Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Anyżek z tym zębulkiem...

No ... :( w takim miejscu,  cierpiący już rok czasu... albo taka Pieczarka... pyszczek, nosek, oczka jakbym widziała moją Sarę, a nóżki itp jak u mojego Hektorka. Albo Marlon bardzo podobny do psiaka moich rodziców, który już za TM. I można wymieniać i wymieniać.... :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Olena84 napisał:

Anyżek z tym zębulkiem...

też zwróciłam na niego uwage:( z tego co czytałam, już jest zarezerwowany

10 godzin temu, Ainana napisał:

No ... :( w takim miejscu,  cierpiący już rok czasu... albo taka Pieczarka... pyszczek, nosek, oczka jakbym widziała moją Sarę, a nóżki itp jak u mojego Hektorka. Albo Marlon bardzo podobny do psiaka moich rodziców, który już za TM. I można wymieniać i wymieniać.... :(

Pieczarka to zdecydowany mój typ:( staram się za duzo o niej nie myśleć, bo serce pęka :(

Nie wszystkim można pomóc...jutro Agat21 zabiera Toske po 3 latach w Radysach...

Ja zabiore Pieczareczke jak tylko zwolni mi się miejsce (tzn po Śliwce lub Fruzi)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2019 o 20:34, kiyoshi napisał:

KAMYSZ - trudno wymagać od psa, aby po ponad trzyipółletniej odsiadce w schronisku wyglądał inaczej. Jest zmęczonym, zagubionym psem. Trochę "złachanym" i przeczołganym przez życie. Ma swoje lata, choć wzrok ma ciągle jasny i przejrzysty, i kiedy patrzy w obiektyw, to ufnie i z nadzieją. Spokojny, bo wie, że nie ma do czego już się spieszyć i wyrywać. Zrezygnowany, choć nie wiemy, czy to dobre słowo; raczej pogodzony. Bez zbędnych nadziei, zbędnego zachwytu człowiekiem i tym, że nagle znalazł się w centrum zainteresowania. Czuje się zapewne na więcej lat, niż ma - bo brak motywacji do życia (w tym przypadku: brak człowieka, którego mógłby pokochać) przyspiesza psi kalendarz. Ale nawet jeśli tych lat nie ma już przed sobą zbyt dużo, to może jeszcze ugra trochę od losu? Może na długą jesień życia, a może już tylko po to, aby wiedział, że nie na próżno tyle czekał. Że czekał, aby się doczekać. Kamysz ma ok. 8-9 lat. W schronisku przebywa od lipca 2015r. KOJEC: I - 10 NR: 6992

Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1042472455939969

kam1.jpg.a3dd48485e52f26ca8471a2a0c70a8c6.jpg

kam2.jpg.9c69db76e824a6cfaf71ad6972a15b31.jpg

kam3.jpg.aaa3b0fda5f7553dfe9069380a75dff4.jpg

kam4.jpg.d630f7aa94e8f5636dc7b52907bc2735.jpg

Info z fb...

Kamyszek tyle czekał, ale się nie doczekał... to nie tak miało byc :(( Kamyszku miałeś być kochany, szanowany, doceniany, miałeś merdac ogonkiem i mieć kogo kochać.

Pozostaniesz w pamięci, te twoje rudo nakrapiane futerko, uszka przyklejone, blizny i oczka tak smutne. Mam tylko nadzieję, ze teraz biegasz merdajac ogonkiem, w końcu szczęśliwy. Nie może być inaczej...

Link to comment
Share on other sites

Dnia Wednesday, February 27, 2019 o 20:39, kiyoshi napisał:

KATIA - fantastyczna suka. Przez cały czas uśmiechnięta, wpatrzona w człowieka, można powiedzieć, że biegnąca w podskokach na każde jego zawołanie. Bardzo kreatywna, serdeczna, optymistyczna... można tak wymieniać bez końca. Słowem: naj. Ci z państwa, którzy zdecydują się podzielić się z Katią swoim domem, więcej: swoim życiem, zyskają psa - przyjaciela, który dla tej nowej przyjaźni zrobi wszystko. Przez cały czas merdając ogonem. Katia ma ok. 2-3 lat. KOJEC: I - 15 NR: 6750 uwaga: w jej przypadku numer nie odzwierciedla czasu pobytu w schronisku.

Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1043107519209796

kat1.jpg.3fe7752f325b3bc3aed7f4e84d545aa4.jpg

kat2.jpg.d57fb64fb633cb5ce8d23dde826c3c0a.jpg

kat3.jpg.db8f649cd57ba68ad19f6428f2ea5424.jpg

kat4.jpg.3a6c603c0db2f534132d798e3fef4189.jpg

 

Piękna sunia, będę jej kibicować. Jamniko-berneńczyk też niezwykłej urody. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...