Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

KRETA - 5 lat w schronisku, większość życia. Nic dziwnego, ze początkowo była spłoszona i nieśmiała, gdy została wyprowadzona i gdy (w końcu!) okazano jej uwagę. Ale jak widać na zdjęciach, z każdą chwilą pysk Krety jaśniał, aby pod koniec obdarzyć na prawdziwym, radosnym uśmiechem. Jest suką stworzoną do życia z ludźmi - tylko to życie jej się nie udało. Ale w mig sobie przypomniała wszystko, przytulała się, skakała, podstawiała głowę pod rękę. Bardzo pozytywna, bardzo przyjazna - i co tu dużo mówić: bardzo optymistyczna, skoro po 5 latach ciągle pamięta, jak pies potrafi się cieszyć. Kreta ma ok. 6-7 lat. W schronisku przebywa od lutego 2015r. KOJEC: VIII - 22 NR: 6343

Link do albumu: https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1247062988814247&ref=page_internal

Te jej cycusie  :( :( :( 

Cudowna sunia... :( 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Anula napisał:

Zastanawia mnie gdzie te psy trafiają a jest ich sporo.Co tydzień jest jakiś transport albo i częściej.

z tej grupy zdecydowana większość pojechała do dobrychi sprawdzonych DT lub hotelików...Sroczka i Nuta na DS...myśle gdzie pojechał SIlver i za bardzo nie wiem...

Anulka jak masz facebook to dołacze Cie do grupy wyciągającej z Radys, będzie miała wgląd, zresztą tez zabieracie czasem radysiaki

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

z tej grupy zdecydowana większość pojechała do dobrychi sprawdzonych DT lub hotelików...Sroczka i Nuta na DS...myśle gdzie pojechał SIlver i za bardzo nie wiem...

Anulka jak masz facebook to dołacze Cie do grupy wyciągającej z Radys, będzie miała wgląd, zresztą tez zabieracie czasem radysiaki

Tak,mam tylko nie za bardzo się umiem na nim poruszać.Byłyśmy zainteresowane Silverem,mam nadzieję,że dobrze trafił,w dobre warunki i do mądrych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich zabierających psy z Radys zapraszam na fb do grupy Wyciągamy psy z Radys https://www.facebook.com/groups/315550319054975/
Prowadzimy tam między innymi listę, kto wyciągnął jakiego psa

natomiast wszystkie osoby, które adoptowały psa z Radys zapraszamy do grupy Mam psa z Radys - koniecznie tam zaglądajcie i zobaczcie jak szczęśliwe są psy w swoich domach (można zamiast czytać posty wejść od razu w galerię (link ZDJĘCIA) w lewym menu https://www.facebook.com/groups/269089373450007/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2019 o 20:34, PSYzRADYS napisał:

KNEDEL, TARZAN, FRAZA, COCA COLA, KMINEK, APULIA, GRAAL, FRED, NUTA, SILVER, FLESZ, KUSKUS, OLIWER, KUKURYDZA, SROCZKA, SEZAM, HAVA - już poza schroniskiem :)

Be-Funky-collage-24.jpg  Be-Funky-collage-17.jpg  Be-Funky-collage-9.jpg  Be-Funky-collage-16.jpg  Be-Funky-collage-19.jpg  Be-Funky-collage-15.jpg  Be-Funky-collage-19.jpg  Be-Funky-collage-18.jpg  Be-Funky-collage-25.jpg  Be-Funky-collage-25.jpg  Be-Funky-collage-6.jpg  Be-Funky-collage-7.jpg  Be-Funky-collage-22.jpg  Be-Funky-collage-22.jpg  Sroka-Sroczka6.jpg  Be-Funky-collage-12.jpg  Be-Funky-collage-20.jpg

Zamiast suki, CocaColi, do dt dotarł bezimienny samiec... sunia nadal gdzieś w tym molochu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...