Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

nie wiem:( trzeba by zadzwonić do radys i się zapytać....inna tylko sprawa- ważniejsza niż czy mają, to czy UZYWAJĄ lub uważać będą nawet gdyby mieli.....tak sobie głośno mysle :(

Nie chodzilo mi o ''zarząd"Radys,tylko o osoby,ktore tam jezdza i robia zdjęcia.Jakos nie chce mi się wierzyc,ze żaden pies nie byłby zaczipowany.Tyle jest w typie rasy,a  jesli zaginał właścicielowi to nie każdy wie gdzie szukac.

No chyba,ze jest inny myk.Zarzad ma,ale…..

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Nie chodzilo mi o ''zarząd"Radys,tylko o osoby,ktore tam jezdza i robia zdjęcia.Jakos nie chce mi się wierzyc,ze żaden pies nie byłby zaczipowany.Tyle jest w typie rasy,a  jesli zaginał właścicielowi to nie każdy wie gdzie szukac.

No chyba,ze jest inny myk.Zarzad ma,ale…..

to mam nadzieje, że dziewczyny z Psy z Radys odpowiedzą. Faktycznie móglby być dobrym pomysł, żeby ONE miały czytnik i przy robieniu zdjęć przejechały psiaka (to zajmuje sekundy)...hmmm...

PsyzRadys????

Link to comment
Share on other sites

Część psów chipy by miała, chociażby te co przyjechały z Wojtyszek do tego schroniska. Z Kozienic... czy właśnie właścicielskie... Ale czy by się to udało, bo zawsze przy dziewczynach jest jakiś pracownik... czy nie miałyby kłopotów?

Inna kwestia - nawet jesli znalazłby się pies z chipem - to czy byłby zarejestrowany i udostepnianymi danymi. 

Z "mojego" terenu, takie dwa przykłady. Schronisko Bielsko Biała psy rejestruje na Safe Animal. Ale udostepnia tylko miejscowość i telefon. Reszta zastrzezone. Schronisko w Zawierciu idzie jeszcze dalej... zastrzegając całość danych w bazie SA...

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, ewunian napisał:

Część psów chipy by miała, chociażby te co przyjechały z Wojtyszek do tego schroniska. Z Kozienic... czy właśnie właścicielskie... Ale czy by się to udało, bo zawsze przy dziewczynach jest jakiś pracownik... czy nie miałyby kłopotów?

Inna kwestia - nawet jesli znalazłby się pies z chipem - to czy byłby zarejestrowany i udostepnianymi danymi. 

Z "mojego" terenu, takie dwa przykłady. Schronisko Bielsko Biała psy rejestruje na Safe Animal. Ale udostepnia tylko miejscowość i telefon. Reszta zastrzezone. Schronisko w Zawierciu idzie jeszcze dalej... zastrzegając całość danych w bazie SA...

myśle, że pracownicy nie mieli by nic przeciwko, a schronisku raczej powinno być na ręke jeśli psiak w ten sposób wróciłby do domu- radysy mają ryczałt na psa, więc wcale im nie zależy by psy długo tam siedziały. Ale wiadome, że to by musiały się wypowiedzieć osoby które tam jeżdżą, bo moje gdybanie może być całkiem mylne

Tak- część chipów faktycznie psy mają z innych schronisk.

Wiem własnie że często chip rejestrowane są z zastrzeżeniem wszystkich danych właściciela...jaki to ma sens cholerka???

 

Link to comment
Share on other sites

NOWE TRANSPORTY :
( Patrycja tel. 698-616-250)

10.12 (poniedziałek) Radysy - Warszawa - Katowice - Gorzyce

12.12 (środa) Radysy - Warszawa - Kraków

14.12 (piątek) Radysy - Trójmiasto

 

BŁAGAM MALUCHY PRZEZYJĄ TYLKO JESLI WYJAZDA TRANSPORTEM NUMER 1 LUB 2!

JA POMOGE OGARNĄĆ WSZYSTKO, proszę tylko o miejsca!! PROSZE

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

myśle, że pracownicy nie mieli by nic przeciwko, a schronisku raczej powinno być na ręke jeśli psiak w ten sposób wróciłby do domu- radysy mają ryczałt na psa, więc wcale im nie zależy by psy długo tam siedziały. Ale wiadome, że to by musiały się wypowiedzieć osoby które tam jeżdżą, bo moje gdybanie może być całkiem mylne

Tak- część chipów faktycznie psy mają z innych schronisk.

Wiem własnie że często chip rejestrowane są z zastrzeżeniem wszystkich danych właściciela...jaki to ma sens cholerka???

 

Nie w każdym przypadku jest to ryczałt. W przypadku np. "mojej" Malwiny gmina płaciła co miesiąc za utrzymanie. Wiem to od pracownika tej gminy. Wydaje mi się, że sposób rozliczania zależy od gminy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...