Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

12 godzin temu, Olena84 napisał:

Nie myślałam że Trevor jest aż tak zabiedzony:( dobrze że udało się chociaż jego zabrać. Niestety nie udało sie już wziąć kolejnego pieska:(

może następnym razem się uda?? trzeba jednak kilka dni wcześniej wytypowac. W razie czego moge sprawdzić czy dany piesek nie jest już "upatrzony" przez kogoś innego , żeby się nie zdublować.

Co do Trevora to ja także nie sądziłam, że będzie aż tak bardzo zabiedzony :( :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

może następnym razem się uda?? trzeba jednak kilka dni wcześniej wytypowac. W razie czego moge sprawdzić czy dany piesek nie jest już "upatrzony" przez kogoś innego , żeby się nie zdublować.

Co do Trevora to ja także nie sądziłam, że będzie aż tak bardzo zabiedzony :( :(

Ale wiedzieli pare dni wcześniej, nie odpuszczamy ;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, hop! napisał:

Przeczytałam, że Fantom ma DT. Czy ktoś wie, gdzie trafił i jak sobie radzi?

hmm..przeszukałam internet i niestety poza zbiórką na zabranie Fantoma nie znalazłam nic więcej o dalszym "losie"...być może Psy z radys będą coś wiedzieć....

Link to comment
Share on other sites

>>> NOWE TRANSPORTY <<<

14.05 (WTOREK) Radysy- Warszawa- Wrocław- Poznań (Patrycja tel. 698-616-250)

16.05 (CZWARTEK) Radysy- Warszawa- Łowicz- Wodzisław Śląski/ Jastrzębie-Zdrój (Patrycja tel. 698-616-250)

18.05 (SOBOTA) Radysy- Trójmiasto (Patrycja tel. 698-616-250)

22.05 (ŚRODA) Radysy- Warszawa - Puławy-Kraków-Katowice (Patrycja tel. 698-616-250)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

OMEGA - w kojcu siedziała z Kremoną, już szczęśliwie w swoim domu, oraz Mufką i Telmą, dla których na horyzoncie majaczy ratunek. Zostanie ona jedna... Niby terierka, niby całkiem młoda - a przybita i wręcz apatyczna. Strasznie smutna, a smutek i apatia dodają jej wieku. Być może, kiedy robiłyśmy jej zdjęcia, miała gorszy dzień, ale równie prawdopodobne jest, że nie daje sobie tutaj rady - i nie da. Lgnie do ludzi, ale nie ma w tym witalności i chęci zaprzyjaźnienia się - raczej prośba o ratunek. Omega ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od marca 2019r. KOJEC: IX - 14 NR: 12512

Link do albumu: https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&amp;album_id=1089518534568694

om1.jpg.fc9e031911e012b9f754adf2045af14b.jpg

om2.jpg.f7b00b6313be290b3b82149034963a48.jpg

om3.jpg.63b0bd9d751556ba952ee85cc4aeea82.jpg

om4.jpg.d8b0932b2012cfdf30bed5e095751366.jpg

Biedulka, czy ktoś planuje ją zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...