Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

No cóz, wygląda na to, że w hotelikach i dt, o ktorych mowiłaś psy się po radysach jednak zmieniają. skoro to radysowy makler nie czym innym, jak  usmiechem w oczach i na pysku zachwycił babeczkę. Więc może jest szansa na dom dla jakiegoś. o ile zamiast bezsensownych połajanek zdecydujesz jednak zastanowić się nad ew. kandydatem.

I do diaska nie traktuj mnie jak laika. mowię ci, co babkę do psa przyciąga, co chwyci, nie dyskutujemy tu nad tym, CO POWINNO decydować o wyborze. podaję nawet przykład i to z radys (sic!), żebyś wiedziała, o co chodzi, jaki pies może znaleźć dom i to taki z najlepszych domów.  To, co z tym robisz, to twój wybór.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sleepingbyday napisał:

No cóz, wygląda na to, że w hotelikach i dt, o ktorych mowiłaś psy się po radysach jednak zmieniają. skoro to radysowy makler nie czym innym, jak  usmiechem w oczach i na pysku zachwycił babeczkę. Więc może jest szansa na dom dla jakiegoś. o ile zamiast bezsensownych połajanek zdecydujesz jednak zastanowić się nad ew. kandydatem.

I do diaska nie traktuj mnie jak laika. mowię ci, co babkę do psa przyciąga, co chwyci, nie dyskutujemy tu nad tym, CO POWINNO decydować o wyborze. podaję nawet przykład i to z radys (sic!), żebyś wiedziała, o co chodzi, jaki pies może znaleźć dom i to taki z najlepszych domów.  To, co z tym robisz, to twój wybór.

wszystko rozumiem, ale wiesz doskonale że w Radysach jest 3000 psów:( :( jeśli któryś się tam uśmiechnie do zdjęć to cud...dziewczyny wstawiaja zdjęcia które zrobiły, nie ma innych zdjęć i nie będzie:(  :(

A może Kapsel z mojego podpisu pasowałby tej Pani? 18tego prawdopodobnie pojedzie do hoteliku i będzie o nim więcej wiadomo...

Makler z tego co się dowiedziałam jest psem 40 kg....a mówiłaś że dla tej pani  i waga jest wazna...

Napisz dokładnie jaka waga jest dopuszczalna?

edit: nie kojarze wszystkich psów, przeszukałam albumy i już wiem który do Fado. Pies jest pod opieką Doroty, jej  numer jest w opisie. Nie wiem nawet w którym dokładnie hoteliku jest Fado. Jesli chcecie się o nim dowiedzieć więcej to moge napisać do Doroty....

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc w ogłaszaniu / szukaniu domu - piesek wyciągnięty z Radys 2 tygodnie temu.

Piesek był adoptowany i przez miesiąc miał dom, niestety rodzina stwierdziła że demoralizuje córki ... zgłosili  do Radys!

Do Radys po pieska pojechała ich sąsiadka a nasza znajoma z działek letniskowych. Chłopczyk zostanie do momentu znalezienia odpowiedzialnego domu stałego..., czeka go jeszcze zabieg kastracji. Od 2 tygodni  mieszka z nimi w Białymstoku.

Ma około 2 lat.

 

 

100_4203.JPG

100_4205.JPG

100_4212.JPG

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Moli@ napisał:

Proszę o pomoc w ogłaszaniu / szukaniu domu - piesek wyciągnięty z Radys 2 tygodnie temu.

Piesek był adoptowany i przez miesiąc miał dom, niestety rodzina stwierdziła że demoralizuje córki ... zgłosili  do Radys!

Do Radys po pieska pojechała ich sąsiadka a nasza znajoma z działek letniskowych. Chłopczyk zostanie do momentu znalezienia odpowiedzialnego domu stałego..., czeka go jeszcze zabieg kastracji. Od 2 tygodni  mieszka z nimi w Białymstoku.

Ma około 2 lat.

 

 

100_4203.JPG

 

 

Moli@ piękny, kochany psiak...już się zabieram za ogłoszenia ale proszę o więcej informacji, możesz napisz tutaj: waga, wielkość, stosunek do innych psów, dzieci, charakter, zachowanie w domu, na spacerach. Dzięki Bogu, że ta Pani sąsiadka pojechała po niego do radys i że przeżył kwarantanne......:( o ludziach którzy go oddali się nie wypowiem. Od kogo go doptowali??nim zgłosili do Radys?????

I co to znaczy- demoralizuje córki??? na piwo je wyciągał czy jak?

 

aha- i dane do kontaktu- numer tel, na jakie miasta ogłaszać? czy można prosić więcej zdjęć? (domowe mile widziane)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, kiyoshi napisał:

Moli@ piękny, kochany psiak...już się zabieram za ogłoszenia ale proszę o więcej informacji, możesz napisz tutaj: waga, wielkość, stosunek do innych psów, dzieci, charakter, zachowanie w domu, na spacerach. Dzięki Bogu, że ta Pani sąsiadka pojechała po niego do radys i że przeżył kwarantanne......:( o ludziach którzy go oddali się nie wypowiem. Od kogo go doptowali??nim zgłosili do Radys?????

I co to znaczy- demoralizuje córki??? na piwo je wyciągał czy jak?

 

aha- i dane do kontaktu- numer tel, na jakie miasta ogłaszać? czy można prosić więcej zdjęć? (domowe mile widziane)

Kochana jesteś..., wielkie dzięki :)

Młody...hormony buzują...pokazuje siusiaka

Kiyoshi, wszystkiego dokładnie dziś się dowiem i napiszę. Piesek mieszka z nimi w Białymstoku, namiary / telefon tymczasowej rodziny

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Kochana jesteś..., wielkie dzięki :)

Młody...hormony buzują...pokazuje siusiaka

Kiyoshi, wszystkiego dokładnie dziś się dowiem i napiszę. Piesek mieszka z nimi w Białymstoku, namiary / telefon tymczasowej rodziny

ok. mam czas więc bez problemu zrobie. Tylko koniecznie więcej zdjęć ;)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

Moli@ piękny, kochany psiak...już się zabieram za ogłoszenia ale proszę o więcej informacji, możesz napisz tutaj: waga, wielkość, stosunek do innych psów, dzieci, charakter, zachowanie w domu, na spacerach. Dzięki Bogu, że ta Pani sąsiadka pojechała po niego do radys i że przeżył kwarantanne......:( o ludziach którzy go oddali się nie wypowiem. Od kogo go doptowali??nim zgłosili do Radys?????

I co to znaczy- demoralizuje córki??? na piwo je wyciągał czy jak?

 

aha- i dane do kontaktu- numer tel, na jakie miasta ogłaszać? czy można prosić więcej zdjęć? (domowe mile widziane)

- Waga około 12kg

 -drobnej budowy przed kolano - nieduży

- włos krótki

- przyjacielsko nastawiony do ludzi i zwierząt

- zachowuje czystość w domu, nie niszczy

- ładnie chodzi na smyczy (miejski piesek)

- szczepienie przeciwko wściekliźnie z Radys

- jeszcze nie wykastrowany to nie wiem czy coś pisać?

Ogłoszenia na Białystok. Dane do kontaktu: Beata 507927181

Więcej zdjęć (domowe) dostanę poniedziałek / wtorek

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

- Waga około 12kg

 -drobnej budowy przed kolano - nieduży

- włos krótki

- przyjacielsko nastawiony do ludzi i zwierząt

- zachowuje czystość w domu, nie niszczy

- ładnie chodzi na smyczy (miejski piesek)

- szczepienie przeciwko wściekliźnie z Radys

- jeszcze nie wykastrowany to nie wiem czy coś pisać?

Ogłoszenia na Białystok. Dane do kontaktu: Beata 507927181

Więcej zdjęć (domowe) dostanę poniedziałek / wtorek

 

no i super:) to jeszcze musze czekać na zdjęcia i rusze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...