Jump to content
Dogomania

Schronisko w Rudzie Śląskiej. Duzo psów do adopcji prosimy o pomoc w ogłaszaniu


Pianka

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :))) jestem tu po raz pierwszy. Dzięki Bogu że bokserek jest złapany... wczoraj i dziś był to dla mnie straszny dzień ;(, 1,5 h próbowałam go złapać, dziś okolo 2 h szukałam go w lesie.. a tu taka miła wiadomość, teraz będzie trzeba go odwiedzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiara84']Wspaniała wiadomośc :) Koleżanka się ucieszy bo taka była zmartwiona że psiaka nie znalazła. A gdzie i kiedy został złapany? ;)[/QUOTE]

W schronisku był spisany o17.50 , przyjechał z interwencji, udało go się złapać, jakiejś Pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agathe1611']oj to sie spoźniłam bo dziś szłam go szukać o godzinie 17 z czyms .. ale fauny tam nie widzialam chodzilam po lesie, ale dobrze że ktoś mu pomógł, bo wczoraj niestety wszyscy byli na niego obojętni... a było ludzi dużo :([/QUOTE]

Boksio to poczciwy staruszek ale widać po kilku minutach, że to bardzo kochany psiak, posiwiały pyszczek. Bidulek nie ma czipa, boksie źle znoszą pobyt w schronisku :-(

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze ogłoszenia dla Luny - mojego szkoleniowego psiaka:) ([COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]numerek:[/COLOR][COLOR=black] 210dd)
tablica.pl
katowice.gumtree.pl
przygarnijzwierzaka.pl

jutro po pracy zrobię więcej :):):)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiara84']Agucha jak możesz to daj mi znac czy te rzeczy na bazarek mogę ci podrzucic wieczorkiem bo będe w domu na pewno ;)[/QUOTE]

jasne, jak tylko skończę ten bazarek to kulam następny :D Poślę Ci smsa, żebyś miała mój nr tel. na wszelki wypadek :)

Druga sprawa... na facebooku ktoś coś pisał o hoteliku dla Gabrysia z padaczką, nie ma chętnych do podjęcia się zbiórki pieniędzy. Jak ktoś mi wszystko wytłumaczy to z miłą chęcią zajmę się tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']

Druga sprawa... na facebooku ktoś coś pisał o hoteliku dla Gabrysia z padaczką, nie ma chętnych do podjęcia się zbiórki pieniędzy. Jak ktoś mi wszystko wytłumaczy to z miłą chęcią zajmę się tym.[/QUOTE]
agucha:loveu:

to wygląda tak, że zakładasz watek na dogo i zbierasz deklaracje miesięczne i jednorazowe, podajesz ludziom swój numer konta. Oni ci wpłacają. Ty szukasz jakiegoś hoteliku i załatwiasz tam miejsce dla psa. Potem pies jedzie do hotelu, a ty płacisz za ten hotel z tych zebranych pieniędzy :)
Ja zawsze korzystam tylko i wyłącznie z hoteli dogomaniackich, takich w których wpłacam kase na koniec miesiaca (z dołu) a nie na poczatku (z góry), i takich dla których nie ma problemu jak sie spóźnię z wpłata pare dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']agucha:loveu:

to wygląda tak, że zakładasz watek na dogo i zbierasz deklaracje miesięczne i jednorazowe, podajesz ludziom swój numer konta. Oni ci wpłacają. Ty szukasz jakiegoś hoteliku i załatwiasz tam miejsce dla psa. Potem pies jedzie do hotelu, a ty płacisz za ten hotel z tych zebranych pieniędzy :)
Ja zawsze korzystam tylko i wyłącznie z hoteli dogomaniackich, takich w których wpłacam kase na koniec miesiaca (z dołu) a nie na poczatku (z góry), i takich dla których nie ma problemu jak sie spóźnię z wpłata pare dni.[/QUOTE]

mam zwracać jeszcze na coś uwagę? nie chciałabym posłać Gabrysia do jakiejś nory gdzie nie będą umieli zająć się nim... obojętnie w jakim województwie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Boksio to poczciwy staruszek ale widać po kilku minutach, że to bardzo kochany psiak, posiwiały pyszczek. Bidulek nie ma czipa, boksie źle znoszą pobyt w schronisku :-([/QUOTE]



Został nazwany Boksio ?? Bokserki to kochane pieski, nie cierpią samotności .. może trafi mu się dobry dom... . A jest już po badaniach ?? Czy wszystko z nim ok ? Można zobaczyć jakiejś jego zdjęcie tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

i dodatkowe ogłoszenia dla Luneczki ([COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]numerek:[/COLOR][COLOR=black] 210dd) [/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] :)
doadopcji.pl, morusek (wyróżnione) ; rudaslaska.com; adoptujemy.pl; oddam-psa; adopcjapsa.pl; alegratka (+nasze miasto) (wyróżnione!); adin.pl; lento.pl (wyroznienie lokalne przez 14dni)

Link to comment
Share on other sites

wątek Gabrysia... ruszamy ze zbiórką deklaracji, musi się udać...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230178-Malutki-Gabry%C5%9B-z-padaczk%C4%85-prosi-o-deklaracje-na-hotel-DT-lub-DS-w-schronisku-zginie?p=19457034#post19457034"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230178-Malutki-Gabry%C5%9B-z-padaczk%C4%85-prosi-o-deklaracje-na-hotel-DT-lub-DS-w-schronisku-zginie?p=19457034#post19457034[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Wszystkich uczestników, wydaje mi się, że wszystkim wysłałam smsy, muszę jutro jechać na zjazd trenerów i akurat mam transport około 16, więc wybaczcie, alew poniedziałek jedziemy pełną parą, każdy wie co ma robić jeżeli zjawi sie w schronisku, powtarzamy komendy, które sie uczyliśmy, możecie je już łączyć, jeżeli pies zrozumiał na czym polega zadanie i na końcu schematu zachowań jest smakołyk ( czyli jeżeli pies zna siad i waruj, czekaj , idziemy) Idziemy... Czekaj... siad i waruj na samym końcu smakołyk. Teraz w wiadomościach rudzkich pojawił się o nas artykuł, niestety wybrali moje zdjęcie, nie nasze w miarę grupowe , bo im w kadrze źle siedziało , ale każdego z Was wymieniłam z imienia i nazwiska z Waszymi podopiecznymi . jestem z Was dumna :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...