Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

U W A G A !!!!!! ----NOWE----TRANSPORTY!!!----

11.02 (PONIEDZIAŁEK): Radysy - Warszawa - Gdańsk - Szczecin (Piotr tel 530-830-774)

11.02 (PONIEDZIAŁEK): Radysy- Warszawa-Wrocław ( Patrycja tel. 698-616-250)

13.02 (ŚRODA) - Radysy - Warszawa - Kraków - Katowice ( Patrycja tel. 698-616-250)

14.02 (CZWARTEK): Radysy - Siemiatycze - Warszawa. (Kontakt: 502-328-360)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, agat21 napisał:

Boże, 19 szczeniaczków?? :( 

Czy są hotele, które je przyjmują? Oprócz Judyty oczywiście. 

nie wiem żeby którykolwiek miał jakikolwiek szanse na wyjazd gdziekolwiek na obecną chwile...myśle, że trzeba by pytac bezpośrednio hotele...psiaki muszą wyjechac migiem- kilka dni max inaczej ....

Link to comment
Share on other sites

Rany, co tu zrobić :( Jutro wczesnym rankiem mam wyjazd służbowy dwudniowy,  nie będę mieć możliwości dzwonienia i pytania o miejsca. Hotelik Zefirkowy na razie ma dwóch kolejnych zwierzów i nie przyjmuje :( Te cholerne ferie :( Na tę chwilę mogę tylko zadeklarować, że jeśli jakiś hotel zdecyduje się wziąć choćby jednego szczeniaczka, ja wezmę go na utrzymanie. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, agat21 napisał:

Rany, co tu zrobić :( Jutro wczesnym rankiem mam wyjazd służbowy dwudniowy,  nie będę mieć możliwości dzwonienia i pytania o miejsca. Hotelik Zefirkowy na razie ma dwóch kolejnych zwierzów i nie przyjmuje :( Te cholerne ferie :( Na tę chwilę mogę tylko zadeklarować, że jeśli jakiś hotel zdecyduje się wziąć choćby jednego szczeniaczka, ja wezmę go na utrzymanie. 

WSZYSTKIE SZCZENIAKI DZIŚ WYJECHAŁY, to informacja ze strony Psy Z Radys, więc mysle, że poważna, została tylko jedna malizna, która w środe jedzie do 3miasta, zaraz ją pokaże tu mimo wszystko

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2019 o 08:12, kiyoshi napisał:
5 minut temu, kiyoshi napisał:

WSZYSTKIE SZCZENIAKI DZIŚ WYJECHAŁY, to informacja ze strony Psy Z Radys, więc mysle, że poważna, została tylko jedna malizna, która w środe jedzie do 3miasta, zaraz ją pokaże tu mimo wszystko

 

Byłoby wspaniale... każdy maluszek ma takie smutne spojrzenie, dalekie od beztroski dzieciństwa... oby trafiły w Dobre ręce..  

To Szarotka wyjeżdża w środę? Trzymaj się mała... 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ainana napisał:

Byłoby wspaniale... każdy maluszek ma takie smutne spojrzenie, dalekie od beztroski dzieciństwa... oby trafiły w Dobre ręce..  

jesli wyjechały wszystkie razem to z pewnością zabrała jej jakaś Fundacja, niestety nie wiem która, ale jak się dowiem to dam znać

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Szarotka jedzie do rodziny która ma juz 2 psiaki z Radys :) super ludzie! będzie miała tam dobrze:)

Uff! Hurra :)

kiyoshi, jak Ty to ogarniasz? :) Nie dość, że "swoje" bezdomniaki to jeszcze trzymasz rękę na pulsie, gdzie inne radysiaki trafiają? A i jeszcze ogłaszasz inne psiaki i te przytuliskowe?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Szarotka jedzie do rodziny która ma juz 2 psiaki z Radys :) super ludzie! będzie miała tam dobrze:)

Jakie wspaniałe wieści :)) Do środy Szarotko! A co do szczeniaków ich spojrzenie też zabija :( takie małe a tak doświadczone. Mam nadzieję, ze sa bezpiecZne w jakiejś fundacji. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Uff! Hurra :)

kiyoshi, jak Ty to ogarniasz? :) Nie dość, że "swoje" bezdomniaki to jeszcze trzymasz rękę na pulsie, gdzie inne radysiaki trafiają? A i jeszcze ogłaszasz inne psiaki i te przytuliskowe?

Tyśka też  właśnie się zastanawiam jak to ogarnia ;) i do tego ma super pamięć  (przykład wyników z krwi Berniego). Szok... niezwykły dar ma kiyoshi! 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Uff! Hurra :)

kiyoshi, jak Ty to ogarniasz? :) Nie dość, że "swoje" bezdomniaki to jeszcze trzymasz rękę na pulsie, gdzie inne radysiaki trafiają? A i jeszcze ogłaszasz inne psiaki i te przytuliskowe?

 

4 minuty temu, Ainana napisał:

Tyśka też  właśnie się zastanawiam jak to ogarnia ;) i do tego ma super pamięć  (przykład wyników z krwi Berniego). Szok... niezwykły dar ma kiyoshi! 

bo jak to mówi mój mąż- ja myśle tylko o psach, w związku z czym cały mózg jest dla nich ;)

A tak serio- mamy swoje grupy na fb, tam zerkne czasem i widze co, gdzie, kto  ;) Ty zresztą Ainana też jesteś na Mam Psa a tam Pan Sebastian pisał, że Szarotke zabierze (z kolei jego kojarze bo lata temu adoptował z Radys m.in Muze- długa historia zresztą)

No jakoś to ogarniam:) :) :) haha

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, PSYzRADYS napisał:

AMIKA, BLUE, KLEMENTYNA, ŚLIWKA, LOPEZ, FAWORYT, RUTA i 19 szczeniąt - opuściły schronisko :)
szczenięta w większości zostały zabrane przez warszawskie fundacje i domy tymczasowe 

2140822939_BeFunky-collage(5).jpg.fe54232c5f7ce71a4aa7293f5929bf30.jpg  560984614_BeFunky-collage(8).jpg.52d74117fde90f640a800196e2382491.jpg  1686370792_BeFunky-collage(10).jpg.062594b4114fcb1d27d9c8431e37face.jpg  504302434_BeFunky-collage(14).jpg.db1166c05d2ba5a7931ec849a1d2645c.jpg  1929788116_BeFunky-collage(12).jpg.501b22ba8b4a0e6773909366b9ca5809.jpg  b.thumb.jpg.8ff29ce860f48e228cf183a6418dd51b.jpg  1366399731_BeFunky-collage(20).jpg.fda9c93d4ed459a725e8a6c4637aaf1a.jpg  1755882221_BeFunky-collage(10).jpg.910c43fe1bba061c09dbac32a8754acb.jpg  1181983766_BeFunky-collage(9).jpg.c674d353898f7dbf78027e91d0ec4cb9.jpg  416167189_BeFunky-collage(8).jpg.fa636730559b570ece06067cf8c9c628.jpg  1688118169_BeFunky-collage(7).jpg.2082e0ca224fd20769c785758b06aad0.jpg  

Ta druga sunia to Freska a nie Blue.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

 

bo jak to mówi mój mąż- ja myśle tylko o psach, w związku z czym cały mózg jest dla nich ;)

A tak serio- mamy swoje grupy na fb, tam zerkne czasem i widze co, gdzie, kto  ;) Ty zresztą Ainana też jesteś na Mam Psa a tam Pan Sebastian pisał, że Szarotke zabierze (z kolei jego kojarze bo lata temu adoptował z Radys m.in Muze- długa historia zresztą)

No jakoś to ogarniam:) :) :) haha

Jednym słowem kumata jesteś:). A do Szarotki i p. Sebastiana już dotarłam  ;) niezły ze mnie szpieg hi hi ;) Niestety moja wiedza radysowa nie jest tak bogata, jak Twoja - ale staram się jak mogę. Chociaż ostatnio to dałam ciała: ( o Sliwce przeczytałam dopiero wczoraj, o Fejsiku też. A mogłam się cieszyć już dużo wcześniej. 

A odnośnie Berniego, to już napomknę. Dziś znowu byliśmy na  długim spacerze w lesie - on, Fox i moje psy. Szczęście miał znowu na pyszczku :) Jest niesamowitym psem, uwielbia pieszczoty- aż nachalny często w tym jest. Niech nadrabia psisko, a co tam ;)

 

Tyle psiakow wyjechało...  :)  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...