Jump to content
Dogomania

Bieta czyli Zunia - już we własnym domu!


Nette

Recommended Posts

Z bazarku (http://www.dogomania.com/forum/topic/334057-zako%C5%84czony-torby-i-saszetki-na-smaczki-handmade-na-biet%C4%99-i-ofk%C4%99-do-1612/) Bietce przypadło 50 zł, co też zapisuję na pierwszej stronie. 

 

Z tego samego bazarku 35,9 zł przypadło mojej drugiej podopiecznej - Ofce. Ponieważ suma jest niewielka, a Ofka, chociaż niewielka, ma swoje potrzeby, przeznaczam jej również 100 zł z pieniędzy pozostałych po Miłce. Co odnotuję na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku (http://www.dogomania.com/forum/topic/334057-zako%C5%84czony-torby-i-saszetki-na-smaczki-handmade-na-biet%C4%99-i-ofk%C4%99-do-1612/) Bietce przypadło 50 zł, co też zapisuję na pierwszej stronie. 

 

Z tego samego bazarku 35,9 zł przypadło mojej drugiej podopiecznej - Ofce. Ponieważ suma jest niewielka, a Ofka, chociaż niewielka, ma swoje potrzeby, przeznaczam jej również 100 zł z pieniędzy pozostałych po Miłce. Co odnotuję na pierwszej stronie.

 

I co nie mówisz?!!! Następny bazarek zrobię na obie dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chyba mogę już dzisiaj oficjalnie ogłosić tę wspaniałą wiadomość, na którą wszyscy czekaliśmy, aczkolwiek niektórzy z mniejszą pewnie wiarą ;)
BIETA MA DOM!!!!! 
W tym tygodniu zamieszka w Sowlanach koło Białegostoku u miłej trzyosobowej rodziny :) Do towarzystwa będzie miała też kota syberyjskiego Szekspira. Bietka będzie oczywiście psem domowym z opcją wyjazdów wakacyjnych nad jezioro.
Państwo szukali starszego, spokojnego psa i po odwiedzinach u Biety oraz rozmowie przedadopcyjnej zdecydowali się dzisiaj zabrać Bietkę do siebie :)
Jupiii!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nette napisał:

Muszę dodać, że nowa rodzina znalazła Bietę dzięki ogłoszeniu Kiyoshi, której jestem dozgonnie wdzięczna :)

Cala przyjemnosc po mojej stronie 

Zycze kochanej staruszce wspanialej emerytury i jeszcze wielu dobrych lat wzdrowiu

Czekamy tez z niecierpliwoscia na wiesci z domu Trzymajac kciuki z calych sil za aklimatyzacje

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bietka została ostatnio zaszczepiona, zachipowana i wykąpana. W trakcie kąpieli okazało się, że guzek na listwie mlecznej, który Bietka miała od dawna urósł i nadaje się do wycięcia. Po rozmowie z przyszłymi właścicielami podjęłyśmy decyzję o natychmiastowym zabiegu. Bietka czuje się już dobrze, więc jak tylko dojdzie do siebie w 100% jedzie do domu :)

Faktura za kąpiel, szczepienie, chipowanie, odrobaczanie. 

rach Bieta.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...