Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

tak...tez jestem wstrząśnięta :( i nie przestaje myśleć....

 

10 godzin temu, seramarias napisał:

Mnie też za serce złapała. Jak ona sobie tam radzi tak długo... Bardzo dzielna z niej sunia i bardzo potrzebuje, żeby ją zabrać...

To oczko do usunięcia będzie i musi ją boleć, ciśnienie chyba tam ma duże. 

Link to comment
Share on other sites

Sie macie ludzie. napisałam do założycielki wątku, ale potem zobaczyłam, że ona chyba rzadko bywa? w każdym razie na wszelki zadam pytanie i tutaj:

hej!

moja koleżanka dzwoniła w sprawie Maklera na nr podane na olesnickiebidy. Ale nikt nie odebrał, ani nie oddzwonił.

A na początek chodzi o to, jak bardzo on jest duży?

Ona miała zawsze i duże psy i małe, ale ostatnia choroba jaj ukochanej suni (którą jej wyadoptowałam z korabiewic kiedyś, kiedyś...) uświadomiła że nie może mieć bardzo duzych,  wydolnościowo nie da rady, zwłaszcza za te pare lat, jak pies się postarzeje.

i to jest pierwsza sprawa w tej adopcji, kluczowa.

a dom jest świetny, taki na maksa dla psa.

Czyli - wiecie, ile plus minus waży makler?

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, sleepingbyday napisał:

Sie macie ludzie. napisałam do założycielki wątku, ale potem zobaczyłam, że ona chyba rzadko bywa? w każdym razie na wszelki zadam pytanie i tutaj:

hej!

moja koleżanka dzwoniła w sprawie Maklera na nr podane na olesnickiebidy. Ale nikt nie odebrał, ani nie oddzwonił.

A na początek chodzi o to, jak bardzo on jest duży?

Ona miała zawsze i duże psy i małe, ale ostatnia choroba jaj ukochanej suni (którą jej wyadoptowałam z korabiewic kiedyś, kiedyś...) uświadomiła że nie może mieć bardzo duzych,  wydolnościowo nie da rady, zwłaszcza za te pare lat, jak pies się postarzeje.

i to jest pierwsza sprawa w tej adopcji, kluczowa.

a dom jest świetny, taki na maksa dla psa.

Czyli - wiecie, ile plus minus waży makler?

zaraz wstawie tą wiadomośc na naszą grupe na fb. Na pewno ustale kto jest teraz opiekunem Maklera i wszystkiego się dowiem:) dam znać

edit: błagam, wstaw jeszcze jakieś zdjęcie lub link do tego psa. Nie wiem który to :( nie moge znaleść

edit 2. już znalazłam który to pies ;)

 

 

edit3. MAKLER WCZORAJ ZOSTAŁ ADOPTOWANY

 

Sleepingbyday- a może jakiegoś innego psa z radys pomożemy dobrać?? tutaj sa np. psy z Radys w hotelikach i DT

https://www.facebook.com/Radysiaki-na-tymczasie-szukają-domu-344902889676162/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2019 o 21:33, PSYzRADYS napisał:

FILA, MADRYT, LAUFER, FREDRO, ZORKA, SELMA, AWOKADO, ANDRZEJ, PEPPER, TRYMER, ZARA, GAGATEK, KORNISZON, TAPAS, GAMBIT, RAKSA, DRAŻA (DOXA), MILANO, LIZAK, AMOS - już poza schroniskiem :)

zdjęcia dodam jutro bo dzisiaj mam problem z netem

proszę, uzupełnij post, to będe mogła edytowac ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2019 o 16:06, kiyoshi napisał:

zaraz wstawie tą wiadomośc na naszą grupe na fb. Na pewno ustale kto jest teraz opiekunem Maklera i wszystkiego się dowiem:) dam znać

edit: błagam, wstaw jeszcze jakieś zdjęcie lub link do tego psa. Nie wiem który to :( nie moge znaleść

edit 2. już znalazłam który to pies ;)

 

 

edit3. MAKLER WCZORAJ ZOSTAŁ ADOPTOWANY

 

Sleepingbyday- a może jakiegoś innego psa z radys pomożemy dobrać?? tutaj sa np. psy z Radys w hotelikach i DT

https://www.facebook.com/Radysiaki-na-tymczasie-szukają-domu-344902889676162/

świetnie, że znalazl!

z albumu zbiorczego radysiakow do adopcji na FB myślę, ze mogłby jej trafić do przekonania Fado. Macie bardziej uśmiechniete zdjęcia? chodzi o psa misia (najlepiej jednak długowlosy, lub średnio włosy) ze zniewalającym spojrzeniem i uśmiechem. makler to ma, popatrz na jego fotki.

ja wiem, że to na żywo jest istotne, no ale szukamy możliwości pokazania psa.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, sleepingbyday napisał:

świetnie, że znalazl!

z albumu zbiorczego radysiakow do adopcji na FB myślę, ze mogłby jej trafić do przekonania Fado. Macie bardziej uśmiechniete zdjęcia? chodzi o psa misia (najlepiej jednak długowlosy, lub średnio włosy) ze zniewalającym spojrzeniem i uśmiechem. makler to ma, popatrz na jego fotki.

ja wiem, że to na żywo jest istotne, no ale szukamy możliwości pokazania psa.

Bardziej usmiechniete zdjecia z Radys???????

Chyba musicie zadzwonic do Radys 506 99 23 13 i poprosic

Powodzenia

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...