Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Izuniu,czy będziesz mogła w razie czego pomóc w rezerwacji Czestera i wstępnym uzgodnieniu transportu z Patrycją?

 

tak, pomoge oczywiście

Jesteśmy w kontakcie

W razie czego moj numer dla wszystkich osób chętnych na Radysiaki: 605 886 434

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Nic ują i nic dodać :) Tak właśnie działa ten pomocowy łańcuszek cudownych serduszek :) Jesteś jego kolejnym ogniwem,za co jeszcze raz bardzo dziękuję :)

zapytam dziś Patrycji czy miałaby jeszcze miejsce na 23go a też postaram się ustalić w Radysach czy Czester jest "wolny".

 

edit: napisałam przed chwilą do Patrycja i do Radys...dam znać jak tylko coś ustale, to być może pomoże Wam w dalszych działaniach

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Izuniu można rezerwować ale dopytaj Dexterkę czy by Czesterka przetrzymała.Piotrek by go odebrał 24.01

Miejsce u Patrycji załatwione, w Radysach wysłałam sms, że potwierdzam rezerwacje, Pani Iza mi nie odpisała, ale to u niej norma;) w poniedziałek jej przypomne.

Wieczorkiem zapytam Dexterki, mam nadzieje, że się zgodzi a jak nie to coś wymysle innego.

:)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Miejsce u Patrycji załatwione, w Radysach wysłałam sms, że potwierdzam rezerwacje, Pani Iza mi nie odpisała, ale to u niej norma;) w poniedziałek jej przypomne.

Wieczorkiem zapytam Dexterki, mam nadzieje, że się zgodzi a jak nie to coś wymysle innego.

:)

Super! Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

Dołożę  się  do jego transportu., 3 dyszki.

 

3 minuty temu, beataczl napisał:

 

 tez doloze sie do transportu - 15 zl.

Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękujemy :) Mamy już 65zł :) Transport Nowa S. - Opole - Nowa S. koszt 270zł+bramki.Nie wiemy jeszcze ile weźmie Patrycja

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Miejsce u Patrycji załatwione, w Radysach wysłałam sms, że potwierdzam rezerwacje, Pani Iza mi nie odpisała, ale to u niej norma;) w poniedziałek jej przypomne.

Wieczorkiem zapytam Dexterki, mam nadzieje, że się zgodzi a jak nie to coś wymysle innego.

:)

Polecam Dexterkę - miałam u niej moją pierwszą znalezioną sunię Wierkę - i od niej zaczęła się moja " przygoda " z dogomanią i pomaganiem :) warunki ma super - byłam widziałam. 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Kejciu napisał:

Polecam Dexterkę - miałam u niej moją pierwszą znalezioną sunię Wierkę - i od niej zaczęła się moja " przygoda " z dogomanią i pomaganiem :) warunki ma super - byłam widziałam. 

nie musisz polecać:) do Dexterki jedzie Kormoran z Radys tym transportem;)  Czesterka pórbujemy przenocować, żeby rano mógł wyruszyc w dalszą droge do szafirki

U Dexterki warunki i opieka w spaniałe, ale do miejsc- kolejka;)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Dexterka zgodziła się przetrzymać Czestera  do czwartku,za co bardzo dziękujemy :) Czekamy tylko na jutrzejsze info od Izy potwierdzające jego rezerwacje w schronie i Anula założy mu wątek.

Dziewczyny zakladajcie watek. Potwierdzone w Radysach- Czester i Kormoran wyjezdzaja 23go. Zaraz napisze jeszcze Patrycji ze oba jada do Dexterki i sprobuje dowiedziec sie o cene chociaz przyblizona

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny zakladajcie watek. Potwierdzone w Radysach- Czester i Kormoran wyjezdzaja 23go. Zaraz napisze jeszcze Patrycji ze oba jada do Dexterki i sprobuje dowiedziec sie o cene chociaz przyblizona

Bardzo dziękujemy Izuniu za potwierdzenie :) Dobrze by było znać chociaż przybliżony koszt więc może uda się Tobie coś dowiedzieć....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...