Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Dnia 16.01.2019 o 21:00, kiyoshi napisał:

CZESTER - co prawda teraz wygląda jak mokra i brudna, mocno zużyta szmatka, ale przecież nie trzeba dużej wyobraźni, aby zobaczyć Czestera jako psa domowego. Będzie nie do poznania, to jest pewne. Jest psiakiem bardzo miłym i pięknie zsocjalizowanym, mimo, że ostatni okres życia nie był dla niego łaskawy - chyba, zanim trafił do schroniska, nie miał za lekko. Mimo to jest ufny, szybko wchodzi w interakcję z człowiekiem, oferuje przyjaźń. Trochę wystraszony, ale kto na jego miejscu nie byłby... W domu powinien odnaleźć się bez większych problemów, a przede wszystkim - wśród ludzi. Czester ma ok. 2-3 lat. W schronisku przebywa od listopada 2018r. KOJEC:I I - 12 NR: 11971

Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1016179401902608

cze1.jpg.b9a2875a42f80428512383e476fe30fe.jpg

cze2.jpg.ce4d74365f8638e1de6c5d583fc7cae0.jpg

cze3.jpg.7673ea45563efff9a792096e85b7962f.jpg

cze4.jpg.3fb27c303a26a6c387713d9abfce1cc8.jpg

Czesterek jest ślicznym psiakiem! Serce się kroi na kawałki....

Link to comment
Share on other sites

---------------NOWE TRANSPORTY --------------

21.01(poniedziałek): Radysy - Trójmiasto ( Patrycja tel. 698-616-250)

23.01 (środa) Radysy - Siemiatycze - Warszawa ( Patrycja tel. 698-616-250)

25.01 (piątek) Radysy - Warszawa- Rybnik - Opole - Wrocław ( Patrycja tel. 698-616-250)

1.02 (piatek) Radysy - Trójmiasto-Szczecin ( Patrycja tel. 698-616-250)

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY JEST ZMIANA TERMINÓW I TRAS (niestety) TRANSPORTU!!!

23.01 (środa) Radysy - Warszawa - Opole - Rybnik ( Patrycja tel. 698-616-250)

28.01 (poniedziałek) Radysy - Warszawa - Kraków - Katowice ( Patrycja tel. 698-616-250)

31.01 (czwartek) Radysy - Warszawa - Wrocław;

2.02 (sobota) Radysy - Trójmiasto

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

oby się udało :)

Izuniu miejsce u Hani zaklepane :) Potrzebna teraz pomoc w zarezerwowaniu Czesterka w schronisku i załatwieniu miejsca u Pati

Teraz doczytałam,że zmiana terminów transportu i wielka szkoda :( Więc nie wiem co i jak i musimy to przedyskutować i uzgodnić

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Izuniu miejsce u Hani zaklepane :) Potrzebna teraz pomoc w zarezerwowaniu Czesterka w schronisku i załatwieniu miejsca u Pati

Teraz doczytałam,że zmiana terminów transportu i wielka szkoda :( Więc nie wiem co i jak i musimy to przedyskutować i uzgodnić

tak...cholerka, widać Patrycja nie miała nikogo chętnego na Wrocław na ten transport. Może warto by do niej zadzwonić i dopytać???

edit: już wiem dlaczego, ten psiak co miał jechac z Kormoranem ale na Wrocław wyjechał dzisiaj....widać był jedyny na tamtą trase

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

tak...cholerka, widać Patrycja nie miała nikogo chętnego na Wrocław na ten transport. Może warto by do niej zadzwonić i dopytać???

edit: już wiem dlaczego, ten psiak co miał jechac z Kormoranem ale na Wrocław wyjechał dzisiaj....widać był jedyny na tamtą trase

A to dlatego ta zmiana...No nic,sama nie mogę decydować co do innego terminu i muszę to pouzgadniać.Do Katowic nie opłaca nam się gnać Piotrka po jednego psiaka bo to spory koszt,a niestety razem z Anulą utrzymujemy psiaki same,bez praktycznie żadnych deklaracji

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Bogusik napisał:

A to dlatego ta zmiana...No nic,sama nie mogę decydować co do innego terminu i muszę to pouzgadniać.Do Katowic nie opłaca nam się gnać Piotrka po jednego psiaka bo to spory koszt,a niestety razem z Anulą utrzymujemy psiaki same,bez praktycznie żadnych deklaracji

wiem Bogusiu:( wiem dokładnie o co chodzi....

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Bogusik napisał:

A to dlatego ta zmiana...No nic,sama nie mogę decydować co do innego terminu i muszę to pouzgadniać.Do Katowic nie opłaca nam się gnać Piotrka po jednego psiaka bo to spory koszt,a niestety razem z Anulą utrzymujemy psiaki same,bez praktycznie żadnych deklaracji

Może ten termin 23.01.19 do Opola.Opole jest 100km za Wrocławiem.Katowice dalej.Ale to też zależy ile psiaków by jechało tym transportem Patrycji bo musimy zapłacić za transport do Opola.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Bogusik napisał:

Anulko jutro na spokojnie to przeanalizujemy :) Dzisiaj jest już zbyt późno abym pytała Hanię czy Piotrek będzie mógł jechać i jaki będzie koszt.

tak, na spokojnie jutro, można tez podpytać Patrycji czy jednak nie pojechałaby kawalek dalej- ale nie dziś, bo jest w trasie. Mam nadzieje, że uda się coś ustalić. Jeszcze pozostaje kwestia ustaleń w Radysach, czy nikt juz go nie zarezerwował.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

tak, na spokojnie jutro, można tez podpytać Patrycji czy jednak nie pojechałaby kawalek dalej- ale nie dziś, bo jest w trasie. Mam nadzieje, że uda się coś ustalić. Jeszcze pozostaje kwestia ustaleń w Radysach, czy nikt juz go nie zarezerwował.

Izuniu,czy będziesz mogła w razie czego pomóc w rezerwacji Czestera i wstępnym uzgodnieniu transportu z Patrycją?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...