Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

TYCIA - babulinka, która nigdy, przenigdy nie powinna się tutaj znaleźć. Bo w dodatku jeszcze malutka (waży pewnie z 5 kg). Bezradna i zagubiona zupełnie, nie bardzo do niej dociera, gdzie się znalazła. Na dłuższą metę nie poradzi sobie wśród innych psów, co tu dużo mówić: nawet na krótszą. Przydreptała do nas zafrasowana i zdezorientowana. Jest bardzo miła w stosunku do ludzi, choć w tym wypadku to nie jest takie istotne. Zabranie Tyci ze schroniska, i to jak najszybciej, po prostu uratuje jej życie. Tycia ma powyżej 8 lat. W schronisku przebywa od marca 2019r. KOJEC: III - 9 NR: 12481

Link do albumu: https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1061850657335482

 

tycia2.jpg.a516ee9dba01169f1f5f77fc642d8799.jpg

 

 

O ludzie, już pisałam z Agat że normalnie wzięłabym babcie ratowała, ale za co:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Nie przy tym odebraniu, tylko kiedyś po psa. Schronisko z góry, oglądałam na Google. Obóz koncentracyjny. 

 

3 godziny temu, agat21 napisał:

Dramat, widok dla mnie jest jednoznaczny - taki, jak i przemysłowych ferm zwierzęcych, i ma swoje korzenie w obrazach z wojny i krajów totalitarnych. 

 

4 godziny temu, konfirm31 napisał:

Ja tam byłam. Przed wyjazdem, obejrzałam na Google obraz z satelity.......

 

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dokladnie, serce pęka !!! :((( oglądałam to chyba 5 razy. Te same skojarzenia. Jakie to Wielkie  :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ainana napisał:

 

Chyba jednak ktoś ubiegł tą fundację,  hmm...

kurcze...teraz doczytałam, ktos ma ja zabrac na DS, więc pies może być zablokowany na tygodnie, bo takie deklaracje to często sie okazują bez pokrycia (Ty oczywiście jesteś wyjątkiem :)))

a miałaby taką dobra opieke juz od jutra:(  :(

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

kurcze...teraz doczytałam, ktos ma ja zabrac na DS, więc pies może być zablokowany na tygodnie, bo takie deklaracje to często sie okazują bez pokrycia (Ty oczywiście jesteś wyjątkiem :)))

a miałaby taką dobra opieke juz od jutra:(  :(

Dokladnie tak jak piszesz.. Oprócz tej fundacji dzwoniła jeszcze inna kobieta bodajże w pon z samego rana i już wtedy Tycia była zarezerwowana.... nie powiem, ze jestem spokojna:(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

kurcze...teraz doczytałam, ktos ma ja zabrac na DS, więc pies może być zablokowany na tygodnie, bo takie deklaracje to często sie okazują bez pokrycia (Ty oczywiście jesteś wyjątkiem :)))

a miałaby taką dobra opieke juz od jutra:(  :(

 

13 godzin temu, Ainana napisał:

Dokladnie tak jak piszesz.. Oprócz tej fundacji dzwoniła jeszcze inna kobieta bodajże w pon z samego rana i już wtedy Tycia była zarezerwowana.... nie powiem, ze jestem spokojna:(

A nie można zgłosić sie do schroniska i powiedzieć że chce sie ją zaadoptować, przecież ile razy wy kjakieś psiaki rezerwowałyście a ich nie było już. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...