Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

edit: to co Marysia wstawila też oglądałam rano, ten link który ja wstawiam niżej pojawił się kilka minut temu na facebooku!!!! nie wiem o co w tym wszystkim chodzi!

 

Najnowsze wiadomości- transmisja na żywo. RADYSY ZOSTAŁY BEZ PRACOWNIKÓW, PSY POZOSTAWIONE SAME SOBIE. PANI Z JUDYTOWA BŁAGA BY KTOKOLWIEK TAM JECHAŁ BO NIE MA NIKOGO ŻEBY NAWET WODE PODAĆ. SCHRONISKO ODŁĄCZYŁO MEDIA!!!!!!!!

PONAD 1000 psów!!!

https://www.facebook.com/watch/live/?v=268229131125237&ref=watch_permalink

 

 

 

ps. JA PIERDZIELE, USUNĘLI TĄ RELACJE. ZObaczcie co się dzieje!!! ciągle coś jest ukrywane....Bożę.....!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

To tylko potwierdza, czym dla państwa D są psy, na których dorobili się fortuny, jaki horror im fundowali przez lata i teraz obecnie. Dla nich pies jest rzeczą. Wyłączyli w schronisku wodę i prąd i pewnie przestali płacić pracownikom. Zostawili psy bez picia i jedzenia. To się w głowie nie mieści, jacy ludzie potrafią być podli. 

Kto może, niech apel Judytowa udostępnia na psich grupach, do których należy i wśród znajomych. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

a co zrobi prokuratura jak dyrekcja schroniska jest w więzeniu a pracownicy strajkują???

Psy są dla nich "dowodem w sprawie". Do nich należy zabezpieczenie dowodów w sprawie. Wiem, że  brzmi to dziwnie .

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nesiowata napisał:

Psy są dla nich "dowodem w sprawie". Do nich należy zabezpieczenie dowodów w sprawie. Wiem, że  brzmi to dziwnie .

podobną juz nie są dowodem, przeszły na własność Pogotowia...tak albo mówiła Pani z Judytowa w swojej relacji albo Pan Grzegorz

Ząłatwiam 4 miejsca...wiecej nie dam rady   :(  :( błagam POMÓŻCIE

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, ale przecież są pieniądze, to czy oni nie mogą zwyczajnie zatrudnić pracowników? Dziesięciu osób im brakuje podobno (to ci, co nie przyszli), niechby każdemu zapłacić 2000, to będzie 20000. a jest prawie 1200000 nazbierane. Jasne, że fajnie, gdyby ludzie przyjechali, poruszenie itd., ale jeśli jest problem na cito...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, kiyoshi napisał:

a co zrobi prokuratura jak dyrekcja schroniska jest w więzeniu a pracownicy strajkują???

Zrozumiałam że schronisko / psy zostały przekazane dla Pogotowia dla zwierząt ..., dlatego pracownicy odeszli.

Teraz to Pogotowie powinno zatrudnić ludzi do pracy

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, rozi napisał:

No dobrze, ale przecież są pieniądze, to czy oni nie mogą zwyczajnie zatrudnić pracowników? Dziesięciu osób im brakuje podobno (to ci, co nie przyszli), niechby każdemu zapłacić 2000, to będzie 20000. a jest prawie 1200000 nazbierane. Jasne, że fajnie, gdyby ludzie przyjechali, poruszenie itd., ale jeśli jest problem na cito...

:D

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, rozi napisał:

No dobrze, ale przecież są pieniądze, to czy oni nie mogą zwyczajnie zatrudnić pracowników? Dziesięciu osób im brakuje podobno (to ci, co nie przyszli), niechby każdemu zapłacić 2000, to będzie 20000. a jest prawie 1200000 nazbierane. Jasne, że fajnie, gdyby ludzie przyjechali, poruszenie itd., ale jeśli jest problem na cito...

Rozi, tym pracownikom strach w tym momencie powierzyć psy. Bielawski został sam, ze swoją ekipą do pracy. Zapewniają chętnym do pomocy bezpłatny nocleg i wyżywienie na miejscu. Kupują jedzenie dla psów, jest problem z odciętą wodą. Była Judyta i zabrała kolejne dorosłe chore psy, w sumie 70. Na fb, jest Jej transmisja. Ona nie brała udziału w interwencji, tylko Jej psów szkoda. Wyraża ogromne uznanie dla Bielawskiego, Marzena Malarczyk, zabrała kilka ONków 

 

Inne organizacje medialne, biorące udział w interwencji, nie są tam teraz obecne do pomocy. Dlatego ten apel. 

 

Sytuacja się zmienią z dnia na dzień, z godziny na godzinę

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, konfirm31 napisał:

Rozi, tym pracownikom strach w tym momencie powierzyć psy. Bielawski został sam, ze swoją ekipą do pracy. Zapewniają chętnym do pomocy nocleg i wyżywienie na miejscu. Kupują jedzenie dla psów, jest problem z odciętą wodą. Była Judyta i zabrała kolejne dorosłe chore psy, w sumie 70. Na fb, jest Jej transmisja. Ona nie brała udziału w interwencji, tylko Jej psów szkoda. Wyraża ogromne uznanie dla Bielawskiego, Marzena Malarczyk, zabrała kilka ONków 

 

Inne organizacje medialne, biorące udział w interwencji, nie są tam eraz obecne do pomocy. Dlatego ten apel. 

Bielawski nie jest w kontakcie z prawnikiem, że nie wie jak to załatwić?

Jeżeli schronisko zostało zamknięte a psy przekazane drugiej "osobie" to automatem pracownicy odsunięci a media zablokowane - ze względu na rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

edit: to co Marysia wstawila też oglądałam rano, ten link który ja wstawiam niżej pojawił się kilka minut temu na facebooku!!!! nie wiem o co w tym wszystkim chodzi!

 

Najnowsze wiadomości- transmisja na żywo. RADYSY ZOSTAŁY BEZ PRACOWNIKÓW, PSY POZOSTAWIONE SAME SOBIE. PANI Z JUDYTOWA BŁAGA BY KTOKOLWIEK TAM JECHAŁ BO NIE MA NIKOGO ŻEBY NAWET WODE PODAĆ. SCHRONISKO ODŁĄCZYŁO MEDIA!!!!!!!!

PONAD 1000 psów!!!

https://www.facebook.com/watch/live/?v=268229131125237&ref=watch_permalink

 

 

 

ps. JA PIERDZIELE, USUNĘLI TĄ RELACJE. ZObaczcie co się dzieje!!! ciągle coś jest ukrywane....Bożę.....!!!

 

 

jesli to prawda, to jakiś dramat, zebrali taką kasę, muszą coś wymyśleć. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

Odcięta woda... nic nie rozumiem. Wodę odcinają wodociągowcy, nie właściciel kranu. Dlaczego odcięli wodę?

Kto, dlaczego i na jakiej podstawie odciął wodę (a energia elektryczna jest? ) nikt jasno nie powiedział

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, rozi napisał:

Odcięta woda... nic nie rozumiem. Wodę odcinają wodociągowcy, nie właściciel kranu. Dlaczego odcięli wodę?

Właścicielem posesji jest D. Prawdopodobnie on za pomocą swoich pełnomocników złożył wniosek o wyłączenie mediów. Za chwilę nie będzie prądu. Jeśli tam był .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prądu też nie ma. Bielawski załatwił wodę że strazy pozarnej

Boże. Współczuję im tam. Mysle że nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. 

Słucha jcie ja mam 3 miejsca u Szafirki. W związku z sytuacją u Hani chce przejąć pieski które wcześniej trafił z tej interwencji do Judytowa i będą miały komplet szczepień itd 

Innych miejsc nie mam. Jedynie to dla Muskata u Anety. Jeśli ktoś może dać tymczas to przysięgam zę pomogę tej osobie że wszystkim. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bo to się normalnemu człowiekowi w głowie nie mieści. Jak można nagle przestać dawać jeść i pić psom, które są pod naszą opieką? To tylko potwierdza, jak tymi psami tam się "opiekowano" i to  przez lata, za ciężkie pieniądze. Za dożywotnią opiekę nad tymi psami, gminy przecież zapłaciły ( abstrahując od jakości tej opieki). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...