Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Kiyoshi nie orientujesz się czy szykuje się jakiś transport w stronę Szczecina?

 

Przepraszam, że tu ale tu zagląda wiele osób z całej Polski - szukam transportu na trasie Szczytno-Szczecin albo choć część tej trasy ze Szczytna dla Okruszka, psiaka, który był 11 lat na łańcuchu a teraz jest w schronisku w Szczytnie. Jego wątek:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350247-okruszek-i-jego-oczy-proszące-o-pomoc/?tab=comments#comment-17500254

Błagam o pomoc, psiak ma do mnie przyjechać na tymczas...

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, AlfaLS napisał:

Kiyoshi nie orientujesz się czy szykuje się jakiś transport w stronę Szczecina?

 

Przepraszam, że tu ale tu zagląda wiele osób z całej Polski - szukam transportu na trasie Szczytno-Szczecin albo choć część tej trasy ze Szczytna dla Okruszka, psiaka, który był 11 lat na łańcuchu a teraz jest w schronisku w Szczytnie. Jego wątek:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350247-okruszek-i-jego-oczy-proszące-o-pomoc/?tab=comments#comment-17500254

Błagam o pomoc, psiak ma do mnie przyjechać na tymczas...

 
 
 

jejku....zaraz popatrze, ale nie kojarze niestety. Kiedyś były regularne transporty na Szczecin, teraz chyba sa bardzo sporadyczne

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 19:16, kiyoshi napisał:

jejku....zaraz popatrze, ale nie kojarze niestety. Kiedyś były regularne transporty na Szczecin, teraz chyba sa bardzo sporadyczne

Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Udało się, jutro mały przyjeżdża do Myśliborza a to tylko 80 km od Szczecina. Stamtąd sama mogę spokojnie go odebrać :-).

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mdk8 napisał:

Iza wiesz co się stało z Robinem ? Rano gdzieś mi mignęła informacja ,że za TM :(  ? 

nie chce rozsiewać plotek, a to może tylko jedna z nich, ale....ktoś gdzie podał, że nie przeżył kastracji....(zabieg przed adopcją był niby wymogiem gminy)

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, kiyoshi napisał:

nie chce rozsiewać plotek, a to może tylko jedna z nich, ale....ktoś gdzie podał, że nie przeżył kastracji....(zabieg przed adopcją był niby wymogiem gminy)

wszystko możliwe  bo dziwne ,że młody psiak tuż przed wyjazdem nagle umiera :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...