Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Śledzę na bieżąco, wspomagam finansowo. Inaczej pomóc nie potrafię. 

A wiecie może, co z obietnicą przyjęcia psów przez Warszawę i Wrocław? Nie umiem znaleźć żadnej informacji na ten temat... 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, konfirm31 napisał:

Bo to się normalnemu człowiekowi w głowie nie mieści. Jak można nagle przestać dawać jeść i pić psom, które są pod naszą opieką? To tylko potwierdza, jak tymi psami tam się "opiekowano" i to  przez lata, za ciężkie pieniądze. Za dożywotnią opiekę nad tymi psami, gminy przecież zapłaciły ( abstrahując od jakości tej opieki). 

To też jest dobry dowód w sprawie. 

Edit : przemyślałam :) raczej nie. Jeśli psy zostały odebrane jemu. To nie musi o nie dbać. Przestał zarabiać. Żeby nie popaść w długi złożył wniosek. Osoby/organizacje tam przebywające mogły to przewidzieć. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kado napisał:

Śledzę na bieżąco, wspomagam finansowo. Inaczej pomóc nie potrafię. 

A wiecie może, co z obietnicą przyjęcia psów przez Warszawę i Wrocław? Nie umiem znaleźć żadnej informacji na ten temat... 

 

chyba jest to aktualne, sprawy w toku

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, uxmal napisał:

To też jest dobry dowód w sprawie. 

Edit : przemyślałam :) raczej nie. Jeśli psy zostały odebrane jemu. To nie musi o nie dbać. Przestał zarabiać. Żeby nie popaść w długi złożył wniosek. Osoby/organizacje tam przebywające mogły to przewidzieć. 

Z technicznego punktu widzenia, może i tak. Ale to są żywe, czujące zwierzęta i nie można im odciąć jedzenia i picia z dnia na dzień i bez uzgodnienia z kimkolwiek. To jest bestialstwo. Dobrze, że powietrza nie było jak odciąć. 

Link to comment
Share on other sites

Miałam trochę przerwy, powoli już zaczęłam tu zaglądać. Gdy  usłyszałam o akcji w Radysach, to nie wierzyłam....  Z jednej strony radość, z drugiej smutek , bo wiadomo ,że logicznie nie uda się takiej ilości psów od razu zabrać :(

A czy to prawda ,że i z Wojtyszkami coś się dzieje ?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, krajanka napisał:

Hmmm.... ciekawo , jak tam się sprawy  ułożą.... bo gdyby z  dwóch miejsc nagle tylu psom trzeba by było znaleźć miejsce , to nie wyglądałoby to pięknie... :(

póki co jego żona "przędzie"....zobaczymy...

takie coś jeszcze znalazłam...czy prawda lezy gdzies pośrodku?

https://www.facebook.com/jacek.zarzecki.988/posts/10158085243975465?hc_location=ufi

 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, kiyoshi napisał:

póki co jego żona "przędzie"....zobaczymy...

takie coś jeszcze znalazłam...czy prawda lezy gdzies pośrodku?

https://www.facebook.com/jacek.zarzecki.988/posts/10158085243975465?hc_location=ufi

 

 

ten człowiek nie jest wiarygodny https://www.facebook.com/jacek.zarzecki.988?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBK4bQ0u5_aDvppCyS0936m0drGio2Z4S-en1trR-feLlrhFrqnd6Bcjo5GPPO2ejhXI1rwDMo5R-Cx&hc_ref=ARSNBCaiqJBvX8Uu9bukri4uBYxOo0AZvapGKicmML7ZgmJ1xa0ro4MvhVNl7XcP_h8&fref=nf

to Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, mdk8 napisał:

Krewni i Znajomi Królika

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mdk8 napisał:

O matko!!! Czyli kolega biznesmen od D. Będzie go bronił :((((

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Judytowem i moja propozycja przejęcia od nich 3 piesków z Radys do hoteliku do Hani została odrzucona. Nie rozmawiałam z Panią długo powiedziała tylko że szukają jednak domów. Psy nie są szczepionkę ani nic więc chyba będą tak po prostu wydawane. Z tego też co zrozumiałam te psy co są w Judytowie nie będą w ogóle finansowane ze środków zbiórki Pogotowia

Pani powiedziala żebym może prosto z Radys psa zabrala

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

Rozmawiałam z Judytowem i moja propozycja przejęcia od nich 3 piesków z Radys do hoteliku do Hani została odrzucona. Nie rozmawiałam z Panią długo powiedziała tylko że szukają jednak domów. Psy nie są szczepionkę ani nic więc chyba będą tak po prostu wydawane. Z tego też co zrozumiałam te psy co są w Judytowie nie będą w ogóle finansowane ze środków zbiórki Pogotowia

Pani powiedziala żebym może prosto z Radys psa zabrala

Moim zdaniem trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać co dalej się wydarzy.

Schroniska i Fundacje które przejmą opiekę nad tymi psami nie będą przecież za darmo je utrzymywać.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Moim zdaniem trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać co dalej się wydarzy.

Schroniska i Fundacje które przejmą opiekę nad tymi psami nie będą przecież za darmo je utrzymywać.

 

Tak widziałam już kolejne zbiórki na te psy 

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam, że zbiórki to rozwiązanie " na już". Za utrzymanie tych psów, zapłaciły Radysom gminy z których te psy pochodzą i koszty utrzymania i leczenia psów, powinny fundacjom zwrócić Radysy. Tylko tu dobrego prawnika trzeba, żeby tak się stało, czyli na to mogą w rezultacie iść pieniądze ze zbiórek i na inne sprawy sądowe, które z pewnością będą. Ale teraz, to jest gdybanie i dzielenie skóry na niedźwiedziu. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2020 o 21:25, agat21 napisał:

Dobrze, że ruszają adopcje. Wspaniała wiadomość

i to bardzo, z tego co słyszałam...

 

W internecie trwa wielka zbiórka karmy dobrej jakości dla psó z radys, posłan, obroży, smyczy, WSZYSTKIEGO. Wszystko upują i dowożą osoby z zewnątrz ze środków własnych...

MOja znajoma chce adoptować tego pieska, wypatrzyła go z mojego udostepnienia....jest w kontakcie z Pogotowiem, ale....ja go szukam na innych fotkach i nigdzie nie widze, nie chcą tez podać jej jego numeru (chociaż widac że ma na szyi)...nie wiem...może gdzies Wam wpadnie w oczy taki psiak

pies.jpg.f8f5efcf2a6527f865e88763f6303a04.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...