Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Dnia 11/3/2017 o 19:37, PSYzRADYS napisał:

dzisiaj swój dom znalazły: BIBI, FIGIEL, SODA, MIZERIA i REGATA  

59fcb6b35b673_BeFunkyCollage.thumb.jpg.2a7238b5ecddf78f5c4ce36f5fc490f0.jpg  59fcb6e7767c4_BeFunkyCollage.thumb.jpg.7826280f33496f819a8d625630aae9f0.jpg  59fcb6f578bbe_Beznazwy.png.a82991f4cb52f827e25f2a17c57a2efe.png  59fcb70817239_BeFunkyCollage.thumb.jpg.599e34a1aeea95e73ee4b6eec1440ec5.jpg  59fcb719ab6b5_BeFunkyCollage.thumb.jpg.8a676fe0e03fc1fb05bbd85fbf937dba.jpg

 

 

Dzień dobry! Z tej strony córka nowej opiekunki Mizerii i Sody, a obecnie Bojki i Hecy. Chciałam dać znać, ze panny są super! Boja/Mizeria miała bardzo trudny start i prawdopodobnie to była jej ostatnia szansa, ale już wszytskie problemy opanowane, zaczęła się nawet bawić małymi patyczkami z Hecą i starszym kolegą Filipem. BYła zagłodzona, odwodniona, miała kamienie kałowe w brzuchu, prawdopodobnie miało to związek z jej problemami ze stabilnością - podejrzewamy, że może mieć jakieś problemy neurologiczne lub ze wzrokiem, więc jak się w pełni zregeneruje, troszeczkę bardziej otworzy (nadal zamyka czasem oczy ze strachu), będziemy się dalej badać, w razie potrzeby leczyć, rehabilitować. Choćby nie wiem co się działo, ma zapewniony dobry, kochający dom i panią, która wiecznie mi pokazuje na messengerze, jak zasuwa z resztą stada po domu i usiłuje spać na czubku najbardziej skotłowanego legowiska. Kradnie swoim współspaczom kawałki banana z pyska, sprawdza wszystkie miski, przytyła, sierść już ładniejsza.

Heca za to jest owczarem najprawdziwszym, zagania fotele (jeden stawiał opór, to go wypatroszyła lekko, dobrze, że planowany do wymiany). Małpuje, rozrabia, ale jest bardzo socjalna, a do tego niezmiernie inteligentna. Najchętniej bym ją mamie ukradła, bo po prostu Hecę uwielbiam bezgranicznie, ale to by złamało kilka serc, więc mogę jedynie się nią cieszyć turystycznie.

W weekend mazurskie dziołchy będą u mnie w domu (fajnie się dogadują z dziećmi, które są bradzo delikatne wobec Bojeczki), więc postaram się zrobić fotki i podrzucić Wam coś, żeby Was zmotywować do dalszej pięknej pracy na rzecz tych psów.

Za jakiś czas, jak troszkę uporządkujemy nasze mieszkanie, planujemy też od Was wziąć kogoś, a pewnie dwa kogosie na stałe.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Super wiadomość. Zawsze zastanawiam się do jakiego domu trafiają te psiaki, które nie mają swoich wątków

na dogo.

Pies nie musi mieć wątku na dogo, zeby dobrze trafić. Osobiście znam kilkadziesiąt psów, w tym adopcyjnych i żadnego z wątkiem na dogo.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sybel napisał:

Pies nie musi mieć wątku na dogo, zeby dobrze trafić. Osobiście znam kilkadziesiąt psów, w tym adopcyjnych i żadnego z wątkiem na dogo.

Źle mnie zrozumiałaś. Nie pisałam, że źle trafiają tylko, że nie wiemy gdzie trafiają. Jak pies ma wątek to są zdjęcia, informacje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...