Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Wciąż nie mogę pojąć tej głupiej awersji ludzi do czarnych psów, dla mnie czarne są najpiękniejsze, przez całe życie mam czarne podpalane, kocham je wszystkie i jak oglądam te wszystkie psy z Radys serce mi peka, że nie mogę żadnego wziąć bo ma trzy w domu a jestem starą emerytką. Ale sercerm jestem przy nich wszystkich i życzę im dobrych, kochających domów.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, dwbem napisał:

Wciąż nie mogę pojąć tej głupiej awersji ludzi do czarnych psów, dla mnie czarne są najpiękniejsze, przez całe życie mam czarne podpalane, kocham je wszystkie i jak oglądam te wszystkie psy z Radys serce mi peka, że nie mogę żadnego wziąć bo ma trzy w domu a jestem starą emerytką. Ale sercerm jestem przy nich wszystkich i życzę im dobrych, kochających domów.

Ja przy trzecim swoim psie "zorientowałam " się że to kolejny czarny pies i dalej czarne kocham, ale jakoś nigdy nie zastanawiałam się nad tym że są czarne;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Mi również takie przemyślenia nie dają spokoju!..jak można mieć psa, kontakt z nim, widząc jego oddanie! miłośc, bezwarunkową miłość! ..po prostu oddaća03w5.gif

To są raczej psy porzucone trafiające do przytulisk a stamtąd do Radys a nie oddane.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, dzioszka napisał:

Czy biszkoptowa sunia Susza jest jeszcze w schronisku? Nie ma szans na DT dla niej? Czy ktos wie jak ona dogaduje się z suniami? Strasznie mi jej szkoda, przypomina moją Azę.

to może ja pierwsza odpisze;)

ZAWSZE JEST SZANSA NA DT! Jeśli się tylko taki znajdzie. W Radysach nie ma pojedynczych kojców. Susza jest z kilkoma innymi suniami w boksie- musi się z nimi dogadywać, inaczej byłoby po niej. Nie ma informacji by ktoś ją adoptował, więc jest na 99% nadal w schronisku- trzeba zadzwonić i się zapytać. Transporty sa często w rózne częsci Polski. W razie czego poinstruuje co i jak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...