Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Też oglądałam ten film. Straszny. To chyba było w cyklu Ewa Ewart poleca. Tam widać całe okrucieństwo uboju rytualnego. I w dodatku, poprzedzone koszmarem transportu do śmierci. Dlatego kolejnym krokiem, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich państwach Unii, powinien być zakaz transportu żywych zwierząt. Wszystkich i wszędzie.  Jedyna droga dla tych zwierząt to droga  do najbliższej krajowej rzeźni. I tak będzie, dopóki ludzie będą jedli mięso. 

Nie możemy popierać zła tłumacząc, że robimy to żeby zapobiec innemu złu i w dodatku, biorąc za to krwawe pieniądze. 

  • Like 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

najlepiej nie eksportowac nigdzie...w zwyklym prywatnym miesnym-wolowiny nie uswuiadczysz,a w molochach masz nafaszerowane jakies z importu, pozostalo by to miesko wkraju dla nas, napewno zdrowsze a tak to idzie gdzie indziej no i zaoszczedzilo by to niewatpliwie okrucienstwu przewozu zywych zwierzat...taka gospodarka w te i we wte,ech...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2020 o 08:30, beataczl napisał:

najlepiej nie eksportowac nigdzie...w zwyklym prywatnym miesnym-wolowiny nie uswuiadczysz,a w molochach masz nafaszerowane jakies z importu, pozostalo by to miesko wkraju dla nas, napewno zdrowsze a tak to idzie gdzie indziej no i zaoszczedzilo by to niewatpliwie okrucienstwu przewozu zywych zwierzat...taka gospodarka w te i we wte,ech...

 Na czymś trzeba zarabiać.Króliki chyba nie przejdą bo jest mięso przydatne oprócz skór.Byłam na wczasach i miałam sąsiada dorodnego ślicznego króliczka,zaraz w głowie pojawiło mi się sto tysięcy myśli a m.in.jak można by było takiego ślicznego królika jeść.Masakra.

Link to comment
Share on other sites

 
‼ WAŻNE ‼ SENAT CZEKA NA UWAGI OBYWATELI ‼
Każdy z Was może zgłosić swoją uwagę do projektu #piątkadlazwierząt na maila: [email protected]
To jest moment, w którym potrzebujemy naprawdę mobilizacji- jeśli zależy Ci na zakazie uboju rytualnego, na cyrku bez zwierząt, na rocznym a nie dłuższym okresie przejściowym dla zakazu hodowli zwierząt na futro - wyślij swoje uwagi na powyższego maila!
To tylko kilka minut, a może pomóc poprawić los milionów zwierząt!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, beataczl napisał:
 
‼ WAŻNE ‼ SENAT CZEKA NA UWAGI OBYWATELI ‼
Każdy z Was może zgłosić swoją uwagę do projektu #piątkadlazwierząt na maila: [email protected]
To jest moment, w którym potrzebujemy naprawdę mobilizacji- jeśli zależy Ci na zakazie uboju rytualnego, na cyrku bez zwierząt, na rocznym a nie dłuższym okresie przejściowym dla zakazu hodowli zwierząt na futro - wyślij swoje uwagi na powyższego maila!
To tylko kilka minut, a może pomóc poprawić los milionów zwierząt!

To ważne jak nie wiem co, dzięki że wstawiłaś. Roześlę po znajomych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Hejka , Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu suni Wilma ktòra byla w Radysach, czy Pani/Pan moze mi w tym pomòc , chcę zaadoptować tá sunię ale nr tel na jaki dzwonilam jest nieaktualny . ogloszenie o niej bylo na Olx'ie , ze niby byla w kojcu nr 3 -12 . pisalam maila na "[email protected] (do wolontariuszy ale nikt nie odpowiedzial) , podobnie w pogotowie dla zwierzàt -pan pow ze nie mogà mi pomòc w odnalezieniu tej suni. moj mail [email protected], ONA jest tu na zdjeciu w ostatniej linii od dolu -po srodku .

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Jojo i Sonia napisał:

Hejka , Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu suni Wilma ktòra byla w Radysach, czy Pani/Pan moze mi w tym pomòc , chcę zaadoptować tá sunię ale nr tel na jaki dzwonilam jest nieaktualny . ogloszenie o niej bylo na Olx'ie , ze niby byla w kojcu nr 3 -12 . pisalam maila na "[email protected] (do wolontariuszy ale nikt nie odpowiedzial) , podobnie w pogotowie dla zwierzàt -pan pow ze nie mogà mi pomòc w odnalezieniu tej suni. moj mail [email protected], ONA jest tu na zdjeciu w ostatniej linii od dolu -po srodku .

Czy ktoś moze pomóc?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Czy ktoś moze pomóc?

 

Ta Pani napisałam w kilku miejscach plus kilka razy priv :)))) 

Tak- zapytam na grupach kto kojarzy i ewentualnie zabrał ta sunie, ale jestem praktycznie pewna że ma już nowy dom. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Ta Pani napisałam w kilku miejscach plus kilka razy priv :)))) 

Tak- zapytam na grupach kto kojarzy i ewentualnie zabrał ta sunie, ale jestem praktycznie pewna że ma już nowy dom. 

O, to byłoby super :P

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, mdk8 napisał:

Niestety nie.  

pytam, ale chya nic się nie uda...nikt póki co jej nie kojarzy a podobno jakiś czas temu już była poszukiwana. Jedyni którzy POWINNI mieć o niej wiedze, to Pogotowie Dla Zwierząt

Dnia 18.05.2021 o 10:40, Jojo i Sonia napisał:

Hejka , Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu suni Wilma ktòra byla w Radysach, czy Pani/Pan moze mi w tym pomòc ,

także przykro mi, ale chyba nic więcej nie osiągne, jeszcze poczekajmy do jutra, ale jak pisałam- moje możliwości pytania sa bardzo ograniczone

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2021 o 10:40, Jojo i Sonia napisał:

Hejka , Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu suni Wilma ktòra byla w Radysach, czy Pani/Pan moze mi w tym pomòc , chcę zaadoptować tá sunię ale nr tel na jaki dzwonilam jest nieaktualny . ogloszenie o niej bylo na Olx'ie , ze niby byla w kojcu nr 3 -12 . pisalam maila na "[email protected] (do wolontariuszy ale nikt nie odpowiedzial) , podobnie w pogotowie dla zwierzàt -pan pow ze nie mogà mi pomòc w odnalezieniu tej suni. moj mail [email protected], ONA jest tu na zdjeciu w ostatniej linii od dolu -po srodku .

MAM TROP ! Wilma na pewno wyjechała z Radys w czasie interwencji, została przeniesiona do innego schroniska na płd Polski. Ustalam czy nadal tam jest. Mam nadzieje, że Pani śledzi te informacje ;) bo możliwe że ją odnajdziemy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

MAM TROP ! Wilma na pewno wyjechała z Radys w czasie interwencji, została przeniesiona do innego schroniska na płd Polski. Ustalam czy nadal tam jest. Mam nadzieje, że Pani śledzi te informacje ;) bo możliwe że ją odnajdziemy

Byłoby super!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...