Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

12 minut temu, PSYzRADYS napisał:

sznaucerki jadą dzisiaj - one akurat jadą od razu do POLSKIEGO domu stałego, choć znajdującego się w Niemczech :) Dom sprawdzony :)

Bardzo dziękuję.To rozwiało wątpliwości.

W Legnicy jest normą,że handlarze z Niemiec zabierają psy ze schronu,ładniejsze a jeszcze w typie rasy schodzą jak ciepłe bułeczki.I nikt nic nie może zrobić,ponieważ każdemu można adoptować psa nie pytając się do jakiego domu idzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Może tu dodamy troszkę głosów na Strusia z Radys?

 

PILNA SPRAWA!!!

 

Kto ma FB prosimy o glosowanie na Barrego - nr 2 - Różyczka (młodsza Pańcia Barrego) i sam Barry prosi o głosy.

 

https://www.facebook.com/PSIKUrS/?ref=nf&hc_ref=ARRT9sE5D0MZN11HatW9e2Ik8EXg1PnJs8Y2sC38z-gqzTvQ9hOrpw6ch8_bNuaw8KA

 

Barry MUSI wygrać :D Termin do dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

No ja z FB na bakier ale wrzucam link do strony Psikurs Szkolebie Psów , musimy zjechać na dół i poszukać postu z 17 września z ogłoszonym konkursem i tam oddać głos na nr 2 (czyli Strusia/Barrego).

https://www.facebook.com/PSIKUrS/?ref=nf&hc_ref=ARRT9sE5D0MZN11HatW9e2Ik8EXg1PnJs8Y2sC38z-gqzTvQ9hOrpw6ch8_bNuaw8KA

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, PSYzRADYS napisał:

sznaucerki jadą dzisiaj - one akurat jadą od razu do POLSKIEGO domu stałego, choć znajdującego się w Niemczech :) Dom sprawdzony :)

Dzięki za dobre wieści, niech chłopaki będą szczęśliwe!  Szczęśliwej podróży  Znalezione obrazy dla zapytania emotki kciukiZnalezione obrazy dla zapytania emotki kciuki

Już lecę głosować na Barrusia.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Sznaucerki juz w swoim wspolnym domu- widzialam zdjecia i udistepnilam na swoim profilu na fb.:) 

Fajnie,dzięki za informację.

Nie dziw się moim wpisom ale ja mam na miejscu złe doświadczenia i stąd moje zaniepokojenie.Chociaż gdyby rzeczywiście był to handlarz to i tak nikt nic by nie mógł zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...