Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

SABAT - ...tak, wygląda jak oszołom i głupek - ale to z powodu trochę wytrzeszczonych oczu i uśmiechu od ucha do ucha. W rzeczywistości nie jest ani oszołomem, ani głupkiem - jest normalnym, młodym, wesołym psem, który wydaje się nie pamiętać tego, co go spotkało. Jego entuzjazm jest zaraźliwy, jego radość jest niewiarygodna, zważywszy na miejsce, w jakim przebywa. Bardzo optymistyczny i pełen zapału do wszystkiego. Sabat ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od maja 2019r. KOJEC: IV - 17 NR: 12693

link do albumu: https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1212765915577288&ref=page_internal

68536cd2fec7.jpg

87b9392399a2.jpg

51f351e69468.jpg

3afb6ef83979.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,czy możecie normalnie wstawiać zdjęcia?

Bo ja nadal nie i jeżeli macie z tym też problem to bardzo proszę zróbcie to co niżej napisałam:

ZJEŻDŻAJĄC W DÓŁ NA DOWOLNEJ STRONIE JEST M.IN. JĘZYK I OBOK KONTAKT.KLIKAJĄC NA KONTAKT OTWORZY SIĘ RAMKA DO NAPISANIA WIADOMOŚCI DO MODERATORÓW. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE TAM SKARGI DOTYCZĄCEJ JUŻ KILKOTYGODNIOWEJ NIEMOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ ZA POMOCĄ "WYBIERZ PLIKI" JEST JAKAŚ REALNA SZANSA W TYM,ŻE IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE,TO COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĄ.....

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu- ja wystawiając psy na ten wątek mam potwornie duzo pracy bo każde zdjęcie muszę ściągnąć z  fb potem wstawić na zapodaj potem każdy link skopiować tutaj

Myślę że zajmuje to dwa razy więcej czasu niż normalnie

Dlatego też bardzo proszę o słabnie wiadomości do moderatorow

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Bogusiu- ja wystawiając psy na ten wątek mam potwornie duzo pracy bo każde zdjęcie muszę ściągnąć z  fb potem wstawić na zapodaj potem każdy link skopiować tutaj

 

A czemu tak okrężną drogą? Dodawanie zdjęć z fejsbuka się nie zmieniło, można to robić bezpośrednio z portalu tak, jak do tej pory. Regularnie tak dodaję zdjęcia. 
Są dwie możliwości:

Pierwsza:
1/ Klikasz na zdjęcie na FB prawym przyciskiem myszki "Kopiuj obraz"
2/ Wklejasz (ładuje się).
3/ Po załadowaniu klikasz dwukrotnie i zmniejszasz wg upodobania.
Gotowe.

Druga:
1/ Klikasz na zdjęcie na FB prawym przyciskiem myszki "Kopiuj adres obrazu"
2/ W okienku dialogowym wpisujesz ręcznie w kwadratowym nawiasie napis img i /img, a pomiędzy wklejasz skopiowany link BEZ SPACJI
Wygląda to tak:
 

[ img] skopiowany adres obrazu [/ img] BEZ SPACJI!

Na przykładzie wyjdzie to tak:

[ img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74209130_1969787726500145_9185886215130316800_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQlc3XvMKHyS61Jy3RK12j3UCvDQQOrDWkoxkpuHwZwA5IsgCzTO9xjD3UCTIimmCGg&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=49881aaf1dd5f0d584e6e381e938d35e&oe=5E1E31F5[ /img]

3/ Zapisujesz post, który wygląda tak:

74209130_1969787726500145_91858862151303

4/ Aby zmniejszyć rozmiar klikasz "edytuj post" i dwa razy klikasz na zdjęcie myszką.
5/ Zapisujesz. Gotowe.


Źródło zdjęcia  - dziadeczka mam pod ręką, więc posłużył jako przykład
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2019 o 14:39, Tyś(ka) napisał:

A czemu tak okrężną drogą? Dodawanie zdjęć z fejsbuka się nie zmieniło, można to robić bezpośrednio z portalu tak, jak do tej pory. Regularnie tak dodaję zdjęcia. 
Są dwie możliwości:

 

dziękuje Tysiu :) :) jesteś kochana <3 zaraz będzie pierwsze podejście...

ps. czuje się juz taka ograniczona umysłowo :( naprawde nie wiedziałam że są jakies skróty...nawet mi to przez myśl nie przeszło co gorsze...eh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

dziękuje Tysiu :) :) jesteś kochana <3 zaraz będzie pierwsze podejście...

ps. czuje się juz taka ograniczona umysłowo :( naprawde nie wiedziałam że są jakies skróty...nawet mi to przez myśl nie przeszło co gorsze...eh

Widzę, że się udało :) Cieszę się. 
Nie jesteś ograniczona umysłowo, po prostu nie we wszystkim musimy być świetni. Ja jestem bardzo leniwa, więc od razu staram się szukać rozwiązań "na skróty" :) Tu się udało, więc się dzielę.

Gapcia ma w sobie to coś... I te przerażone szczeniaki... dramat. Jedni pomagają, drudzy wyrzucają... :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Widzę, że się udało :) Cieszę się. 
Nie jesteś ograniczona umysłowo, po prostu nie we wszystkim musimy być świetni. Ja jestem bardzo leniwa, więc od razu staram się szukać rozwiązań "na skróty" :) Tu się udało, więc się dzielę.

Gapcia ma w sobie to coś... I te przerażone szczeniaki... dramat. Jedni pomagają, drudzy wyrzucają... :(

tak...baaardzo mi to przyspieszyło prace, dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...