Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

17 godzin temu, Ainana napisał:

No i padło na Prezesa... dylematy były i wciąż są. Iza bardzo dobrze jest w temacie. Jutrzejszym transportem Pani Patrycja zabiera Go z Tego miejsca. Wieczorem powinien być w domu. Mam stresa. Trzymajcie kciuki...

Cały czas myślę z gulą w gardle też o Senatorze. Żeby tylko doszły do skutku plany w jego kierunku... żeby doczekał... Będę trzymać kciuki z całych sił, bo na tą chwilę tylko tyle mogę :( Niestety.

Calem sercem sciskamy

 slemy milionkroc pozdrowienia i mysl

 aby wszytko Wam sie najpiekniej

 w zdrowiu ukladalo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Bo czuje się brudny, sfilcowany, niechciany, a teraz jeszcze nie wie, co z nim będzie, gdzieś go wiozą, może na śmierć, skąd ma wiedzieć... Będziecie musieli trochę go poprzytulać przed kąpielą, niestety  :)

No tak... święta prawda, nie wie co Go czeka. Na razie damy mu czas, szybko się chłopak zorientuje gdzie jest  :) więc i na czułości przyjdzie czas :)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Ainana napisał:

No tak... święta prawda, nie wie co Go czeka. Na razie damy mu czas, szybko się chłopak zorientuje gdzie jest  :) więc i na czułości przyjdzie czas :)

Kibicuję z całych sił i już nie mogę doczekać się fotek radosnego Prezesa

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ainana napisał:

No ja z tych wrażliwcow :)

wg opinii Pani Patrycji jest przybity, jakby w depresji:( zajmiemy się Nim najlepiej jak będziemy potrafić! 

biedne psiatko. Dziewczyny mają racje- on nie wie co się dzieje, pewnie w życiu tylko raz jechał samochodem i było to: do Radys, więc może mieć rózne myśli w główce..

Ze spokojem go przyjmijcie ale tez pamiętajcie o bezpieczeństwie- od razu obroża, adresatka, zamkniete furtki, bramy na ogrodzie. Banały pisze, ale wiadome, że tylko z troski.

Będzie dobrze. Juz widze szczęśliwego Prezesa gdy poczuje, że może biegać, że może się przytulić:)

Jesli ta depresja będzie się utrzymywać to warto faktycznie skonsultować z weterynarzem, ale ze spokojem. Wiele psów jechało w depresji, przerażeniu, a na miejscu szybko zaczynały się uśmiechać:)

POWODZENIA

Trzymam za Was z całych sil kciuki, za zapoznanie:) Ja też kilka lat temu tak czekałam na mojego Radysiaka pełna niewiadomych ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak moja Timba do nas przyjechała...

Jest w ikonce psy z radys :-) 

Kochany z niej pies. Choć ma już około 7 lat bawi się jak szczeniak. Co nie oznacza, że całkowicie zapomniała o złych wydarzeniach w jej życiu, do tej pory woli siedzieć na swoim posłaniu w drugim pokoju niż z nami. Jest nami 4 lata:-). W między czasie urodził się nam syn. Długo się na nas otwierała. Nie wyglądało na początku, jak ją zbieraliśmy, że będzie miała traumę. Zanim zaczęła się bawić minął rok, myślałam już, że nie umie :-)

Te jej spojrzenie jak do mnie przyjdzie się przytulić jest bezcenne.

A w głowie ma chyba tylko jedno...CIASTECZKO 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Suemi napisał:

Pamiętam jak moja Timba do nas przyjechała...

Jest w ikonce psy z radys :-) 

Kochany z niej pies. Choć ma już około 7 lat bawi się jak szczeniak. Co nie oznacza, że całkowicie zapomniała o złych wydarzeniach w jej życiu, do tej pory woli siedzieć na swoim posłaniu w drugim pokoju niż z nami. Jest nami 4 lata:-). W między czasie urodził się nam syn. Długo się na nas otwierała. Nie wyglądało na początku, jak ją zbieraliśmy, że będzie miała traumę. Zanim zaczęła się bawić minął rok, myślałam już, że nie umie :-)

Te jej spojrzenie jak do mnie przyjdzie się przytulić jest bezcenne.

A w głowie ma chyba tylko jedno...CIASTECZKO 

 

oo...jakie miłe odwiedziny :) Timba to ta ruda psinka co tak głowe przez kraty wystawia?? czasów jej adopcji nie pamietam, wtedy jeszcze nie wiedziałam chyba zbyt wiele o Radysach. Pokaż zdjęcie plisss :D 4 lata- to musiała być jedna z pierwszych adopcji za sprawą wolontariuszy:) super

Link to comment
Share on other sites

Tak, to nasza Bunia :-)

Nie było wątku Timby. Sami po nią pojechaliśmy. Docelowo jechaliśmy po innego psa, a zabraliśmy Timbe. Tyle tam biedy siedzi. Obraz schroniska straszny...żal patrzeć.

Odchorowałam tą wizytę.

Co do zdjęcia, muszę pozmniejszać, bo nie wchodzą. A do tego muszę komputer dopaść :-)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Suemi napisał:

Tak, to nasza Bunia :-)

Nie było wątku Timby. Sami po nią pojechaliśmy. Docelowo jechaliśmy po innego psa, a zabraliśmy Timbe. Tyle tam biedy siedzi. Obraz schroniska straszny...żal patrzeć.

Odchorowałam tą wizytę.

Co do zdjęcia, muszę pozmniejszać, bo nie wchodzą. A do tego muszę komputer dopaść :-)

wyobrażam sobie "wycieczke" do radys...chociaż sama nigdy tam nie byłam... dzielni z Was ludzie i super, że jesteście tu z nami:)

Będziemy czekać na zdjęcie Timby:)

 

A tymczasem mysle, że Prezes własnie zajechał do Ainana więc wszystkie kciuki na pokład- ślemy dobrą energię za zapoznanie!

Link to comment
Share on other sites

Wow!! jaka śliczna Timba. Nawet nie wiedziałam, że to psiak z "kółeczka" Szczęściara :) !

A jeśli chodzi o Prezesa, to właśnie niedawno wróciłam do domu od rodziców. I melduję, że piesek był już na miejscu sporo przed 20 ( Iza, cóż za wielkie zaskoczenie, prawda? ;)). Pani Patrycja spisała się na medal. Dziękuję raz jeszcze!:-) 

Ale do rzeczy. Szykowalismy się na smutnego, zdołowanego Prezesa, a tu zonk! Zrobił chlopak furorę swoją otwartością... Dawał łapę nie proszony (bez komendy), reagował na siad, poobsikiwal co się dało, trochę gonił za kotami, ale pozytywnie, bez smykałki łowieckiej. A co najważniejsze! Zaakceptował Foxa:) tylko Fox, jak można było zauważyć, trochę przybity wielkością kolegi. Mam nadzieję, że jutro jak już będzie jasno Prezes bedzie mniej straszyć kolegę  ;) zważywszy, że lekko go umniejszylismy, bo uwaga... Prezes bardzo chciał być czesany he heh:) Widac brakowało mu tego. Na grzbiecie miał pasażera na gapę w postaci dużego okrągłego dreda, jednak chwila naszej wspólnej cierpliwości i pasazer odpadł. To tyle jak na moje 2 godziny z Cudakiem. Jutro jadę z moimi psiakami na zapoznanie (mam nadzieję mój mały gieroj będzie trzymać fason), no i jutro akcja wet. Dziś tylko zaaplikowalam krople p/pchelne. Pod słabą lampą, a i tak było widać, że sporo ich ma.

To tyle. Zdjęcia mam ale takie byle jakie po ciemku. Na szybko w biegu robione. Jutro zrobi się lepsze. Tylko nie umiem zmniejszyć: (

Trzymam kciuki z całej mocy za pozostałych Radysiakow (wiele smutnych spojrzeń mam przed oczyma i długo mieć będę :(, aby i oni mogli cieszyć się wolnością i miłością. Aby doczekali.....

Dziekuje wszystkim za mile słowa i pomoc. A przede wszystkim Izie (kiyoshi), bo być może (jako że jestem tu nowa i zielona), gdyby nie ona, nie byloby Prezesa z nami. Pani Kingo i pani Patrcjo-Wam również! Dobranoc :)

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ainana napisał:

Wow!! jaka śliczna Timba. Nawet nie wiedziałam, że to psiak z "kółeczka" Szczęściara :) !

A jeśli chodzi o Prezesa, to właśnie niedawno wróciłam do domu od rodziców. I melduję, że piesek był już na miejscu sporo przed 20 ( Iza, cóż za wielkie zaskoczenie, prawda? ;)). Pani Patrycja spisała się na medal. Dziękuję raz jeszcze!:-) 

Ale do rzeczy. Szykowalismy się na smutnego, zdołowanego Prezesa, a tu zonk! Zrobił chlopak furorę swoją otwartością... Dawał łapę nie proszony (bez komendy), reagował na siad, poobsikiwal co się dało, trochę gonił za kotami, ale pozytywnie, bez smykałki łowieckiej. A co najważniejsze! Zaakceptował Foxa:) tylko Fox, jak można było zauważyć, trochę przybity wielkością kolegi. Mam nadzieję, że jutro jak już będzie jasno Prezes bedzie mniej straszyć kolegę  ;) zważywszy, że lekko go umniejszylismy, bo uwaga... Prezes bardzo chciał być czesany he heh:) Widac brakowało mu tego. Na grzbiecie miał pasażera na gapę w postaci dużego okrągłego dreda, jednak chwila naszej wspólnej cierpliwości i pasazer odpadł. To tyle jak na moje 2 godziny z Cudakiem. Jutro jadę z moimi psiakami na zapoznanie (mam nadzieję mój mały gieroj będzie trzymać fason), no i jutro akcja wet. Dziś tylko zaaplikowalam krople p/pchelne. Pod słabą lampą, a i tak było widać, że sporo ich ma.

To tyle. Zdjęcia mam ale takie byle jakie po ciemku. Na szybko w biegu robione. Jutro zrobi się lepsze. Tylko nie umiem zmniejszyć: (

Trzymam kciuki z całej mocy za pozostałych Radysiakow (wiele smutnych spojrzeń mam przed oczyma i długo mieć będę :(, aby i oni mogli cieszyć się wolnością i miłością. Aby doczekali.....

Dziekuje wszystkim za mile słowa i pomoc. A przede wszystkim Izie (kiyoshi), bo być może (jako że jestem tu nowa i zielona), gdyby nie ona, nie byloby Prezesa z nami. Pani Kingo i pani Patrcjo-Wam również! Dobranoc :)

Lajki znów nieobecne, szkoda.

I jak nie wierzyć w cuda?

 

Link to comment
Share on other sites

Alez cuda alez cuda prawdziwe

 i mnie s ie skonczyly polubionka

 

           Napislala do mnie Karen116

w sprawie psieska radysiaczka

           Kormorana

 poprosilam aby tutaj na wateczku pisala

jesli sie uda wszystko

 jest nas wiecej tutaj

 do pomocy

Czy Kormoranek jest jeszcze w Radysach?

 od 2016 roku

Karen jesli jest Pani zainteresowana

 trzymam mocno mocno za wszytko

 a jesli sie uda

 obiecuje pomoc

 jak tylko bede mogal

 czy to bazareczkami czy tez jakas deiklaracja

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Alez cuda alez cuda prawdziwe

 i mnie s ie skonczyly polubionka

 

           Napislala do mnie Karen116

w sprawie psieska radysiaczka

           Kormorana

 poprosilam aby tutaj na wateczku pisala

jesli sie uda wszystko

 jest nas wiecej tutaj

 do pomocy

Czy Kormoranek jest jeszcze w Radysach?

 od 2016 roku

Karen jesli jest Pani zainteresowana

 trzymam mocno mocno za wszytko

 a jesli sie uda

 obiecuje pomoc

 jak tylko bede mogal

 czy to bazareczkami czy tez jakas deiklaracja

Nadziejko zapytam dzis o Kormorana w Radysach i zapraszamy karen na watek :) robi sie tu coraz zywiej i coraz wiecej szczescia a o to chodzi! Karen otrzyma kazda potrzebna pomoc

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ainana napisał:

 

A jeśli chodzi o Prezesa, to właśnie niedawno wróciłam do domu od rodziców. I melduję, że piesek był już na miejscu sporo przed 20 ( Iza, cóż za wielkie zaskoczenie, prawda? ;)). Pani Patrycja spisała się na medal. Dziękuję raz jeszcze!

Aniu jak mnie ogromnie ucieszyl Twoj post! Prezes spisal sie na medal tak pieknie Was witajac:) to fajtycznie bardzo madry pies, moze ktos kiedys z nim pracowal skoro zna komendy? Eh nigdy nie wiadomo ani skad ani jak te psiaki trafily do schronu

Siersc mial w tragicznym stanie wiec czesanie na pewno bylo wielka frajda i ulga dla niego. Mam nadzieje z Foxem zawiaza wielka przyjazn, a takze ze dogada sie z Twoimi psami. 

Juz sobie wyobrazam jaki on jest szczesliwy z wolnosci i bluskosci czlowieka :)

ciesze sie ze moglam pomoc i ze wszystko idzie w dobra strone. Wiem ze dziewczyny z PsyZRadys sa mocno przeciazone- zdjecia, opisy, posty, nie raz pretensje ludzi ktorzy mysla ze one do schronisko, do tego bardzo duzo maili o psy. Mysle ze nie wyrabiaja :( a ooczywiste ze ktos kto stara sie o adopcje chcialby sie jak najwiecej dowiedziec i dobrze przygotowac

Bardzo dawno nie mialam adopcji Radysiaka bezposrednio ze schroniska a te adopcje chyba najbardziej ciesza!

czekamy na dzisiejsze wiesci kciukajac nadal

ps. Fajnie ze Patrycja dojechala przed 20ta, obstawialam ze bedzie ok 21szej ;)

pa2. Aniu w razie czego podeslij mi zdjecia na mail a ja zmniejsze i wrzuce tutaj

Link to comment
Share on other sites

Prezes to cudny pies o nietuzinkowej urodzie,zadbany będzie wizytówką posesji.Teraz aby tylko miał jak największy kontakt z opiekunami to będzie super.Ogromnie się cieszę,że otrzymał szansę na wybycie z tego przybytku.Być może uda się jeszcze pomóc Kormoranowi jeżeli jest jeszcze w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...