Jump to content
Dogomania

Bieta czyli Zunia - już we własnym domu!


Nette

Recommended Posts

Z biżuterii, która Ania podarowała na bazarek Zojki, i która tam kiepsko się sprzedawała i sporo zostało....udało mi sie dziś sprzedac koleżankom z pracy kilka rzeczy. Tak pieknie je prosiłam i opowiadałam o Biedce, ze dziewczyny kupiły  pewnie raczej z litości niż z potrzeby, ha...ha..........ale co tam, cel jest najważniejszy a nie środki. W sumie zebrało sie 30zł za biżutki, dorzcam 10zł od siebie. Czyli razem przelewam na konto Nette 40zł - dla Biedki. To tak pozabazarkowo, bo bazarek mam w planach.....ale dopiero za kilka dni zrobie, bo doba jest dla mnie za krótka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Serdecznie i z całego serca dziękuję Wam za pomoc  :calus:  :jumpie:  :loveu:

Wspaniale, że Bietka ma tylu prawdziwych przyjaciół :)

W zasadzie wiadomo juz, że Bieta jest zdrowa - to czego Kuna i Pani doktor obawiały się najbardziej, czyli kaszel kennelowy został wykluczony. W zasadzie czekamy tylko, żeby Kuna zabrała sunię. Jest to uzależnione od tego, kiedy wyzdrowieje przyszły właściciel Auri, która ma zwolnić Biecie kojec i ją zabierze  :siara:

Zastanawiam sie tylko, czy jeżeli bedzie ta sterylka, to nie lepiej zostawić Biete w lecznicy, aż dojdzie do siebie. Ale zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Nic mi nie mów, Malagos... U nas powstało nowe, prywatne schronisko w Augustowie. Jest tam wolontariat i tylko 50 psów. Ale czy gminy zechcą z nimi podpisywać umowy? Nie wiem. Czekam jak na zbawienie na ustawę, która zabroni organizowania obozów koncentracyjnych po kilka tysięcy psów. Ale kiedy to będzie? :(

Link to comment
Share on other sites

U Biedy wszystko w porządku  W niedzielę jedzie już do hotelu, a sobotę czeka ją jeszcze usg macicy. Nie jest wybredna w jedzeniu, za to trochę zazdrosna o inne psy - ona też musi być głaskana! Jest pogodna, spokojna, bardzo grzeczna.

Link to comment
Share on other sites

Bietuniu witaj :calus: :calus: :loveu:

Neciu droga

 u mnie opóźnienie wielkie

 wtedy nic a nic  dodatkowo nie wplacilam

 boc u nas zagoscily str chorobska u naszej suni :lookarou:

i u mnie

 ale już lepiej

 już normalnie spimy i jemy

 boc to był koszmar nagly

takie zycie ... :lookarou:

Necinku trzymaj i za nas mocno kciuki

 ja dziś dopiero oddycham normalnie

 jem normalnie

 walczymy i będziemy walczyc ile sil

 kokana ja dop dziś wybieram wieczorkiem do marketu na normalne zakupki i na poczcie wplace

 już mam wypisane

 10 zl za styczeń i 10 zl jednorazowej

 sciskamy was razem z przecudna skarbunia

Pipi Tazin Gonzales

 która kocha swait calutenki :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Allo, za wstawieni zdjęć :) Dziś Bieta nocuje w domu Kuny, jutro będzie zainstalowana w kojcu. Podróż zniosła dobrze, tylko króko piszczała. Zapoznanie z Szamańskimi psiakami przebiegło bezkrwawo :P Mam nadzieje, że poczęstowana smaczkami Bieta zaśnie spokojnie :)

Aha, jest jeszcze druga wspaniała wiadomość :) Głównie dla mnie, co prawda, no ale... Otóż miesięczna opłata za hotelikowanie Biety nie będzie wynosiła 350 zł,a zaledwie 300, za co jestem niezmiernie wdzięczna Kunie  :calus:  :klacz:  :kiss_2:  :jumpie: Dziękuję przeserdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...