIZE=3]Sopot[/SIZE] miał robione ogłoszenia przez kogoś, ja mu zrobiłam teraz na:
rudaslaska.com.pl
tablica.pl
katowice.gumtree.pl
morusek.pl
adopcjapsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
pajeczyna.pl
kokosy.pl
szarik.pl
oddam-psa.pl
psy.pl

dodatkowo dla [SIZE=3]Nitki[/SIZE]:
tablica.pl
katowice.gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']Kajtuś ma ogłoszenia na:
katowice.gumtree.pl
przygarnijzwierzaka.pl
tablica.pl
oddam-psa.pl
adopcjapsa.pl
morusek.pl
doadopcji.pl
adoptujemy.pl
pineska.pl
kokosy.pl
katowice.cwirek.pl
lento.pl
adin.pl
kupsprzedaj.pl
hiperogloszenia.pl
alegratka + naszemiasto
e-zwierzak.pl[/QUOTE]

[quote name='agucha007']Dzini, Kacper i Mewa mają ogłoszenia na:

tablica.pl
katowice.gumtree.pl
morusek.pl
adopcjapsa.pl
psy.pl
oddam-psa.pl
pajeczyna.pl
przygarnijzwierzaka.pl
kokosy.pl[/QUOTE]

Pianko chyba tego nie uzupełniłaś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Dziewczynki, [SIZE=4][B]gdyby dzwonił ktoś z Halemby, że mu zaginął młody skoczny długowłosy ONEk[/B][/SIZE], to jest u owczarkarza Janka:

[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21822[/URL][/QUOTE]

sprawa wyjśniona, onek FOREST już u właściciela:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...