Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

MALWA, z tego co wiem nikt Kosty nie rezerwował. Ale najleiej byłoby spytac u źródeł czyli w Radysach.

Z Radys do Poznania z pewnością dałoby się ją przewieść, patrycja robi czasem i ta trase. tylko kto mógłby założyć watek? zebrać deklaracje? Sunia pewnie długo w hoteliku nie posiedzi, także to kwestia "chwili"....

 

Według mnie wątek potrzebny jest do tego, by zbierać i rozliczać pieniądze. A o te coraz gorzej, niestety...

Kiedy zabierałam w październiku huskiego z Zamościa, to na transport zebrałam prawie całość, a koszt był 730 zł.

DT był za darmo, bo to zapewniała Fundacja.

Teraz to Fundacja nie ma wolnego DT, i wychodzi na to, ze to ja musiałabym się zobowiązać do opłacania co miesięcznego kosztu pobytu KOSTY w hoteliku. Byłoby łatwiej, gdyby ktoś się zobowiązał dopłacać do jej utrzymania.

Założę jej wątek i zobaczę co z tego wyjdzie. Może znajdzie się kto z tego wątku gotowy wspomóc haszczankę. A może i inni miłośnicy rasy coś dorzucą, lub po prostu osoby chcące uratować bidę...

A na transport to myślę, że jakoś się uzbiera....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, MALWA napisał:

 

Według mnie wątek potrzebny jest do tego, by zbierać i rozliczać pieniądze. A o te coraz gorzej, niestety...

Kiedy zabierałam w październiku huskiego z Zamościa, to na transport zebrałam prawie całość, a koszt był 730 zł.

DT był za darmo, bo to zapewniała Fundacja.

Teraz to Fundacja nie ma wolnego DT, i wychodzi na to, ze to ja musiałabym się zobowiązać do opłacania co miesięcznego kosztu pobytu KOSTY w hoteliku. Byłoby łatwiej, gdyby ktoś się zobowiązał dopłacać do jej utrzymania.

Założę jej wątek i zobaczę co z tego wyjdzie. Może znajdzie się kto z tego wątku gotowy wspomóc haszczankę. A może i inni miłośnicy rasy coś dorzucą, lub po prostu osoby chcące uratować bidę...

A na transport to myślę, że jakoś się uzbiera....

wow Malwa cuudownie! Transport na pewno nie wyniesie więcej jak 300 zł.  Co do sterylizacji to można ja zgłosić do Akcji, więc głownie trzeba by uzbierać deklaracje na hotelik. Załóż watek proszę, a przede wszystkim- zadzwoń jutro/ w poniedziałek do Radys (506 99 23 13) - zarezerwować piękną.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

wow Malwa cuudownie! Transport na pewno nie wyniesie więcej jak 300 zł.  Co do sterylizacji to można ja zgłosić do Akcji, więc głownie trzeba by uzbierać deklaracje na hotelik. Załóż watek proszę, a przede wszystkim- zadzwoń jutro/ w poniedziałek do Radys (506 99 23 13) - zarezerwować piękną.

 

Sunia do hoteliku - Psi Domek w Poznaniu mogłaby trafić po 28 stycznia. Do tego czasu musiałaby zaczekać w schronisku.

Mam nadzieję, ze przez te dwa tygodnie zbiorę jakieś deklaracje. Co do sterylizacji, kosztów weta, ewentualnego leczenia i karmy to te koszty bierze na siebie Fundacja Sfora Husky.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

 

Sunia do hoteliku - Psi Domek w Poznaniu mogłaby trafić po 28 stycznia. Do tego czasu musiałaby zaczekać w schronisku.

Mam nadzieję, ze przez te dwa tygodnie zbiorę jakieś deklaracje. Co do sterylizacji, kosztów weta, ewentualnego leczenia i karmy to te koszty bierze na siebie Fundacja Sfora Husky.

załóż wątek a ja też na fb pokaże informacje o zbiórce deklaracji. Rzadko ktos pomaga ale trzeba wierzyć. No i trzeba by ustalić z Patrcyja (lub Panem Piotrem), że potrzebny jest transport na Poznań po 28mym. W razie czego kwestie załatwiania formalności moge wziąć na siebie.

Jeśli to możliwe malwa zaznacz wyraźnie jak będziesz rozmawiać ze schroniskiem żeby jej nie sterylizowali, że zrobisz to we własnym zakresie. Żeby im czasem coś głupiego nie przysżło do głowy

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Po których feriach? Każde województwo ma jakoś inaczej.. :(

nie wiem kiedy u Anetki się zaczynają, ale jak z nią ostatnio rozmawiałam to mówiła, że na ferie ma trochę psiaków właścicielskich...dlatego pomysłałąm, że może po feriach dałoby się coś zaklepać...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Spróbuję szybciej ;))

 

8 godzin temu, zachary napisał:

Może jest coś fajnego bliżej niż u Anecik?. Ferie zimowe trwają od 14 stycznia do połowy lutego chyba...

Byłoby cudownie gdyby się udało wyrwać stamtąd tego dzieciaka. W razie czego Agatka sluże pomocą w ogarnieciu formalności itd. jaki masz plan??

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

 

Byłoby cudownie gdyby się udało wyrwać stamtąd tego dzieciaka. W razie czego Agatka sluże pomocą w ogarnieciu formalności itd. jaki masz plan??

Dziękuję kochana, plan dopiero powstaje. Chcę najpierw go zabrać ze schronu, dlatego pytam o miejsce w hotelu. Jak będzie miejsce, Fejsik opuszcza od razu schron! :) Będę prosić o pomoc na pewno w formalnościach i kontakcie z Patrycją, która zapewne go będzie wieźć z Radys.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

___ NOWE TRANSPORTY___

15.01 (wtorek) Radysy - Łódź - Wrocław. (telefon 530830774 Piotr)
16.01 (środa) Radysy -Warszawa -Kraków- Katowice ( Patrycja tel. 698-616-250)

18.01 (piątek): Radysy - Warszawa - Wrocław ( Patrycja tel. 698-616-250)

19.01 (sobota) Radysy- Trójmiasto ( Patrycja tel. 698-616-250)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

Cud sie dzieje cud

 sciskam ogromnie sciskam za wszytko !

Izunia zakladaj watusiek

razem z Ania christo fair pomozemy bazareczkami

założyłam Nadziejko, z wielkim strachem ale spróbuje pomóc temu biednemu Kormoranowi

Zapraszam wszystkich

https://www.dogomania.com/forum/topic/349223-do-odważnych-świat-należypo-3-latach-w-radysach-zwróćmy-wolnośc-kormoranowi-niech-wyleci-na-swoje-potrzebne-deklaracje/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...